Книга Прекрасні й приречені

Формат
Товар бере участь у таких промо:
Мова книги
Видавництво
Рік видання
Опис книги

Френсіс Скотт Фіцджеральд (1896—1940) — видатний американський письменник, автор багатьох оповідань і романів про покоління «епохи джазу». Герої його творів — представники «втраченого покоління», які мріють досягти вищих щаблів у суспільстві.

«Прекрасні й приречені» (1922) — другий роман Ф. Скотта Фіцджеральда, який багато в чому автобіографічний. У ньому автор продовжує наскрізну тему духовної кризи в Америці після Першої світової війни. Ентоні Петч має за плечима освіту, фінансову підтримку діда-мультимільйонера. Разом із іншими прагне в «епоху джазу» реалізувати свої романтичні мрії про майбутнє. Але цьому не судилося збутися.

У видавництві «Фоліо» також вийшли друком й інші твори Ф. Скотта Фіцджеральда.

Характеристики
Видавництво
Кількість сторінок
368
Доставка
Вказати місто доставки Щоб бачити точні умови доставки
Варіанти оплати
Оплата карткою онлайн (через сервіс LiqPay)
Оплата карткою Зимова єПідтримка/Національний кешбек
Відгуки
3
1
Анна
16 лютого 2026 р
Це було тяжко.
Це було тяжко. Читаєш і мрієш, щоб це скоріше закінчилося. Сюжет немов висмоктував сили. Не було захопленості та залучення в житті головних героїв - Ентоні та Глорії. Обидва гарні аристократи із абсолютно порожньою душею. Із зовнішнім блиском, але з внутрішньою прірвою. Саме вона тягла за собою і героїв, і читача. Що далі вислизав сюжет, то сильніше відчувався неминучий крах. Мимоволі прослизало «на дні» щоразу, коли Ентоні опинявся на краю. Не стало здивуванням, коли автор намагався нагнітати і кидав Ентоні дедалі нижче. Людина без мети, мрії, начебто без свого життя, наче й не живе, а намагається вкрасти мить або те, що їй не належить. Глорія теж постала неясною, але сліпучою фігурою. Дуже багатозначне їй дали опис наприкінці - неприродне і не дуже чисте, як власне і все життя цих двох героїв. І цікаво, що історія написана на кшталт Ф. З. Фіцджеральда, він був вірний своєму стилю, але був відчуття свята і легкості, що супроводжують його глибокі твори. Сюжет про багато непотрібного шуму, невміння визнавати свої помилки. Це посвячення стражданням покоління джазу, їх відповідності невідповідності «вищого» суспільства самим собі, його брехні та лицемірству.
Виникли запитання? 0-800-335-425
Зв'язатися
320 грн -10%
288 грн