Суперхаби. Як фінансові еліти та їхні мережі керують світом
Паперова книга | Код товару 850088
Yakaboo 4.6/5
Автор
Сандра Навіді
Видавництво
Yakaboo Publishing
Мова
Українська
Рік видання
2018
Перекладач
Леся Стахнів, Сергій Грицаєнко
Кількість сторінок
368
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
60х84/16 (145х200 мм)

Усе про книжку Суперхаби. Як фінансові еліти та їхні мережі керують світом

Книга «Суперхаби: як фінансові еліти та їхні мережі керують світом» Сандри Навіді отримала премію Axiom Business Book Awards 2018, є Книгою року за версією компанії Bloomberg.

Про книгу

Авторка «Суперхабів» Сандра Навіді є «своєю» в колах світової фінансової еліти, проте завдяки деяким обставинам її погляд залишається відстороненим. Однорідність вузького кола людей, які ухвалюють чільні фінансові рішення світового масштабу, є однією з серйозних проблем, які вона порушує у цій книжці.

Інколи цей текст може нагадувати статтю у гламурному журналі, інколи — серйозне академічне дослідження, і в цьому також унікальність «Суперхабів»: приватні, яскраво описані спостереження за лаштунками найважливіших світових подій і зустрічей найвищого рівня, поєднано з педантичним дослідницьким підходом.

Сандра Навіді застосовує науку про мережі, щоби доступно пояснити надзвичайно складні взаємозв’язки між людьми, від яких залежить фінансове майбутнє кожного з нас.

Відгуки і цитати

«“Суперхаби” проливають світло на фінансовий світ і надзвичайно могутніх титанів на чолі цього світу. Завдяки яскравому наративу та системному мисленню Сандра Навіді без зусиль з’єднує крапки між людьми, організаціями та подіями. Її висновки демонструють системні небезпеки й потенційні поліпшення. Я вельми рекомендую цю цікаву та дуже корисну книжку».

Ентоні Скарамуччі, засновник і один з керуючих партнерів компанії SkyBridge Capital, ведучий Wall Street Week

«Ця книжка унікальна завдяки опису й аналізу людської поведінки у найвищих колах глобальної фінансової системи...».

Аарт де Ґеус, голова правління і генеральний директор Фонду Бертельсманна


Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Сандра Навіді
Видавництво
Yakaboo Publishing
Мова
Українська
Рік видання
2018
Перекладач
Леся Стахнів, Сергій Грицаєнко
Кількість сторінок
368
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
60х84/16 (145х200 мм)
Рецензії
 •  
  Напрочуд хитромудра книжка – «і вашим, і нашим». 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Чесно домучила читання цієї книги до кінця. Для мене вона виявилася непрактичною, важко взяти хоч щось корисне на озброєння. Якщо ви живете в Україні, багато з описаного вам буде відомо, як і свої п’ять пальців, тільки прізвища нові.

  Авторка – безперечно дуже і дуже розумна жінка - не відняти, але, як влучно вона ж сама у ній і зауважила «інсайдер не може критикувати інсайдера», тому книжка, на мій погляд, і не вдалася.
  А що вдалося на 10 із 10 – так це дуже тонкий і грамотний піар самої себе. Мене не залишало враження, що книжка з цією метою і написана.
  Ось вам ексклюзивний клуб суперхабів, з якими я спілкуюся, працюю, тренуюся, обідаю, відпочиваю та користуюся їх довірою, і можу вас з ними за потреби звести (звісно, з припискою – «не безкоштовно»), при нагоді авторка не забуває себе майстерно похвалити у вигляді згаданого поміж іншим компліменту від сильних цього світу (втім, за який їй було соромно :). Про суперхабів – нічого поганого, лише суцільні оди їх талантам та якостям, ну звісно, тільки якщо вони самі не попали в халепу та опалу, тоді вже по таким можна і пройтись трохи, бо неприглядні факти і так вже відомі на весь світ. Можна ще й похвалити заднім числом свою проникливість, на кшталт «я інтуїтивно відчувала, що щось з цим хлопцем не так, треба бути з ним обережним»…Це дійсно талант - так тонко, дозовано, і головне - завуальовано, рекламувати і себе поміж іншим.
  Авторка є дотичною до ексклюзивного мікрокосму світової еліти, і цим все сказано. Книга написана дуже і дуже обережно: і вашим, і нашим.

