Енеїда
Паперова книга | Код товару 458120
Автор
Іван Котляревський
Видавництво
Видавець Корбуш
Мова
Українська
Рік видання
2011
Ілюстратор
Оксана Тернавська
Кількість сторінок
440 с. (кольорові ілюстрації)
Ілюстрації
Кольорові
Формат
210x285 мм

Усе про книжку Енеїда

От издателя:

ІСТОРІЯ

Історія видання «Енеїди» Івана Котляревського налічує більше двохсот років. Поему ілюстрували безліч разів. Серед художників, що доторкнулися до створення літературних образів Котляревського дуже багато талановитих і знаменитих – Василь Корнієнко, Григорій Нарбут, Валентин Гордійчук, Анатолій Базилевич. Напевно, в майбутньому, прийдуть нові покоління майстрів, які по-новому, по-іншому представлять безсмертний твір – не дивно, адже з перших рядків поеми читач буквально занурюється в такий фантастичний і водночас такий реальний світ грецьких богів і героїв з українським характером.

«Енеїда» – перша друкована книга українською народною мовою, три перші частини якої було видано ще у 1798 році. Видано, попри заборону на друк книг українською мовою 1720 року. Історична, літературна пам’ятка української культури, з якої фактично розпочато відлік української літературної мови, безперечно, заслуговує саме такого видання! Адже осмислення «Енеїди» як початку нової української літератури стало фактом культурної самосвідомості, тоді як сама поема була і залишається в центрі читацької, літературознавчої та культурологічної уваги. Важливо й те, що «Енеїда» Котляревського стала першим друкованим твором, який було написано «народною» мовою. На сторінках поеми автору вдалося передати яскравий етнічний колорит, життя і побут українського народу, його звичаї, традиції спілкування, мову, життєві деталі та особливості світосприйняття.

ОФОРМЛЕННЯ

Ілюстрації Оксани Тернавської до цього видання дійсно вражають, адже книгу готували три роки. Майстерно вимальовані пензлем художниці персонажі, знайомі з дитинства кожному українцеві, позбавились аскетизму А. Базилевича (найвідомішого ілюстратора «Енеїди»), і комфортно розмістились в розкішних декораціях українського бароко. Відомо, що мистецтво книжкової ілюстрації дуже наближено до театру, і художник книги – це головний режисер дії. А у цій книзі О.Тернавська стала і костюмером, і бутафором, і декоратором. Та, навіть, провела кастинг для всіх героїв. Створено неповторний світ! І тому книга виглядає як яскравий фільм, персонажі якого прийшли до нас із глибин віків. У книзі 42 повнополосні, 39 півполосних ілюстрацій, а також 20 допоміжних елементів оздоблення та декору. Все це змушує читача ще і ще раз повертатися до книги – тексту та ілюстрацій. А коментар О. Ф. Ставицького дозволить розібрати всі родзинки тексту поеми. Ми впевнені, що закривши книгу ви неодмінно захочете ще не один раз повернутись до неї, щоб знову і знову перегортати її яскраві сторінки.

ДОКЛАДНО ПРО ВИДАННЯ:

Книга надрукувана на шведському папері Munken Print з високими архівними властивостями;

Для виготовлення кришки використаний зносостійкий палітурний матеріал Sumerio Liso виробництва Іспанії;

Оригінал-макет видання повністю ідентичний колекційному варіанту.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Іван Котляревський
Видавництво
Видавець Корбуш
Мова
Українська
Рік видання
2011
Ілюстратор
Оксана Тернавська
Кількість сторінок
440 с. (кольорові ілюстрації)
Ілюстрації
Кольорові
Формат
210x285 мм
Купити - Енеїда
Енеїда
1 500 грн
Немає в наявності
 
Інформація про автора
Іван Котляревський
Іван Котляревський

Іван Котляревський не тільки відомий український письменник, а й особистість, навколо якої досі ходять різноманітні думки і суперечки. Автор вічної книги "Енеїда" саме завдяки своїй найвідомішій праці отримав не тільки славу, але й критику. У своєму головному творі письменник використовував українську мову, чого ніхто не робив до цього і це було ризикованим ходом, так як в XVIII столітті після епо...

Детальніше

Характеристики Енеїда
Автор
Іван Котляревський
Видавництво
Видавець Корбуш
Мова
Українська
Рік видання
2011
Ілюстратор
Оксана Тернавська
Кількість сторінок
440 с. (кольорові ілюстрації)
Ілюстрації
Кольорові
Формат
210x285 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Munken Print
Тираж
900
Подарункові видання та комплекти
Подарункове оформлення
Тип
Паперова
Привід
Річниця весілля, День народження, Новий рік, Ювілей, 14 жовтня
Кому
Чоловікові, Жінці, Урядовцю, Військовому
За стилем
VIP, Дорогий
 

Про автора Енеїда