У тіні. 12 розмов з Марціном Войцеховським
Паперова книга | Код товару 388323
Автор
Адам Даніель Ротфельд
Видавництво
Літопис
Мова
Українська
Рік видання
2012
Перекладач
Андрій Козицький
Кількість сторінок
258 с.
Формат
145х215 мм
Палітурка
Тверда

Усе про книжку У тіні. 12 розмов з Марціном Войцеховським

От издателя:

Книга “У тіні” – це збірка розмов відомого польського журналіста Марціна Войцеховського з Адамом Ротфельдом, дипломатом, науковцем, відомим експертом у сфері міжнародної безпеки. “У тіні” – своєрідне авторське кредо Адама Ротфельда в міжнародній політиці та новітній історії кінця ХХ - початку ХХІ століття. Увесь драматизм світової історії ХХ століття та початку ХХІ століття автор подає через призму подвійного бачення: “знизу” – через перспективу звичайної людини і свідка історичних подій, зокрема малолітнього хлопчика, якого переховували від нацистів під час Другої світової війни монахи-студити Унівського монастиря поблизу містечка Перемишляни на Львівщині під іменем Адама Червінського, і “зверху” – через призму вдумливого дослідника, що відстежує політичне життя планети чи виступає з трибуни штаб-квартири ООН як очільник дипломатичної служби великої європейської держави. Його політичний, неупереджений і об’єктивний погляд “з тіні” великих постатей: Папи Івана Павла ІІ, Я. Колаковського, Ч. Мілоша, Р. Капусцінського, З. Бавмана, Г. Кіссінджера, Г. Коля, Шарля де Голля, М. Горбачова, Є. Ґедройця, котрі водночас були його рівноправними інтелектуальними партнерами та дискутантами, – яскраво висвітлює ключові концепції і напрями сучасного глобалізованого світу, європейської та міжнародної безпеки, системи нового світопорядку.

Книжка “У тіні” – це витончена форма інтелігентної дискусії з моральними та політичними авторитетами минулої епохи, яка притаманна індивідуальному стилеві Адама Даніеля Ротфельда. Найновіша книга відомого дипломата – це не лише підсумки життєвого доробку професора А. Ротфельда, але й нотатник з історії міжнародних відносин кінця ХХ – початку ХХІ ст.

Книга розрахована для широкого кола читачів, передусім для студентів, аспірантів, науковців, політиків, ЗМІ, неурядових організацій, усіх тих, хто цікавиться сучасними проблемами міжнародних відносин та геополітики.

Довідка. Адам Даніель Ротфельд – науковець, дипломат, міністр закордонних справ Республіки Польща у 2005 році, визнаний експерт у сфері міжнародної безпеки. Народився у 1938 році у містечку Перемишляни на Львівщині. Своїм врятованим життям у часи німецької окупації завдячує Блаженному Климентієві Шептицькому, братові Митрополита Андрея Шептицького та греко-католицьким монахам Унівського монастиря. З 1968 року працював в Польському інституті міжнародних справ у Варшаві. У 1970–1980-х – член польської делегації на конференціях і зустрічах ОБСЄ, 1991–2001 – директор Міжнародного інституту досліджень миру у Стокгольмі. Член 12-особової «Групи мудреців» НАТО, співголова польсько-російської групи зі складних питань історії. Адам Даніель Ротфельд є автором понад 400 наукових публікацій, серед яких 10 книг та понад 20 монографій. У 2005 році Адам Ротфельд встановив в Унівському монастирі меморіальну дошку з подякою за порятунок братам Шептицьким. Відзначений нагородами багатьох країн світу, зокрема нагородою Капітули Польсько-українського поєднання (2007).

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Адам Даніель Ротфельд
Видавництво
Літопис
Мова
Українська
Рік видання
2012
Перекладач
Андрій Козицький
Кількість сторінок
258 с.
Формат
145х215 мм
Палітурка
Тверда
Рецензії
Купити - У тіні. 12 розмов з Марціном Войцеховським
У тіні. 12 розмов з Марціном Войцеховським

Звичайна ціна: 101 грн

Спеціальна ціна: 81 грн

Є в наявності
 

Рецензії У тіні. 12 розмов з Марціном Войцеховським

 
Характеристики У тіні. 12 розмов з Марціном Войцеховським
Автор
Адам Даніель Ротфельд
Видавництво
Літопис
Мова
Українська
Рік видання
2012
Перекладач
Андрій Козицький
Кількість сторінок
258 с.
Формат
145х215 мм
Палітурка
Тверда
ISBN
978-966-8853-27-2
Вага
350 гр.
Тип
Паперова