  Чого не бракуватиме у цій книзі, так це імен найважливіших світових CEO банків, керівників фондів, мільярдерів-інвесторів, які тиснуть на важелі глобальної фінансової системи. Серед іншого, ви дізнаєтесь про навички, якими вони володіють: компетентність, емоційний та контекстуальний інтелект, мережевий склад розуму, креативність, сильна інтуїція, пристрасть, зазирання за горизонт фактів, мислення поза шаблонами та багато-багато інших. Сподіваюсь, у вас і так не виникає жодних сумнівів, що ці люди дуже розумні, компетентні та неординарні, інакше вони не стояли б на вершині світової піраміди.

  Наводиться і формула їх безмежних можливостей: «гроші + інформація + соціальний капітал», яка на, мій погляд, була справедливою в усі часи. Очевидно, що у будь-якому суспільстві та у будь-якому середовищі доступ до людей, грошей і конфіденційної інформації забезпечує безцінну перевагу, оскільки відкриває унікальні ділові можливості, недосяжні для тих, хто перебуває поза межами цього ексклюзивного кола.

  Детально висвітлюється значення «силового поля» подібності, як то спільного походження: соціального, освітнього, професійного, економічного.

  Лише під кінець книги, починаючи десь с десятої глави, авторка тільки-но починає зачіпати насправді цікаві питання (але так і не переходить до системного аналізу проблем та розкриття будь-яких деталей та кейсів, бо це, очевидно, просто небезпечно), як от: симбіоз фінансової та політичної сфер, змішування державних та приватних справ, що спричиняє численні звинувачування у конфлікті інтересів, кадрова динаміка (так звані «обертові двері», за якої службовці мігрують між державними та приватними секторам, «легалізована корупція» (утримання лобістів з обох чільних партій), політична протекція і т.і. Але, на жаль, все це на рівні «існують такі добре відомі проблеми».

  У підсумку, надприбутковий сектор має переваги коштом загального блага (наприклад, 1% має кваліфікацію та засоби для застосування глобальної системи задля власної вигоди, приблизно 8% світового багатства заховано в офшорних зонах), катастрофічно зростає рівень нерівності, розрив у доходах та можливостях….і треба щось з цим терміново робити, бо сукупно все багатство 1% найзаможніших уже незабаром перевершить те, чим володіє 99%, а надмірно впливові мережі суперхабів задля захисту власних інтересів блокують фундаментальні зміни та важливі структурні реформи, які б могли скоригувати створену систему, не даючи їй можливості саморегулюватися.

  Книжка буде суперкорисною хіба що для тих, хто мріє потрапити в цей суперелітний 1% та приєднатися до мережі «великого кальмара-вампіра, що обвився довкола голови людства, спричинюючи світові кризи, та отримуючи вигоди від них». Книга містить достатньо інформації, щоб спробувати розшифрувати ДНК їх успіху та визначити вектор руху.

  Один бал зняла за непрактичність цієї книги особисто для себе, а другий – за те, що книга не нова. На жаль, Yakaboo грішить тим, що інколи продає книги зі знижкою, які мають заламані при читанні і перегортані сторінки. Все б нічого, якщо ви купляєте книгу для себе. Якщо ж ви плануєте подарунок для когось, то можете добряче осоромитися. Оскільки це вже не перша така книжка, яку я отримала, вирішила зняти за це бал.

 •  
  Сильные мира сего 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Книга "Суперхаби. Як фінансові еліти та їхні мережі керують світом" позволяет узнать о том, что происходит на самой верхушке управления глобальной финансовой системой. Суперхабы - это те люди, которые приводят рычаги финансовой системы в движение. Давно известно, что решения небольшого количества человек влияют на жизнь обычных граждан по всему миру. Автор книги Сандра Навиди рассказывает кто эти люди и дает уникальную возможность заглянуть на Давосский экономический форум, в здание Международного валютного фонда и еще много других закрытых мест в которых принимаются ключевые экономические решения. Перед читателями предстанет экономическая элита, от руководителей банков и фондовиков, до политиков и миллиардеров. Не забывает автор говорить и о теме экономических кризисов и их влиянии на общество.

