Книга Нарис римської історії
Код товару: 1249629
Опис книги
Характеристики
Доставка
Вказати місто доставки
Щоб бачити точні умови доставки
Відгуки
Андрій
29 жовтня 2020 р
Історія Стародавньго Риму
«Нариси з римської історії» - праця українського політичного діяча та історика – Костянтина Лоського.
Дослідження Римської держави є актуальним і в наш час, адже саме вона започаткувала сучасну європейську цивілізацію. Таким чином римська держава вплинула на всі сфери життя сучасних європейських країн.
Книга представляє собою історичний огляд основних військово-політичних подій внутрішньої та зовнішньої історії Римської імперії. Значну увагу автор приділяє питанням розвитку культури та мистецтва, літератури.
Автор зупиняється тільки на головних історичних подіях та висвітлює їх в чіткій хронологічній послідовності. Завдяки такому підходу автор зміг зібрати в порівняно невеликій за об’ємом праці всі основні факти з історії Римської держави від початку її створення і до розпаду.
Також важливо, що в своїй праці автор спирається на римські історичні джерела, та окрім того робить їх порівняльний аналіз.
Книга стане джерелом важливої інформації для студентів історичних спеціальностей, окрім цього вона буде справжнім подарунком для всіх любителів історії.
Виникли запитання?
0-800-335-425
Зв'язатися



