Книга The Jasad Heir

5
1
Код товару: 1447899
Формат
Мова книги
Видавництво
Рік видання
Опис книги

At ten years old, the Heir of Jasad flees a massacre that takes her entire family.

At fifteen, she buries her first body.

At twenty, the clock is ticking on Sylvia's third attempt at home. Nizahl's armies have laid waste to Jasad and banned magic across the four remaining kingdoms. Fortunately, Sylvia's magic is as good at playing dead as she is.

When the Nizahl Heir tracks a group of Jasadis to Sylvia's village, the quiet life she's crafted unravels. Calculating and cold, Arin's tactical brilliance is surpassed only by his hatred for magic. When a mistake exposes Sylvia's magic, Arin offers her an escape: compete as Nizahl's Champion in the Alcalah tournament and win immunity from persecution. In exchange, Arin will use her as bait to draw out the Jasadis he's hunting.

To win the deadly Alcalah, Sylvia must work with Arin to free her trapped magic, all while staying a step ahead of his efforts to uncover her identity. But as the two grow closer, Sylvia realizes winning her freedom as Nizahl's Champion means destroying any chance of reuniting Jasad under her banner. The scorched kingdom is rising again, and Sylvia will have to choose between the life she's earned and the one she left behind.

Характеристики
Видавництво
Кількість сторінок
528
Відгуки
5
1
Анастасія
5 листопада 2025 р
The Jasad Heir
Тож, найочікуваніший відгук для мене, адже я читала книгу МІСЯЦЬ. Почала 26 жовтня, сподіваючись, швидко ковтнути за тиждень... Ех... У якісь моменти я задумувалася, чи не кинути мені продиратися через цю доволі складну, на мій погляд, англійську ще й приправлену щедрим вживанням слів єгипетської культури. Та книга була достатньо цікава, щоб мені хотілося її прочитати попри все. Це дивно, адже я й досі не розумію, чим мене зачепило. Сюжет досить звичайний: принцеса, що чудом врятувалася, коли її країну знищили, переховується, а потім випадково заключає договір із сином того, хто очолив масовані вбивство її сім'ї і по сумісництву командиром військ ворожої імперії. Ну чесно, ми це бачили не один, не два і навіть не сотню разів. Але, що мене зацікавило: Сільвія (героїня) не хоче очолювати повстання чи рятувати колишніх громадян своєї країни. І знаєте, я ледь не вперше побачила те, що мене турбувало ще з Трону зі скла. А саме, що людина, чий народ знищили, коли вона була ще дитиною, має сумніви у своїх вірностях. Внутрішня боротьба Сільвії стала основною аркою цієї книги. І, за словами авторки, саме з цієї арки-ідеї почалося написання. Усередині неї живуть ніби різні особистості, що промовляють до неї з глибин її душі: ● одна все ще вважає себе частиною Джазаду, палає праведною люттю, коли інші злословлять про її батьківщину або утискають і вбивають її народ; ● інша живе у постійному почутті провини за те, що вона жива, за те, що відвернулася від своїх людей, заплющює очі, не хоче рятувати, очолювати боротися, що боягузка, що слабачка, зрадниця; ● і третя, яка не розуміє, чому вона усім щось винна? Чому всі інші можуть ховатися десь в надії на мирне життя, не боротися й не думати про інших, а вона щось комусь мусить, бо народилася в королівській сім'ї. Вона була дитиною, вона навіть не знає свій народ, щоб рятувати його. Мені такі переживання здалися логічними, бо мене завжди дивувало звідки бореться така самовідданість державі, частиною якої ти був у ледь свідомому віці? Це було цікаво. Але насправді, то так багато тексту, аби ви не подумали, що я дочитала лише через холодного, ідеального, красунчика-перфекціоніста — командира армії Нізалу й виходить, що заклятого ворога гг. Арін просто секс. Обожнюю оцей накал пристрастей: вона намагається його вбити сокирою, він кидає в неї ножі, ммммм. Відчуваєте? У книзі також буде політична інтрига, багацько монстрів, магія та релігія, що, звісно ж, пов'язані й максимально милі (якщо ви такі ж відбиті як і я) моменти взаємодії головних героїв. Але готуйтеся, що це слоу бьорн. І що сюжету буде більше ніж поцілунків.
Виникли запитання? 0-800-335-425
Зв'язатися