Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п'ять днів
Паперова книга | Код товару 700343
Yakaboo 5/5
Автор
Джейк Кнапп, Джон Зерацкі, Брейден Ковіц
Видавництво
ТАО
Мова
Українська
Рік видання
2016
Перекладач
Людмила Дяченко
Кількість сторінок
280
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
170x245 мм

Усе про книжку Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п'ять днів

 • Бестселер New York Times
 • Бестселер Wall Street Journal 

Коли час добігає кінця і ви відчайдушно шукаєте спосіб швидше завершити проект, шляхи виходу з ситуації можна знайти у книзі «Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п’ять днів». У ній викладено методику з подолання кризи, яка розроблена, перевірена і відшліфована колективом Google.

Дизайнер корпорації Google Джейк Кнапп у книзі «Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п’ять днів» описує 5-денну методологію тестування практично будь-яких товарів і послуг. У посібнику автор докладно розписав дні з понеділка по п’ятницю, коли команда з 6 і більше осіб перевіряє важливу для роботи гіпотезу і шукає шляхи вирішення поставленої задачі.

Для кого буде корисною книжка 

Видання у першу чергу призначене для тих, хто починає свій бізнес і ще не вміє швидко знаходити правильні рішення і долати кризи. Інформація, що міститься на сторінках, допоможе стартаперам заощадити кошти, розібратися в запитах користувачів з мінімальним фінансовим ризиком, перевірити гіпотези і у стислі терміни відповісти на критичні питання.

Згідно з відгуками, «спринтерська» методика допомагає у випадках, коли невірний крок загрожує великими грошовими втратами, коли робота зупинилася і потрібен швидкий результат.

Переваги методики 

Хоча ціна на видання досить висока, книга б’є рекорди популярності, тому що викладена у ній методологія дозволяє грамотно організувати бізнес і заощадити значні кошти. Серед переваг відзначимо перевірку правильності запропонованого рішення усього за 5 днів, отримання цінного відгуку на ідею та вихід на вірний шлях. Окрім цього, у команди виробляється здатність швидко переходити від абстрактних ідей до чітких питань і рішень.

Вигідно купити «Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п’ять днів» можна у нашому інтернет-магазині з доставкою у різні міста країни.

Відгуки про книгу

Кожен бізнес лідер, якого я знаю, турбується про одне й те саме: чи достатньо ми швидко просуваємося? Геніальність "Спринту" від Джейка Кнаппа полягає у докладному аналізі опорних точок для подолання серйозних перешкод і для виконання першочергової роботи швидко і в режимі терміновості. "Спринт" - це ліки від найнадокучливіших проблем підприємців у світі, що постійно пришвидшується.
Бет Комсток, віце-голова General Electrics

Ключ до успіху часто полягає у побудові правильних звичок. Але які звички працюють якнайкраще? "Спринт" пропонує потужну методику породження ідей, вирішення проблем, налагодження вже діючих рішень і знаходження тих малих правильних звичок, які і дають змогу відчути сенс всієї бізнес-моделі.
Чарлз Дахігг, автор книжки "Сила звички"

Прочитайте цю книжку і зробіть те, що в ній сказано для того, щоб створювати кращу продукцію швидше.
Еван Вільямс, засновник Twitter, Blogger і Medium

"Спринт" вчить вас новаторському шляху подолання дійсно болючих проблем всього за 5 днів. Книжка сповнена корисних і цікавих історій, які допоможуть вам досягти успіху меншими силами. Чого ж більше можна вимагати від книжки? Добре б, щоб всі бізнес книжки виявлялися настільки ж корисними.
Ден Хіз, співавтор книжок "Пастки мислення", "Серце змін", "Зроблено, щоб" прилипати "

