Світова література. 5 клас (комплект із 7 книг)
Паперова книга | Код товару 1201858
Yakaboo 5/5
Автор
Марк Твен, Редьярд Кіплінг, Оскар Уайльд
Подивитися всі
Видавництво
Знання
Серія книг
English Library, Скарби: молодіжна серія
Мова
Українська
Рік видання
2020
Перекладач
Юрій Корецький, Ілько Корунець, Микола Лукаш
Подивитися всі
Вік
Підліткам, Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років
Ілюстратор
Джон Тенніел

Усе про книжку Світова література. 5 клас (комплект із 7 книг)

Книга 1. Льюїс Керрол. Аліса у Країні Чудес. У Задзеркальній країні

Славетні казки відомого англійського письменника і вченого-математика Льюїса Керрола (1832-1898) "Аліса у Країні Чудес" та " У Задзеркальній країні" виникли як історії, котрі автор розповідав своїй маленькій знайомій — семирічній дівчинці Алісі. Імпровізації виявилися шедевром, а ім'я Керрола назавжди ввійшло в історію світової літератури. На сторінках цієї книги на героїню чекають неймовірні пригоди в дивовижних країнах, населених химерними істотами. Разом із допитливою і непосидючою Алісою читач подорожуватиме лабіринтами фантазії, повірить у диво і навчиться цінувати прості радощі життя та незабутні миті дитинства.

Книга 2. Оскар Вайльд. Кентервільський Привид. Вибрані твори

Казки Оскара Вайльда (1854—1900), за словами автора, — “етюди в прозі, для яких з метою надання романтичного звучання обрано форму фантазій”. Твори, що увійшли до збірки, запрошують читача в чарівний світ, де все — вигадка і все — правда. Письменник звертається до вічних цінностей — любові, дружби, співчуття, жертовності заради щастя ближніх. Завдяки казковій формі, поетичності оповіді, мальовничості описів, яскравій метафоричності складні філософські питання набувають проникливого, виразного звучання, викликаючи у читача почуття благоговіння перед красою життя, благородними вчинками героїв, високими пориваннями людської душі та щирий протест проти несправедливостей світу.

Книга 3. Редьярд Кіплінг. Книга джунглів

“Книга джунглів” — найвідоміший твір класика англійської літератури Редьярда Кіплінга (1865—1936), у якому автор яскраво зобразив світ тварин та дикої природи, а також звичаї людей, що живуть поряд із цим світом і активно втручаються в нього. Оповідання про хлопчика Мауглі-Жабеня, про відважного мангуста Ріккі-Тіккі-Таві, допитливого тюленя Котика чи погонича слонів Тумаї — усе це історії про дружбу й вірність, про підтримку та осягнення законів співіснування між людьми і звірами, в яких автор проводить вдалі паралелі між світом тварин і нашим суспільством.

Книга 4. Джеймс Баррі. Пітер Пен

Джеймс Метью Баррі (1860—1937) — шотландський драматург, письменник і журналіст, автор романтичної казкової повісті “Пітер Пен”, яка ось уже понад сто років залишається одним із найулюбленіших творів багатьох поколінь дітей. Дж. М. Баррі силою своєї уяви створив яскравий чарівний світ, в якому реальність тісно переплітається з фантазією і в який із задоволенням зможуть поринути і маленькі, й дорослі читачі — усі, хто любить надзвичайно захоплюючі, часом навіть небезпечні, проте дуже веселі пригоди.

Книга 5. Елеонор Портер. Полліанна

Цей роман культової американської письменниці Елінор Портер (1868—1920) давно здобув усесвітню славу і завоював любов читачів. Книгу неодноразово екранізували, а в психології після її публікації навіть з’явилися терміни “принцип Полліанни” і “полліаннізм”. Причиною такого приголомшливого успіху стали життєлюбність та оптимізм, які випромінює головна героїня цього твору. Маленька Полліанна навчила ціле містечко знаходити позитив там, де, здавалося б, його неможливо відшукати. Вона називає це грою в радість. І кожен читач, розгортаючи книгу, мимоволі стає учасником цієї дивовижної гри.

Книга 6. Марк Твен. Пригоди Тома Сойєра

Повість “Пригоди Тома Сойєра” відомого американського письменника Марка Твена — одна з найкращих дитячих книг у світовій літературі.

Невтомний шибеник Том Сойєр не терпить монотонності, дух авантюризму та жага пригод штовхають хлопчика на усілякі витівки і відчайдушні вчинки. Але навіть із найнебезпечніших і найнесподіваніших ситуацій йому завжди вдається вийти з честю та гідністю.

Романтика пригод, вірна дружба, перше кохання, радості та смутки, гумор і щирість — все це та багато іншого чекає читача на сторінках книги.

