Серія книжок Террі Пратчетта (комплект із 8 книг)
Паперова книга | Код товару 965855
Yakaboo 5/5
Автор
Террі Пратчетт
Видавництво
Видавництво Старого Лева
Серія книг
Дискосвіт
Мова
Українська
Рік видання
2019
Перекладач
Ольга Любарська, Юлія Прокопець, Олександр Михельсон
Подивитися всі
Кількість сторінок
2752
Ілюстрації
Немає ілюстрацій

Усе про книжку Серія книжок Террі Пратчетта (комплект із 8 книг)

Книга 1. Колір магії

«Колір магії» - перший роман із серії «Дискосвіт» майстра інтелектуального фентезі Террі Пратчетта. Написаний у 1980-х роках, роман пародіює штампи тогочасної фантастики і дотепними натяками, грою слів та жартами закладає основи неповторного Пратчеттового стилю, який у пізніших творах проявить себе витонченою гострою сатирою.

Роман відкриває один із циклів серії - «Ринсвінд» та є своєрідним ключем-підказкою до багатьох явищ Дискосвіту. Маршрут туриста Двоцвіта і його гіда Ринсвінда, чарівника-невдахи, малює своєрідну карту розмаїтого неозорого світу, з міфічними істотами, дивовижними рослинами, таємничими чарами й особливою ма­гією. Якого ж кольору ця магія, чи справді світ плаский, чи можна змінити свою долю і втекти від Смерті, якщо ти всього-на-всього фігурка у настільній грі, і ставки вже зроблено?

Книга 2. Морт

Роман «Морт» відкриває цикл серії «Дискосвіт», у якому головним персонажем є Смерть. Та це не означає, що книжка моторошна, адже у світі Террі Пратчетта Смерть рибалить, філософує, любить кошенят і смачні страви, мріє про відпустку і врешті просто виконує свою роботу: доправляє душі в інший світ. Думки про відпочинок спонукають Смерть обрати собі в підмайстри сільського хлопця Морта.

Чи впорається незграбний та не дуже здібний до господарювання Морт із завданнями по ту сторону життя і чи зможе опанувати непростий фах Смерті? Таке учнівство обіцяє хлопцеві кар’єрне зростання, поліпшення іміджу, розширення кругозору та численні відрядження. Однак Мортові співчутливість і романтичні захоплення можуть не тільки завадити роботі, а й поставити під загрозу цілісність світобудови.

Книга 3. Правда

«Правда» - один із найяскравіших позациклових творів у серії «Дискосвіт» майстра гумористичних фентезійних романів Террі Пратчетта. Тонка межа між фактами й чутками, жарти й алюзії надійно вплітають «Правду» у сучасні реалії і творять майстерну сатиру на інформаційну сферу та суспільство загалом. А особлива, інтелектуальна і разом з тим проста філософія, несподівані стилістичні прийоми, натяки на класичні твори та явища поп-культури гарантують насолоду від читання.

Пориньте у карколомні пригоди Вільяма де Ворда, засновника першої у Дискосвіті газети «Анк-морпоркський Час». Де Вордові доведеться експериментувати, боротися з конкурентом-таблоїдом та його вигадками, наживати впливових ворогів та створювати перші журналістські стандарти.

Книга 4. Віщі сестри

«Віщі сестри» — це другий роман циклу «Відьми» у серії «Дискосвіт». У цій дотепній історії Террі Пратчетт продовжує почате у романі «Право на чари» й розповідає про відьом у світі, де чаклунами можуть бути лише чоловіки. Він витончено вплітає шекспірівські алюзії в реалії Дискосвіту і демонструє, що ні доля, ні спадковість не стануть на заваді вибору справи свого життя.

Щось негаразд у Ланкрському королівстві: підступні герцог та герцогиня плетуть інтриги, спадкоємець престолу опиняється далеко від дому і навіть сама природа виступає проти нового правителя, байдужого до долі краю. Тож трійко відьом — рішуча й невгамовна Бабуня Дощевіск, приземлена й грубувата Тітуня Оґґ та романтична й наївна Маґрат Часник — поспішають на допомогу. Бо хоч відьми зазвичай не втручаються у політику, тут без їхньої підтримки (і, звісно, дрібки чарів) не обійтися.

Книга 5. Право на чари

Написаний у тонкій сатиричній манері роман «Право на чари» – це своєрідна спроба відомого своїми інтелектуальними головоломками Террі Пратчетта розхитати типовий для фентезі поділ магії на «високу чоловічу» і «приземлену жіночу». Це також своєрідний маніфест рівноправ’я – кожен і кожна в Дискосвіті має право творити правдиві чари.

Кажуть, справжнім чарівником може стати восьмий син восьмого сина, та що як восьмою дитиною виявиться дівчинка? Доньці коваля Ескарині несподівано судилося стати першою у Дискосвіті чарівницею. Тепер їй доведеться вчитися контролювати свою силу, а також штурмувати стіни Невидної академії для чарівників, де ще ніколи не навчалися дівчата.

Книга 6. Химерне сяйво

«Химерне сяйво» — це другий роман із серії «Дискосвіт», у якому продовжуються пригоди чарівника-невдахи Ринсвінда та першого на Диску туриста Двоцвіта, що розпочалися в «Кольорі магії». Зловісна червона зоря загрожує Дискосвіту знищенням. Друзі й не підозрюють, що саме Ринсвіндові, якому геть не вдаються чари, доведеться рятувати Диск від катастрофи. Дорогою їм трапляються дерева, що говорять, хатинка з пряника, друїди-«програмісти», варвари-коноводи, тролі, потвори з інших вимірів, чарівна мандрівна крамничка, а головне, доля дарує їм зустріч із легендарним героєм Дискосвіту!

Террі Пратчетт вчергове ламає стереотипи про те, що героями можуть бути винятково красені у звабливому шкіряному одязі. І показує, що чари можуть цілковито зіпсувати чиєсь життя, а можуть — і подарувати нове.

Книга 7. Жнець

«Жнець» — це другий роман підциклу «Смерть» серії «Дискосвіт», у якому Террі Пратчетт із незмінним гумором розмірковує про людську мораль і влучно підмічає хиби та слабкості людей.

В Анк-Морпорку помирає стотридцятилітній чарівник Невидної академії. Але не все так просто. Чарівничій душі доводиться повернутися у своє тіло, і все тому, що Смерть по неї не приходить! Виявляється, Женця душ відсторонили від справ… Смерть збентежений, адже тепер сам став смертним і отримав власний Час, тож він вирушає у світ живих його витрачати. Тепер Жнець працюватиме косою деінде, наприклад, на фермі, і зможе краще відчути світ звичайних смертних.

А тим часом скрізь на Диску все летить шкереберть — життєва сила його переповнює: мертве оживає, живе не вмирає, і ця енергія життя вихлюпується, де тільки може. Потрібно якомога швидше відновити дискосвітову рівновагу!

Книга 8. Чаротворці

«Чаротворці» — третій роман підциклу «Ринсвінд» із серії «Дискосвіт» Террі Пратчетта.

Жив собі якось восьмий син восьмого сина і був він, як повелося на Дискосвіті, чарівником. Дивним чином у нього теж народилося восьмеро синів, і наймолодшому, Койнові — чарівникові в квадраті — судилося стати джерелом магії, чаротворцем. Завдяки цьому юному хлопцеві стара магія Дискосвіту, що вже потрохи вивітрювалася, тепер відродилася і набула небаченої сили. Утім, нездорові чаротворчі амбіції та диктатура магії можуть бути небезпечними та навіть руйнівними й загрожувати цілісності світобудови. Рятувати світ та протистояти супермогутньому чаротворцеві Койну береться чарівник-невдаха Ринсвінд разом із вправною геройкою Коніною і сповненим ентузіазму героєм-початківцем Найджелом. А допомагатиме відчайдухам капелюх архіректора, що за довгі роки спілкування з видатними чарівниками став окремою, і треба сказати — харизматичною, особистістю.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Террі Пратчетт
Видавництво
Видавництво Старого Лева
Серія книг
Дискосвіт
Мова
Українська
Рік видання
2019
Перекладач
Ольга Любарська, Юлія Прокопець, Олександр Михельсон
Подивитися всі
Кількість сторінок
2752
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Рецензії
  •  
    Серія Дискосвіт.
    Як казав Террі Пратчетт: "Фентезі - відмінна дієта для зростаючих душ. У цих книгах є все те ж саме, що і в житті. Моральний кодекс, прагнення до порядку, а часом і величезні зубасті зелені тварі. Існують і інші книги, і я сподіваюся, що діти, що почали з фентезі, доберуться і до них. Так сталося і зі мною. Всім потрібно з чогось починати." Цілком погоджуюсь з письменником, тим паче я прихожу у захват, коли читаю книжки в жанрі фентезі. Історія Дискосвіту з області наукової фантастики, яка в внаслідок вдалого експерименту мала щасливі наслідки. По-перше, завдяки перу Террі Пратчетта Дискосвіт помістився в космічному просторі і його надійно підтримує гігантська черепаха, так що впасти зі своєї черепашої гори той світ може тільки в одному випадку, в разі якщо стародавня черепаха видихнеться, але як бачимо - вона як і раніше бадьора і міцна. По-друге, серія Дискосвіт бездоганно перекладається на українську мову, щоб наш читач зміг не виходячи з дому без перешкод мандрувати від рідної Землі до казкового Дискосвіту.
Купити - Серія книжок Террі Пратчетта (комплект із 8 книг)
Серія книжок Террі Пратчетта (комплект із 8 книг)
1 440 грн
Немає в наявності
 
Інформація про автора
Террі Пратчетт
Террі Пратчетт

Террі Пратчетт - один з найпопулярніших англійських авторів. Його книги виходять багатомільйонними тиражами. А без придуманого ним Плаского світу жанр фентезі був би іншим. Тим, хто любить глибоку, іронічну і при цьому мудру і злободенну фантастику, слід купити книги Террі Пратчетта, тому що письменник дивно проникливий, розумний і талановитий. Його творіння так чи інакше зачіпають всі сторони жит...

Детальніше

Рецензії Серія книжок Террі Пратчетта (комплект із 8 книг)

  •  
    Серія Дискосвіт.
    Як казав Террі Пратчетт: "Фентезі - відмінна дієта для зростаючих душ. У цих книгах є все те ж саме, що і в житті. Моральний кодекс, прагнення до порядку, а часом і величезні зубасті зелені тварі. Існують і інші книги, і я сподіваюся, що діти, що почали з фентезі, доберуться і до них. Так сталося і зі мною. Всім потрібно з чогось починати." Цілком погоджуюсь з письменником, тим паче я прихожу у захват, коли читаю книжки в жанрі фентезі. Історія Дискосвіту з області наукової фантастики, яка в внаслідок вдалого експерименту мала щасливі наслідки. По-перше, завдяки перу Террі Пратчетта Дискосвіт помістився в космічному просторі і його надійно підтримує гігантська черепаха, так що впасти зі своєї черепашої гори той світ може тільки в одному випадку, в разі якщо стародавня черепаха видихнеться, але як бачимо - вона як і раніше бадьора і міцна. По-друге, серія Дискосвіт бездоганно перекладається на українську мову, щоб наш читач зміг не виходячи з дому без перешкод мандрувати від рідної Землі до казкового Дискосвіту.
 
Характеристики Серія книжок Террі Пратчетта (комплект із 8 книг)
Автор
Террі Пратчетт
Видавництво
Видавництво Старого Лева
Серія книг
Дискосвіт
Мова
Українська
Рік видання
2019
Перекладач
Ольга Любарська, Юлія Прокопець, Олександр Михельсон, Анастасія Коник, Оксана Самара
Кількість сторінок
2752
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
135х205 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
Шрифт
Noto Serif
ISBN
978-617-679-453-0, 978-617-679-483-7, 978-617-679-445-5, 978-617-679-524-7, 978-617-679-469-1, 978-617-679-489-9, 978-617-679-538-4, 978-617-679-661-9
Вага
3 030 гр.
Подарункові видання та комплекти
Комплекти
Тип
Паперова
Література країн світу
Література Англії, Австралії та Нової Зеландії
Література за періодами
Сучасна література
 

Про автора Серія книжок Террі Пратчетта (комплект із 8 книг)