  Чтение получилось впечатляющим и увлекательным. Я прочитала книгу за одни выходные. Это действительно удивительная возможность узнать больше о сильных мира сего, которых как оказалось следует называть суперхабы. Они влияют на хрупкую финансовую систему, экономику и общество, проще говоря на нашу с вами жизнь. Книга позволят больше понять устройство мировой финансовой системы и проследить ее взаимосвязи. Мне кажется книгу должен прочитать каждый, кто хочет понять что и как в этом мире работает.
Купити - Суперхаби. Як фінансові еліти та їхні мережі керують світом
Суперхаби. Як фінансові еліти та їхні мережі керують світом

Звичайна ціна: 220 грн

Спеціальна ціна: 187 грн

Є в наявності
 
Інформація про автора
Сандра Навіді
Сандра Навіді

Сандра Навіді є засновницею і CEO консалтингової компанії BeyondGlobal, де вона консультує щодо макроекономічного та стратегічного позиціонування. Раніше вона займала посади інвестиційного банкіра в Scarsdale Equities, головного адвоката у Muzinich & Co. та консультанта в Deloitte. Вона практикує право в Німеччині, а також у штаті Нью-Йорк, США. Як експерт у фінансовому ринку Сандра дала понад 600...

Детальніше

Рецензії Суперхаби. Як фінансові еліти та їхні мережі керують світом

4.6/5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 •  
  Напрочуд хитромудра книжка – «і вашим, і нашим». 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Чесно домучила читання цієї книги до кінця. Для мене вона виявилася непрактичною, важко взяти хоч щось корисне на озброєння. Якщо ви живете в Україні, багато з описаного вам буде відомо, як і свої п’ять пальців, тільки прізвища нові.

  Авторка – безперечно дуже і дуже розумна жінка - не відняти, але, як влучно вона ж сама у ній і зауважила «інсайдер не може критикувати інсайдера», тому книжка, на мій погляд, і не вдалася.
  А що вдалося на 10 із 10 – так це дуже тонкий і грамотний піар самої себе. Мене не залишало враження, що книжка з цією метою і написана.
  Ось вам ексклюзивний клуб суперхабів, з якими я спілкуюся, працюю, тренуюся, обідаю, відпочиваю та користуюся їх довірою, і можу вас з ними за потреби звести (звісно, з припискою – «не безкоштовно»), при нагоді авторка не забуває себе майстерно похвалити у вигляді згаданого поміж іншим компліменту від сильних цього світу (втім, за який їй було соромно :). Про суперхабів – нічого поганого, лише суцільні оди їх талантам та якостям, ну звісно, тільки якщо вони самі не попали в халепу та опалу, тоді вже по таким можна і пройтись трохи, бо неприглядні факти і так вже відомі на весь світ. Можна ще й похвалити заднім числом свою проникливість, на кшталт «я інтуїтивно відчувала, що щось з цим хлопцем не так, треба бути з ним обережним»…Це дійсно талант - так тонко, дозовано, і головне - завуальовано, рекламувати і себе поміж іншим.
  Авторка є дотичною до ексклюзивного мікрокосму світової еліти, і цим все сказано. Книга написана дуже і дуже обережно: і вашим, і нашим.

  Чого не бракуватиме у цій книзі, так це імен найважливіших світових CEO банків, керівників фондів, мільярдерів-інвесторів, які тиснуть на важелі глобальної фінансової системи. Серед іншого, ви дізнаєтесь про навички, якими вони володіють: компетентність, емоційний та контекстуальний інтелект, мережевий склад розуму, креативність, сильна інтуїція, пристрасть, зазирання за горизонт фактів, мислення поза шаблонами та багато-багато інших. Сподіваюсь, у вас і так не виникає жодних сумнівів, що ці люди дуже розумні, компетентні та неординарні, інакше вони не стояли б на вершині світової піраміди.