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Джейк Кнапп, Джон Зерацкі, Брейден Ковіц
Видавництво
ТАО
Мова
Українська
Рік видання
2016
Перекладач
Людмила Дяченко
Кількість сторінок
280
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
170x245 мм
Цитата
Цитуючи одного з моїх колег: «Не починай готуватися, а починай робити". Завдяки нелегко здобутому досвіду, Джейк Кнапп і команда Google Ventures відшліфували ефективний практичний підхід у роботі над товаром, послугою і проектним дизайном. Випробуйте цю книгу і відчуйте силу Спринту
Тім Браун, головний виконавчий директор дизайнерської компанії IDEO і автор книжки "Дизайн-мислення у бізнесі"
Рецензії
 •  
  Каждой компании - «Спринт» в корпоративную библиотеку! 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Каждой компании - «Спринт» в корпоративную библиотеку!

  Итак, что же это за чудо-книга? Эта чудо-книга расскажет вам о том, как работать над кризисными проектами правильно — продуктивно, результативно и в короткие сроки. Ну не мечта ли любого коллектива?! То-то же!)

  «Спринт» - это особенный метод работы, разработанный Джейком Кнаппом, а Джейк Кнапп — это человек, которому мы благодарно за лицо Google. Долгое время он занимался командной работой, т. е. Пытался сделать так, чтобы каждый сотрудник в этой гигантской корпорации чувствовал себя хорошо и продолжал приносить миллионы своему работодателю. Внезапно он понял, что популярный метод брейншторминга для генерации гениальных идей подходит плохо. Да, коллеги азартно выкрикивали идеи, был запал, но в итоге лучшие решения приходили в к ним в головы в совершенно других обстоятельствах... И Джейк решил узнать в каких именно.

  Дано: проблема, дэдлайн и команда из шести-семи человек, которые должны решить проблему. Для этого нужно задействовать по одному человеку, который будет заниматься только своим делом и это должен быть профессионал (а других, собственно, и не держат, не так ли?)). Каждому из них дается задача, которую он решает самостоятельно. Это так называемое разделение труда отлично работает и позволяет избежать 1) потребности в лестнице подопечных (это когда чтобы макет дошел до клиента, нужен менеджер по работе с клиентами, арт-директор, креативный директор и несчастный дизайнер, который должен то и дело вносить правки от всех подряд и особенно от верхушки); 2) споров относительно воплощения идеи (когда коллеги, работая в паре, так или иначе делятся на подчиненного и боса, или не могут сойтись на каком-то одном варианте решения).

  Что еще? Оперативность и прикладная польза от книги «Спринт». У вашей команды есть только пять дней и задача — вперед!
  Возможность реально осуществить описанное в книге по бизнесу в наше время — настоящий клад. Куча литературы издана на тему абстрактной мотивации и тайм-менеджмента, веры в себя и генерации идей. А тут — подробная инструкция, берешь и используешь. Превосходно!

  Книгу стоит прочесть коучам, руководителям (вне зависимости от того, в подчинении у вас два человека или двадцать), эйчарам... быть может, даже преподавателям вузов, если они хотят освоить новые методы работы со студентами и тем необходима практика.

  Здорово, что у нас начали появляться подобные книги! Благодаря такой литературе, я уверенна, мы еще поднимем наш бизнес и культуру на новый уровень.

  Читайте «Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п'ять днів» и делайте лучше свою работу!
 •  
  Спринт. Кращі рішення в найшвидший термін! 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Коли над Вами нависає дедлайн, і Ви зосереджені на виконанні одного важливого завдання в стислі терміни, мозок просто забуває слово «прокрастинація» та кидає всі зусилля на завершення проекту. Як навчитися імітувати такий стан при роботі в команді, наприклад при створенні MVP а чи перевірці поточних гіпотез щодо Вашого продукту? Про все це говорить Дейк Кнапп та його колеги у власній праці «Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п'ять днів».

