Електронна книга Тамплієри

5
1
Goodreads 4.51
Код товару: 1203486

Електронна книга Тамплієри

5
1
Goodreads 4.51
Код товару: 1203486
Формат
Товар бере участь у таких промо:
Мова книги
Видавництво
Рік видання
Опис книги

«39 віршів про війну, яку ніхто не оголошував, про біль, із яким ніхто не може впоратися, про любов, від якої ніхто не може відмовитися, та надію, на якій усе тримається». Сергій Жадан.

«У певному сенсі ми всі живемо в епоху Жадана…я сприймаю його як голос розуму і взірець чесної позиції письменника у нашій вже вкотре в муках самонароджуваній країні». Олександр Ройтбурд.

Характеристики
Видавництво
Кількість сторінок
120
Де читати книгу?
Читайте і слухайте книжки в мобільному застосунку
або завантажте
epub
Підходить для Apple Books (iPhone, iPad)
fb2
Підходить для ел. книг та інших пристроїв
mobi
Підходить для електронних книг Amazon Kindle
pdf
Відкривається в Adobe Reader або браузері
Варіанти оплати
Оплата карткою онлайн (через сервіс LiqPay)
Оплата карткою "ДІЯ єКнига (виплата на 18-ліття) - 998,40 грн"
Відгуки
5
1
Сергій
16 лютого 2022 р
В гетто ніхто не святкує Різдво
Незвичні 39 поезій про війну, такі, які може написати тільки Жадан. Вірші про непереборне бажання жити і давати жити, про готовність вмерти чи вперто вставати, коли зіб’ють з ніг, про смертельну втому і незламну віру, про ніжність, яка все проростає серед руїн - біблійні апокрифні речі, які вже увійшли в канон воєнної поезії країни, про яку, окрім Чорнобильської катастрофи та спортивних досягнень радянських часів, не так багато було відомо пересічному глобальному читачеві. Сергій Жадан розповідає про неї, чітко і прямо. Ця країна - жива і вона буде себе захищати - втрачаючи і оплакуючи воїнів, підтримуючи біженців і переселенців, народжуючи і виховуючи дітей і дякуючи Богові. Ця країна має кого захищати і вона буде стояти до останнього. Ілюстрації до збірки виконав Олександр Ройтбурд і це чудове і містичне поєднання візії і текстів. Попередню книгу Сергія “Марію” я придбав відразу після повернення з мобілізації і довго після того читав Жадана лишень в інтернеті. “Тамплієри” були подарунком і знаком дати знати, для чого ці дальні походи і незвичні повернення, мовчазні чування і вигуки незрозумілою мовою, шал і покора, крихка любов і невміння її заслужити, брязкіт і бубніння. Лицарі Храму, воїни-монахи, охоронці і вигнанці, про яких потрібно було комусь писати, бо те, що в нас залишалося - було те, що вони віддали. На Сході йшла війна, і здавалось, вся країна відчувала і здригалася від кожного вибуху і крику. Коли страшно - треба говорити і робити. Жадан знайшов слова життя: “Далі вибирай сама, як бути при цій ріці. Нічого не вдієш із вами всіма. Живі люблять до смерті. Потому люблять мерці.”
Виникли запитання? 0-800-335-425
Зв'язатися
200 грн