  Наводиться і формула їх безмежних можливостей: «гроші + інформація + соціальний капітал», яка на, мій погляд, була справедливою в усі часи. Очевидно, що у будь-якому суспільстві та у будь-якому середовищі доступ до людей, грошей і конфіденційної інформації забезпечує безцінну перевагу, оскільки відкриває унікальні ділові можливості, недосяжні для тих, хто перебуває поза межами цього ексклюзивного кола.

  Детально висвітлюється значення «силового поля» подібності, як то спільного походження: соціального, освітнього, професійного, економічного.

  Лише під кінець книги, починаючи десь с десятої глави, авторка тільки-но починає зачіпати насправді цікаві питання (але так і не переходить до системного аналізу проблем та розкриття будь-яких деталей та кейсів, бо це, очевидно, просто небезпечно), як от: симбіоз фінансової та політичної сфер, змішування державних та приватних справ, що спричиняє численні звинувачування у конфлікті інтересів, кадрова динаміка (так звані «обертові двері», за якої службовці мігрують між державними та приватними секторам, «легалізована корупція» (утримання лобістів з обох чільних партій), політична протекція і т.і. Але, на жаль, все це на рівні «існують такі добре відомі проблеми».

  У підсумку, надприбутковий сектор має переваги коштом загального блага (наприклад, 1% має кваліфікацію та засоби для застосування глобальної системи задля власної вигоди, приблизно 8% світового багатства заховано в офшорних зонах), катастрофічно зростає рівень нерівності, розрив у доходах та можливостях….і треба щось з цим терміново робити, бо сукупно все багатство 1% найзаможніших уже незабаром перевершить те, чим володіє 99%, а надмірно впливові мережі суперхабів задля захисту власних інтересів блокують фундаментальні зміни та важливі структурні реформи, які б могли скоригувати створену систему, не даючи їй можливості саморегулюватися.

  Книжка буде суперкорисною хіба що для тих, хто мріє потрапити в цей суперелітний 1% та приєднатися до мережі «великого кальмара-вампіра, що обвився довкола голови людства, спричинюючи світові кризи, та отримуючи вигоди від них». Книга містить достатньо інформації, щоб спробувати розшифрувати ДНК їх успіху та визначити вектор руху.

  Один бал зняла за непрактичність цієї книги особисто для себе, а другий – за те, що книга не нова. На жаль, Yakaboo грішить тим, що інколи продає книги зі знижкою, які мають заламані при читанні і перегортані сторінки. Все б нічого, якщо ви купляєте книгу для себе. Якщо ж ви плануєте подарунок для когось, то можете добряче осоромитися. Оскільки це вже не перша така книжка, яку я отримала, вирішила зняти за це бал.

 •  
  Сильные мира сего 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Книга "Суперхаби. Як фінансові еліти та їхні мережі керують світом" позволяет узнать о том, что происходит на самой верхушке управления глобальной финансовой системой. Суперхабы - это те люди, которые приводят рычаги финансовой системы в движение. Давно известно, что решения небольшого количества человек влияют на жизнь обычных граждан по всему миру. Автор книги Сандра Навиди рассказывает кто эти люди и дает уникальную возможность заглянуть на Давосский экономический форум, в здание Международного валютного фонда и еще много других закрытых мест в которых принимаются ключевые экономические решения. Перед читателями предстанет экономическая элита, от руководителей банков и фондовиков, до политиков и миллиардеров. Не забывает автор говорить и о теме экономических кризисов и их влиянии на общество.