  Книжка розповідає про те, яким чином методику спринту для вирішення власних проблем використовують такі гіганти Google та стартапи на кшталт Slack чи FitStar. Матеріал дуже цікавий та авторитетний, оскільки розумієш, що просто так та чи інша бізнес методика в таких корпораціях не використовується. Апріорі - це дійсно працюючі речі. Особисто для себе я зрозумів, що зі спринтами Ти завжди залишаєшся в виграші, оскільки витрачаєш всього 5 днів на перевірку рішення, за цей час отримуєш цінний фідбек щодо власної ідеї та чітко розумієш, куди рухатись далі.

  Матеріал книжки чітко структурований, розписаний за днями. Кожному з днів тижня відокремлюється власне завдання - від вибору довгострокової цілі та самого спринту в понеділок, до прийняття кінцевого рішення в п’ятницю та вибору стратегії подальшого руху. Використовуючи отримані знання, вже тестував нову послугу у власній справі. Та в короткий термін зрозумів, над чим ще варто попрацювати. В цілому, методика класна. Також окремо йдеться про те, чому на практиці брейнстормінг є малоефективним, та як не наробити помилок у звичних, на перший погляд, процесах прийняття рішень. Для стартаперів даний матеріал просто безцінний.
Купити - Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п'ять днів
Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п'ять днів
290 грн
Немає в наявності
 
Інформація про автора
Джейк Кнапп
Джейк Кнапп

Американський дизайнер Джейк Кнапп прославився на весь світ як автор методики прискореного тестування проектів Sprint, яку спільно з партнерами з Google Ventures детально описав у книзі, що миттєво стала бестселером за версією «Нью-Йорк Таймс». Купити книгу Джейка Кнаппа в першу чергу необхідно тим, хто мріє запустити власний стартап або завершити проект, але сумнівається в правильност...

Детальніше

Джон Зерацкі
Джон Зерацкі

Джон Зерацкі працював у технологічних компаніях, зокрема в YouTube та Google, консультував стартапи. Лектор і дописувач The Wall Street Journal, TIME, Harvard Business Review. Започаткував та став першим редактором GV Library, яку відвідали мільйони онлайн-читачів. Саме зі статей та матеріалів для GV Library розпочалася робота над книгою "Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за...

Детальніше

Брейден Ковіц
Брейден Ковіц

Брейден Ковіц організував дизайн-команду в Google Ventures. Консультував близько 200 стартапів з питань продукт-дизайну, рекрутингу та командної культури. Очолював створення Gmail, Google Spreadsheets і Google Trends

Детальніше

Цитата Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п'ять днів

Цитуючи одного з моїх колег: «Не починай готуватися, а починай робити". Завдяки нелегко здобутому досвіду, Джейк Кнапп і команда Google Ventures відшліфували ефективний практичний підхід у роботі над товаром, послугою і проектним дизайном. Випробуйте цю книгу і відчуйте силу Спринту
Тім Браун, головний виконавчий директор дизайнерської компанії IDEO і автор книжки "Дизайн-мислення у бізнесі"
 

Рецензії Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п'ять днів

 •  
  Каждой компании - «Спринт» в корпоративную библиотеку! 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Каждой компании - «Спринт» в корпоративную библиотеку!

  Итак, что же это за чудо-книга? Эта чудо-книга расскажет вам о том, как работать над кризисными проектами правильно — продуктивно, результативно и в короткие сроки. Ну не мечта ли любого коллектива?! То-то же!)

  «Спринт» - это особенный метод работы, разработанный Джейком Кнаппом, а Джейк Кнапп — это человек, которому мы благодарно за лицо Google. Долгое время он занимался командной работой, т. е. Пытался сделать так, чтобы каждый сотрудник в этой гигантской корпорации чувствовал себя хорошо и продолжал приносить миллионы своему работодателю. Внезапно он понял, что популярный метод брейншторминга для генерации гениальных идей подходит плохо. Да, коллеги азартно выкрикивали идеи, был запал, но в итоге лучшие решения приходили в к ним в головы в совершенно других обстоятельствах... И Джейк решил узнать в каких именно.