Книга 7. Френсіс Годґсон Бернет. Таємний сад

Роман “Таємний сад” Френсіс Годґсон Бернет (1849—1924) — зворушлива історія дівчинки-сироти Мері, яка змушена переїхати з Індії до Англії.

Це непоказне й норовливе дівчисько знаходить у маєтку, де її прихистили, покинутий сад, і відтоді життя героїні змінюється. Сад допомагає Мері помітити красу і чарівність кожної миті, розкрити серце для любові до всього живого, знайти справжніх друзів, навчитися відповідальності, людяності, вірності, а та­кож навчити цього інших, навіть дорослих.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Марк Твен, Редьярд Кіплінг, Оскар Уайльд
Подивитися всі
Видавництво
Знання
Серія книг
English Library, Скарби: молодіжна серія
Мова
Українська
Рік видання
2020
Перекладач
Юрій Корецький, Ілько Корунець, Микола Лукаш
Подивитися всі
Вік
Підліткам, Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років
Ілюстратор
Джон Тенніел
Рецензії
 •  
  Мировая литература.
  Замечательный комплект из семи книг детской классической литературы и цена вполне достойная, каждая книжка по 100 грн. По-моему дешевле не найти. Можно, конечно, покупать эти книги по отдельности, а можно заказать весь комплект сразу. Решать вам. В комплект вошли следующие произведения зарубежных писателей, которых задают читать в школе по зарубежной литературе. Все эти произведения экранизированы, так что можно сравнивать фильмы с книжками.

  "Алиса в стране чудес и в зазеркалье" по мотивам сказки английского математика и писателя Льюис Кэрролл. История о похождениях двенадцатилетней девочки в сказочном мире. Книга учит нас не бояться мечтать, быть собой в любой ситуации и не бояться проблем.

  "Приключения Тома Сойера" по мотивам повести американского писателя Марка Твена. Интересная книга о дружбе и приключениях учит быть настойчивыми и никогда не сдаваться в трудных жизненных ситуациях.

  "Таинственный сад" по мотивам романа Фрэнсис Бернетт. История эта соткана из волшебства исходящего из позабытого людьми сада, а дверь в тот полон загадочности сад открыла юная Мэри Леннокс. Книга учит милосердию и доброте и заставляет задуматься о многом.

  "Поллиана" по мотивам романа американской писательницы Элинор Портер, приключенческая драма с психологическим уклоном. Книга учит радости, пониманию и доброте.

  "Питер Пэн" по мотивам повести шотландского драматурга Джеймса Мэтью Барри о сказочном мальчике живущим на волшебном острове вместе с феями и русалками. Книга учит дружбе и помощи друг дружке.

  "Кентервильское привидение" по мотивам готической сказки ирландского писателя Оскара Уайльда. Книга учит терпению, вниманию и помощи.

  "Книга джунглей" по мотивам рассказов английского писателя Редьярда Киплинга, рассказывает о потерявшемся мальчике, которого воспитала стая волков. Книга учит Закону джунглей.
Купити - Світова література. 5 клас (комплект із 7 книг)
Світова література. 5 клас (комплект із 7 книг)
770 грн
Немає в наявності
 
Інформація про автора
Марк Твен
Марк Твен

Один з найбільш популярних і цитованих американських письменників XX століття, відомий сатирик і громадський діяч. Літературна спадщина автора дуже багатогранна і різноманітна — гумористичні оповідання, пригодницькі історії, фантастика, публіцистика та інші жанри. Але при цьому практично у кожному оповіданні Марк Твен пропагує гуманістичні погляди і відстоює права людини. Яскравий доказ впли...

Детальніше

Редьярд Кіплінг
Редьярд Кіплінг

Джозеф Редьярд Кіплінг - англійський письменник, лауреат Нобелівської премії в галузі літератури, автор знаменитої "Книги джунглів". Народився в Британській Індії. У п'ятирічному віці Редьярда разом із сестрою відправили на навчання до Англії, де вони шість років жили в приватному пансіоні. У 12 років хлопчика влаштували в приватне Девонське училище, що було необхідно для подальшого вступу у ві...

Детальніше

Оскар Уайльд
Оскар Уайльд

Прославлений англійський та ірландський письменник, поет і філософ, автор творів, які давно увійшли в золотий фонд нестаріючої світової класики і вивчаються в школах і університетах по всьому світу. За мотивами їх сюжетів досі знімають фільми і створюють театральні постановки. Купити книги Оскара Уайльда варто всім читачам, які бажають долучитися до визнаної класики зарубіжної літератури. Яскраві...