  Чтение получилось впечатляющим и увлекательным. Я прочитала книгу за одни выходные. Это действительно удивительная возможность узнать больше о сильных мира сего, которых как оказалось следует называть суперхабы. Они влияют на хрупкую финансовую систему, экономику и общество, проще говоря на нашу с вами жизнь. Книга позволят больше понять устройство мировой финансовой системы и проследить ее взаимосвязи. Мне кажется книгу должен прочитать каждый, кто хочет понять что и как в этом мире работает.
 •  
  А чи мала місце всесвітня змова? 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Цікава праця «Суперхаби. Як фінансові еліти та їхні мережі керують світом» відомої фінансистки Навіді є особливо актуальною в світлі WEF 2019. Авторка піднімає тему фінансових вершків та їх мереж, що мають безпосередній вплив на розвиток нашої цивілізації.
  Для аналізу глобальної фінансової системи та влади, Сандра використовує наукову концепцію формування мережевих спільнот. За основу вона взяла не суху теорію чи якісь там «ліві» факти, а власне життя й досвід, виклавши матеріал в стилі живого оповідання. В колі фінансової еліти Навіді є далеко не останньою людиною, тому їй є про що розказати. Серед тих, з ким їй доводилося спілкуватись - американський політик, трейдер та інвестор Джордж Сорос, глава МВФ Крістін Лагард, а також «фаундер» одного з найбільш відомих хедж-фондів «Bridgewater Associates» Рей Даліо.
  Книга вражає кількістю реальних прикладів, в тому числі із зустрічей на WEF в Давосі, з яких можна познайомитись та прослідити діяльність великої кількості відомих політиків, світової еліти, контакти між якими утворюють потужні мережі, що формують фінансову систему потенційно небезпечними способами.
  Автор вважає, що головною загрозою, насамперед, негуманна поведінка гравців світової спільноти, їх прагнення до збагачення та особистих здобутків не зовсім етичним шляхом. Бо якраз «сильні світу цього», суперхаби, мають найбільший вплив на менеджмент фінансової системи, приватний бізнес та формування загального добробуту.
  Книга «Суперхаби» однозначно сподобається тим, кому цікаве кулуарне життя грошової еліти, або ж всім, хто бажає розібратися у складних явищах та процесах, пов’язаних зі світовими фінансами. «Захід», «ЦРУ», «вороги», «п'ята колона», «мережа», «розвалити», «розгойдати»…. Всі ці поняття після прочитання вже не будуть для вас такими незрозумілими.
  Насправді, в піднятій Сандрою Навіді темі варто знатись, адже (я так вважаю) саме у політичних та економічних процесах криється причина катаклізмів сьогодення. І аж ніяк не в «роздутій з нічого» теорії змови. Подібна література чудово розвиває вміння критичного аналізу, адекватного сприйняття реальності. Особисто я зробив для себе чіткий висновок щодо того, чи є насправді всесвітня змова, та до яких наслідків ми, світове суспільство, наразі йдемо. Чудова книга про те, як функціонує світ та на кому все тримається.
  Щодо якості видання, то з задачею «Yakaboo Publishing» справились на відмінно. Видання вийшло справді чудовим. Палітурка цупка, сторінки не просвічують, шрифт книги не викликає зорове напруження. Подарувати таку літературу, вважаю, престижно. Та й ціна «Суперхабів» не така вже й висока як за такі цінні знання. Рекомендую!
 •  
  Рецензія на книгу "Суперхаби. Як фінансові еліти та їхні мережі керують світом" 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Чудова книга, яка точно відкриє багато не тільки для людей, які цікавляться економічно-фінансовими справами. Авторка Сандра Навіді має чималий досвід роботи з найбільшими світовими компаніями, вона не просто знає зсередини, як там усе працює та як насправді приймаються ключові для світової економіки рішення. Вона ще й має унікальний талант у тому, щоб усе доступно пояснити. Сандра переконує, що "теорії всесвітньої змови" немає, але справді є дуже мало людей, які "диктують" свої правила ринку. Цих людей вона називає "суперхабами", тому що навколо себе вони утримують інших впливових осіб. Авторка не просто пояснює, хто є хто у фінансовій еліті, а й розповідає детальні історії, чому ті чи інші люди стали "суперхабами". Зазвичай надзвичайний успіх їм приніс не геніальний талант у математичних підрахунках чи фінансове становище батьків. Сильні світу цього здебільшого ті, хто самі себе створили. Вони володіють комунікаційними навичками, мають розвинений емоційний інтелект та сприймають власні помилки лише як уроки, а не причину "зійти з поля". Чудова книга, яка не просто інформує, а й надихає. Однозначно рекомендую!
