Енеїда
Бумажная книга | Код товара 458120
Автор
Иван Котляревский
Издательство
Видавець Корбуш
Язык
Украинский
Год издания
2011
Иллюстратор
Оксана Тернавская
Количество страниц
440
Иллюстрации
Цветные
Формат
210x285 мм

Все о книге Енеїда

От издателя:

ІСТОРІЯ

Історія видання «Енеїди» Івана Котляревського налічує більше двохсот років. Поему ілюстрували безліч разів. Серед художників, що доторкнулися до створення літературних образів Котляревського дуже багато талановитих і знаменитих – Василь Корнієнко, Григорій Нарбут, Валентин Гордійчук, Анатолій Базилевич. Напевно, в майбутньому, прийдуть нові покоління майстрів, які по-новому, по-іншому представлять безсмертний твір – не дивно, адже з перших рядків поеми читач буквально занурюється в такий фантастичний і водночас такий реальний світ грецьких богів і героїв з українським характером.

«Енеїда» – перша друкована книга українською народною мовою, три перші частини якої було видано ще у 1798 році. Видано, попри заборону на друк книг українською мовою 1720 року. Історична, літературна пам’ятка української культури, з якої фактично розпочато відлік української літературної мови, безперечно, заслуговує саме такого видання! Адже осмислення «Енеїди» як початку нової української літератури стало фактом культурної самосвідомості, тоді як сама поема була і залишається в центрі читацької, літературознавчої та культурологічної уваги. Важливо й те, що «Енеїда» Котляревського стала першим друкованим твором, який було написано «народною» мовою. На сторінках поеми автору вдалося передати яскравий етнічний колорит, життя і побут українського народу, його звичаї, традиції спілкування, мову, життєві деталі та особливості світосприйняття.

ОФОРМЛЕННЯ

Ілюстрації Оксани Тернавської до цього видання дійсно вражають, адже книгу готували три роки. Майстерно вимальовані пензлем художниці персонажі, знайомі з дитинства кожному українцеві, позбавились аскетизму А. Базилевича (найвідомішого ілюстратора «Енеїди»), і комфортно розмістились в розкішних декораціях українського бароко. Відомо, що мистецтво книжкової ілюстрації дуже наближено до театру, і художник книги – це головний режисер дії. А у цій книзі О.Тернавська стала і костюмером, і бутафором, і декоратором. Та, навіть, провела кастинг для всіх героїв. Створено неповторний світ! І тому книга виглядає як яскравий фільм, персонажі якого прийшли до нас із глибин віків. У книзі 42 повнополосні, 39 півполосних ілюстрацій, а також 20 допоміжних елементів оздоблення та декору. Все це змушує читача ще і ще раз повертатися до книги – тексту та ілюстрацій. А коментар О. Ф. Ставицького дозволить розібрати всі родзинки тексту поеми. Ми впевнені, що закривши книгу ви неодмінно захочете ще не один раз повернутись до неї, щоб знову і знову перегортати її яскраві сторінки.

ДОКЛАДНО ПРО ВИДАННЯ:

Книга надрукувана на шведському папері Munken Print з високими архівними властивостями;

Для виготовлення кришки використаний зносостійкий палітурний матеріал Sumerio Liso виробництва Іспанії;

Оригінал-макет видання повністю ідентичний колекційному варіанту.

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Иван Котляревский
Издательство
Видавець Корбуш
Язык
Украинский
Год издания
2011
Иллюстратор
Оксана Тернавская
Количество страниц
440
Иллюстрации
Цветные
Формат
210x285 мм
Купить - Енеїда
Енеїда
1 500 грн
Нет в наличии
 
Информация об авторе
Иван Котляревский
Иван Котляревский

Иван Котляревский не только известный украинский писатель, но и личность, вокруг которой до сих пор ходят разнообразные мнения и споры. Автор вечной книги «Энеида» именно благодаря своему самому известному труду подвергся не только славе, но и критике. В своем главном произведении писатель использовал украинский язык, чего никто не делал до этого и это было рискованным ходом, так ка...

Подробнее

Характеристики Енеїда
Автор
Иван Котляревский
Издательство
Видавець Корбуш
Язык
Украинский
Год издания
2011
Иллюстратор
Оксана Тернавская
Количество страниц
440
Иллюстрации
Цветные
Формат
210x285 мм
Переплет
Твердый
Бумага
Munken Print
Тираж
900
Подарочные издания и комплекты
Подарочное оформление
Тип
Бумажная
Повод
Годовщина свадьбы, День рождения, Новый год, Юбилей, 14 октября
Кому
Мужчине, Женщине, Чиновнику, Военному
По стилю
VIP, Дорогой
 

Об авторе Енеїда