Детальніше

Льюїс Керрол
Льюїс Керрол

Льюїс Керролл - літературний псевдонім англійського письменника, математика і логіка Чарльза Лютвіджа Доджсона. Доджсон народився в графстві Чешир, в багатодітній сім'ї англіканського священика. З відзнакою закінчив коледж Церкви Христової Оксфордського університету за спеціальністю математика і класичні мови, там же Доджсон отримав ступінь магістра. Письменницьку діяльність розпочав під час на...

Детальніше

Елінор Портер
Елінор Портер

Елеонор Портер народилася в США, штаті Нью-Гемпшир. У дитинстві вона мріяла про кар'єру співачки. Навчалася Елеонор в звичайній школі, потім закінчила консерваторію в Бостоні, виступала на концертах, співала в церковному хорі. У віці 24 років вона вийшла заміж. Жила з чоловіком спочатку в Массачусетсі, потім у Теннессі, і нарешті переїхала в Нью-Йорк. Перші лагідні розповіді вона почала публікуват...

Детальніше

Френсіс Бернетт
Френсіс Бернетт

Френсіс Бернет народилася в Манчестері (Англія). Коли їй було всього три роки, помер батько, заможний торговець. Мати залишилася одна з п'ятьма дітьми, їй довелося самій вести справи батька, але це тривало недовго - і незабаром забезпечене життя закінчилася. Родині довелося переїхати в інший будинок, який знаходився на кордоні між респектабельним містом і нетрями. Тут, протягом майже десяти років,...

Детальніше

Рецензії Світова література. 5 клас (комплект із 7 книг)

 •  
  Мировая литература.
  Замечательный комплект из семи книг детской классической литературы и цена вполне достойная, каждая книжка по 100 грн. По-моему дешевле не найти. Можно, конечно, покупать эти книги по отдельности, а можно заказать весь комплект сразу. Решать вам. В комплект вошли следующие произведения зарубежных писателей, которых задают читать в школе по зарубежной литературе. Все эти произведения экранизированы, так что можно сравнивать фильмы с книжками.

  "Алиса в стране чудес и в зазеркалье" по мотивам сказки английского математика и писателя Льюис Кэрролл. История о похождениях двенадцатилетней девочки в сказочном мире. Книга учит нас не бояться мечтать, быть собой в любой ситуации и не бояться проблем.

  "Приключения Тома Сойера" по мотивам повести американского писателя Марка Твена. Интересная книга о дружбе и приключениях учит быть настойчивыми и никогда не сдаваться в трудных жизненных ситуациях.

  "Таинственный сад" по мотивам романа Фрэнсис Бернетт. История эта соткана из волшебства исходящего из позабытого людьми сада, а дверь в тот полон загадочности сад открыла юная Мэри Леннокс. Книга учит милосердию и доброте и заставляет задуматься о многом.

  "Поллиана" по мотивам романа американской писательницы Элинор Портер, приключенческая драма с психологическим уклоном. Книга учит радости, пониманию и доброте.

  "Питер Пэн" по мотивам повести шотландского драматурга Джеймса Мэтью Барри о сказочном мальчике живущим на волшебном острове вместе с феями и русалками. Книга учит дружбе и помощи друг дружке.

  "Кентервильское привидение" по мотивам готической сказки ирландского писателя Оскара Уайльда. Книга учит терпению, вниманию и помощи.

  "Книга джунглей" по мотивам рассказов английского писателя Редьярда Киплинга, рассказывает о потерявшемся мальчике, которого воспитала стая волков. Книга учит Закону джунглей.
 
Характеристики Світова література. 5 клас (комплект із 7 книг)
Автор
Марк Твен, Редьярд Кіплінг, Оскар Уайльд, Льюїс Керрол, Елінор Портер, Френсіс Бернетт, Джеймс Метью Баррі
Видавництво
Знання
Серія книг
English Library, Скарби: молодіжна серія
Мова
Українська
Рік видання
2020
Перекладач
Юрій Корецький, Ілько Корунець, Микола Лукаш, Олександр Гончар, Олена Ломакіна, Марія Головко, Галина Бушина, Катерина Рябовол
Вік
Підліткам, Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років
Ілюстратор
Джон Тенніел
Кількість сторінок
1611
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
135х205 мм, 105х165 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
Шрифт
Century Schoolbook
ISBN
978-617-07-0686-7, 978-617-07-0691-1, 978-617-07-0493-1, 978-617-07-0181-7#978-617-07-0150-3, 978-617-07-0761-1, 978-617-07-0708-6, 978-617-07-0756-7, 978-617-07-0237-1
Вага
1 593 гр.
Подарункові видання та комплекти
Комплекти
Тип
Паперова
Клас
5-й клас
Література
Зарубіжна
Література країн світу
Література Англії, Австралії та Нової Зеландії, Література США і Канади
Література за періодами
Література XX ст., Література XIX - поч. XX ст. (до 1918 р)
 

Про автора Світова література. 5 клас (комплект із 7 книг)