 •  
  Интересные инсайды
  Мне "Суперхаби. Як фінансові еліти та їхні мережі керують світом", в отличие от многих других на эту тему, реально понравилась. Здесь много интересных инсайдов - ведь написана она женщиной - Сандрой Навиди - вращавшейся в этих узких кругах сильных мира сего, и нет воды на длинных и нудных главах, а все только по существу. Если вы любите журналы в стиле "Форбс", "The Economist" и даже "Vogue" - книга вам точно понравится. Я ее прочитала за один выходной и планирую перечитать еще, в этот раз делая пометки. В пользу необходимости ознакомления с эти трудом говорит тот факт, что этот бестселлер был рекомендован для прочтения многим видными деятелями, такими как бывший министр финансов США, лауреат Нобелевской премией по экономике, бывший член Исполнительного совета ЕЦБ, основатель Всемирного экономического форума, президент Исландии и многими другими профессионалами финансового сектора. Предисловие написал Нуриэль Рубини - американский экономист, профессор экономики Нью-Йоркского университета и один из самых авторитетных экспертов в мире по вопросам глобальных финансов, предсказавший глобальный финансовый кризис 2008—2011 годов, на которого в свое время работала авторка книги, перед тем как основала свою собственную компанию BeyondGlobal.
 •  
  Про финансовые элиты
  В первую очередь приобретала данную книгу по причине того, что стало интересно прочесть про бизнес и финансы. Название книги в целом очень привлекательное и многообещающее. Очень порадовал формат книги, в твердом переплете, страницы достаточно плотные, а шрифт достаточно крупный и удобный для чтения. Книга в меру объемная. Что касается содержания, то можно сказать оно совсем не оправдало мои ожидания. В книге большая часть информация касается описанию биографий и жизни тех людей, которые смогли достичь высот и большого состояния. Но вот информации о том как именно происходит управление, какие есть секреты, вот этого ничего в книге нет. Даже советов и рекомендаций, которые могли бы быть полезны начинающему бизнесмену тоже нет, поэтому можно сказать что книга не несёт в себе ту пользу и знания, которые есть в заманчиво названии. Книга на один раз. Весьма разочаровала.
 •  
  Не дальше прихожей
  Книга написана с привлекающим подзаголовком: как финансовые элиты и их сети управляют миром. Однако, несмотря на множество фактологических подробностей, включая "скромные" ремарки автора, что она лично была участником некоторых описываемых событий, на деле книга ничего не раскрывает: это не расследование, не попытка вывести некие правила игры, не путеводитель по избранным и даже не мотивационное чтиво. По сути, это иллюстрация броского названия: нужно понимать, что в английском hub - это некое горнило, место пересечения, место обмена потоков и подача идеи в том, что эти люди выполняют роль транзисторов денег, идей, связей и т.п., только на высшем уровне. По большому счету, любой владелец мини-магазина может и себя назвать мини-хабом, просто масштабы его действий и скорости, с которыми он оперирует, несравнимы. Поэтому никакой новой идеи не увидел. Как набор историй, которые могут быть примером - ок. Пожалуй самая ценная мысль, которая сквозит через всю книгу - это закрытый клуб, в который не входят за таланты и по естественным лифтам. Но, по правде, кто этого и так не знал? В общем, для коллекции - норм, но пошаговой инструкции как попасть на вершину пирамиды здесь не будет.
 
Характеристики Суперхаби. Як фінансові еліти та їхні мережі керують світом
Автор
Сандра Навіді
Видавництво
Yakaboo Publishing
Мова
Українська
Рік видання
2018
Перекладач
Леся Стахнів, Сергій Грицаєнко
Кількість сторінок
368
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
60х84/16 (145х200 мм)
Палітурка
Тверда
ISBN
978-617-7544-06-6
Вага
430 гр.
Тип
Паперова
 

Про автора Суперхаби. Як фінансові еліти та їхні мережі керують світом