Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди
Електронна книга | Код товару 10001039
Yakaboo 4.3/5 10 отзывов
Автор
Марі Кондо
Видавництво
Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля"
Мова
Українська
Рік видання
2016
Рік першого видання
2011
Перекладач
Ірина Грипа
ISBN
9786171210479
Тип
Електронна

Все про електронну книгу Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди

• Перекладено 35 мовами світу.

• Понад 67 тижнів № 1 у рейтингу бестселерів The New York Times.

• Продано понад 3 000 000 примірників.

Втомилися від звичайного прибирання? За методом КонМарі ви приберете раз і ­назавжди! Він не зводиться до набору правил, як сортувати та зберігати речі. Це інструкція зі способу мислення, яка допоможе вам навести лад у домі та в житті й ніколи не повертатися до безладу! Позбавитися можна не лише непотрібних речей, а й зайвих зв’язків і кілограмів! Зміни мислення – зміни життя!

Характеристики
Автор
Марі Кондо
Видавництво
Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля"
Мова
Українська
Рік видання
2016
Рік першого видання
2011
Перекладач
Ірина Грипа
ISBN
9786171210479
Тип
Електронна
Рецензії
 •  
  Отзыв 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Отличная книга. Вдохновляет на немедленные действия. Дочитала до середины и уже выкинула кучи хлама!
 •  
  Отзыв
  Дуже цікава книга!!!
Купити - Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди
Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди
79 грн
Доступні формати для скачування:
 
Інформація про автора
Мари Кондо
Мари Кондо

Кожна домогосподарка знає, що наведення чистоти і порядку в будинку - справжнє мистецтво. І саме цьому мистецтву присвячені книги знаменитої японської письменниці Марі Кондо. Її твори перекладені на кілька десятків мов і користуються величезною популярністю. Всі книги Марі Кондо написані так, що зрозуміти їх зможе кожен, а користуватися викладеними в них методами збирання ви зможете незалежно від...

Детальніше

Рецензії Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди

4.3/5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 •  
  Отзыв 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Отличная книга. Вдохновляет на немедленные действия. Дочитала до середины и уже выкинула кучи хлама!
 •  
  Отзыв
  Дуже цікава книга!!!
 •  
  Отзыв
  Чудова книга, допомагає змінити ставлення до речей і насправді викинути весь мотлох.
 •  
  Отзыв
  Зміст книги хороший, та все ж є величезне АЛЕ. Збивають з пантелику граматичні й друкарські помилки, на які постійно відволікаєшся. Читаючи, хочеться вдосконалювати свої знання, але аж ніяк не навпаки. Шкода.
 •  
  Отзыв
  Книга просто супер! Відкриває очі на такі банальні та водночас необхідні речі. Після її прочитання справді хочеться негайно почати генеральне прибирання в домі. Цікавим є той факт, що автор присвятила все своє життя цій справі та допомогла стільком людям змінити своє життя саме за допомогою прибирання.
 •  
  Отзыв
  Купила книгу и была в большом предвкушении, но отнеслась весьма скептически к ней изначально, ведь что можно написать об уборке и неужели и правда есть так много людей, у которых в этой области какие-то трудности? Признаться, первые несколько десятком страниц я все думала, ну что же здесь нового и так все понятно, уборка должна проходить структурировано. Ближе к завершению книги я, наконец-то, нашла несколько полезных советов и для себя. Например о том, как расхламить свой шкаф и не сожалеть о тех вещах, которые уже не приносят радость и с легкостью с ними распрощаться. Обычно же это происходит так, ну не носила, ну и ладно, а вдруг еще надену. Тут я решила воспользоваться советами и без сожаления выбросить все, что уже не приносит радость.
  Думаю, книга весьма хороша и точно будет полезной для тех, кто не умеет или не знает как убирать совсем. Здесь много дельных советов, все разложено по полочкам, и, главное, понятно объясняется, как не сожалеть о вещах, которые больше вам по сути не нужны. Рекомендую для общего развития всем и особенно тем, у кого реальные проблемы с уборкой дома и своего пространства.
 •  
  Отзыв
  Книга совершенно не отображает то , что заявлено ! Потеря денег и времени.
 •  
  Отзыв
  Придбавши книгу сподівалась знайти для себе декілька корисних порад, про те, як не затримувати різний "мотлох" у своєму домі, натомість, знайшла щось набагато більше - ціль, зробити свій дім комфортним, наповненим улюбленими речами, емоціями. Книга змінила моє відношення до речей, що оточують і це однозначно рекомендація до прочитання даної книги!
 •  
  Книга, яку можна прочитати онлайн, щоб не захаращувала простір
  Побачила книгу в книгарні, взяла погортати і зрозуміла, що вона вже діє і раджу її не купувати в паперовому вигляді, а якщо кортить, то почитати онлайн.
  З тією метою, щоб не позбавлятись її, при розчищенні простору.
  Тому читала в електронному форматі.
  Спочатку цікаво і затягувало читання, потім одне й теж саме на кожній сторінці. Мені здавалось, що автор просто переставляв слова місцями і товкла воду в ступі.
  Нічого нового і цікавого, що могло б допомогти.
  З порадою прибирати не по місцях зберігання, а по групах речей, я не можу погодитись. Тому що простір може бути завеликий, і зібравши всі книги з усього будинку в одне місце - вже не буде сили їх сортувати, до того ж я зберігаю їх в різних місцях, і мені подобається саме так.
  Автор розповідає про зберігання речей на полицях, які зроблені з паперових коробок - від цієї поради пересмикнуло, тому що коробки це вже мотлох, щоб давати їм друге життя.
  Книгу я так і не змогла дочитати до кінця.
  Ставлю три зірочки, тому що робочий стіл я таки розібрала, може книга подіяла, може час прийшов.
  Радію, що книга не займає місце на полиці.
 •  
  Мистецтво прибирання
  Книга заінтригувала тим, що в ній висвітлювалось досить незвичайне питання, а саме як потрібно правильно прибирати в будинку. Здавалося б просте питання, але авторка зробила з прибирання ціле мистецтво. Читаючи книгу починаєш розуміти, що абсолютно нічого не знаєш про прибирання. Авторка немов би наділяє речі розумом, і стверджує що до них потрібно відноситися відповідально та з повагою. Основна проблема яка присутня в кімнатах більшості будинків полягає в тому, що люди не вміють позбуватися непотрібних речей. Полиці в кімнатах завалені речами, які роками не використовуються, однак їхній власник не наважується викинути їх. Потрібно вчитися розставатися з речами, які перестали становити для вас цінність, а тільки обтяжують ваш особистий простір. Насправді книга більше ніж про прибирання в будинку. Поради які в ній містяться можна застосовувати в різних сферах життя. Наприклад, розривати стосунки які обтяжують. Часто це зробити не просто тому, що люди тримаються за минулі емоційні маркери і не розуміють що це вже в минулому. Також правильне упорядкування особистого простору зможе позбутися безладу в голові. Та й в загалі прибирати за методом авторки це насправді весело.
 
Характеристики Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди
Автор
Марі Кондо
Видавництво
Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля"
Мова
Українська
Рік видання
2016
Рік першого видання
2011
Перекладач
Ірина Грипа
ISBN
9786171210479
Тип
Електронна
 

Про автора Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди