Princess Dinosaur
Паперова книга | Код товару 1279925
Автор
Дениел Кибблсміт
Видавництво
Little Brown Book Group
Мова
Англійська
Рік видання
2021
Вік
Від 3 до 5 років
Ілюстратор
Ешлі Квач
Кількість сторінок
40
Ілюстрації
Кольорові

Усе про книжку Princess Dinosaur

Perfect for fans of Princesses Wear Pants, this spirited and expectation-defying story introduces a spunky heroine who knows she can be anything she wants.

Princess Dinosaur loves wearing pink dresses and hosting fancy tea parties. But she also loves roaring and making messes. Embodying both parts of her personality to the fullest, Princess Dinosaur isn't just one thing, she's a princess and a dinosaur (and some other things, too)!

Характеристики
Автор
Дениел Кибблсміт
Видавництво
Little Brown Book Group
Мова
Англійська
Рік видання
2021
Вік
Від 3 до 5 років
Ілюстратор
Ешлі Квач
Кількість сторінок
40
Ілюстрації
Кольорові
Рецензії
Купити - Princess Dinosaur
Princess Dinosaur
824 грн
Відправлення з
11.11.2022
 

Рецензії Princess Dinosaur

 
Характеристики Princess Dinosaur
Автор
Дениел Кибблсміт
Видавництво
Little Brown Book Group
Мова
Англійська
Рік видання
2021
Вік
Від 3 до 5 років
Ілюстратор
Ешлі Квач
Кількість сторінок
40
Ілюстрації
Кольорові
Формат
220х285 мм
Палітурка
Тверда
ISBN
9780316457606
Вага
420 гр.
Тип
Паперова