  Дано: проблема, дэдлайн и команда из шести-семи человек, которые должны решить проблему. Для этого нужно задействовать по одному человеку, который будет заниматься только своим делом и это должен быть профессионал (а других, собственно, и не держат, не так ли?)). Каждому из них дается задача, которую он решает самостоятельно. Это так называемое разделение труда отлично работает и позволяет избежать 1) потребности в лестнице подопечных (это когда чтобы макет дошел до клиента, нужен менеджер по работе с клиентами, арт-директор, креативный директор и несчастный дизайнер, который должен то и дело вносить правки от всех подряд и особенно от верхушки); 2) споров относительно воплощения идеи (когда коллеги, работая в паре, так или иначе делятся на подчиненного и боса, или не могут сойтись на каком-то одном варианте решения).

  Что еще? Оперативность и прикладная польза от книги «Спринт». У вашей команды есть только пять дней и задача — вперед!
  Возможность реально осуществить описанное в книге по бизнесу в наше время — настоящий клад. Куча литературы издана на тему абстрактной мотивации и тайм-менеджмента, веры в себя и генерации идей. А тут — подробная инструкция, берешь и используешь. Превосходно!

  Книгу стоит прочесть коучам, руководителям (вне зависимости от того, в подчинении у вас два человека или двадцать), эйчарам... быть может, даже преподавателям вузов, если они хотят освоить новые методы работы со студентами и тем необходима практика.

  Здорово, что у нас начали появляться подобные книги! Благодаря такой литературе, я уверенна, мы еще поднимем наш бизнес и культуру на новый уровень.

  Читайте «Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п'ять днів» и делайте лучше свою работу!
 •  
  Спринт. Кращі рішення в найшвидший термін! 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Коли над Вами нависає дедлайн, і Ви зосереджені на виконанні одного важливого завдання в стислі терміни, мозок просто забуває слово «прокрастинація» та кидає всі зусилля на завершення проекту. Як навчитися імітувати такий стан при роботі в команді, наприклад при створенні MVP а чи перевірці поточних гіпотез щодо Вашого продукту? Про все це говорить Дейк Кнапп та його колеги у власній праці «Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п'ять днів».

  Книжка розповідає про те, яким чином методику спринту для вирішення власних проблем використовують такі гіганти Google та стартапи на кшталт Slack чи FitStar. Матеріал дуже цікавий та авторитетний, оскільки розумієш, що просто так та чи інша бізнес методика в таких корпораціях не використовується. Апріорі - це дійсно працюючі речі. Особисто для себе я зрозумів, що зі спринтами Ти завжди залишаєшся в виграші, оскільки витрачаєш всього 5 днів на перевірку рішення, за цей час отримуєш цінний фідбек щодо власної ідеї та чітко розумієш, куди рухатись далі.

  Матеріал книжки чітко структурований, розписаний за днями. Кожному з днів тижня відокремлюється власне завдання - від вибору довгострокової цілі та самого спринту в понеділок, до прийняття кінцевого рішення в п’ятницю та вибору стратегії подальшого руху. Використовуючи отримані знання, вже тестував нову послугу у власній справі. Та в короткий термін зрозумів, над чим ще варто попрацювати. В цілому, методика класна. Також окремо йдеться про те, чому на практиці брейнстормінг є малоефективним, та як не наробити помилок у звичних, на перший погляд, процесах прийняття рішень. Для стартаперів даний матеріал просто безцінний.
 
Характеристики Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п'ять днів
Автор
Джейк Кнапп, Джон Зерацкі, Брейден Ковіц
Видавництво
ТАО
Мова
Українська
Рік видання
2016
Перекладач
Людмила Дяченко
Кількість сторінок
280
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
170x245 мм
Палітурка
М'яка
Папір
Офсетний
Шрифт
Swift Pro, DenHaag Narrow
Тираж
1000
ISBN
978-966-97534-3-4
Вага
700 гр.
Тип
Паперова
 

Про автора Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п'ять днів