Мистецтво добору персоналу. Як оцінити людину за годину
Паперова книга | Код товару 978920
Автор
Світлана Іванова
Видавництво
Моноліт-Bizz
Мова
Українська
Рік видання
2019
Рік першого видання
2011
Перекладач
Анна Стояновська
Кількість сторінок
304
Ілюстрації
Таблиці

Усе про книжку Мистецтво добору персоналу. Як оцінити людину за годину

Чи можна оцінювання й добір персоналу перетворити на справжнє мистецтво? «Так!» — каже Світлана Іванова й доводить це на сторінках свого бестселера. Найновіші авторські методики й технології, дієві поради, ефективні запитання, що допоможуть уникнути соціально бажаних відповідей, — усе це тут!

Книжка стане незамінним помічником для рекрутерів, менеджерів і підприємців, а також для керівників кадрових служб та викладачів управлінських навчальних закладів.

Про книгу:

Як швидко й напевне визначити, чи відповідає кандидат посаді, на яку претендує? Чи сумісні його переважні мотивації з культурою і специфікою компанії? Які запитання під час співбесіди будуть найефективнішими і як правильно інтерпретувати відповіді на них? Про все це розповідає відомий бізнес-тренер і HR-консультант Світлана Іванова. На сторінках свого бестселера авторка доводить, що оцінювання й добір персоналу — це мистецтво. І опанувати його до снаги кожній зацікавленій у цьому людині.

Головне — пам'ятати, що немає універсально «добрих» чи «поганих» кандидатів — є ті, хто підходить для певної компанії та посади, і ті, хто не підходить. Усе просто! А визначити цю відповідність, майстерно оцінити претендента на будь-яку вакансію, витративши на це мінімум часу, ви зможете за допомогою інструментарію, поданого в цьому посібнику.

Із цією книжкою ви:

• навчитеся ставити кандидатам правильні запитання й майстерно інтерпретувати відповіді на них;
• опануєте найновіші авторські методики й технології, адаптуючи їх до специфіки вашого бізнесу й компанії;
• дізнаєтеся про найдієвіші способи оцінювання й добору персоналу;
• зможете розробити свою оптимальну систему оцінювання кандидатів і перетворите щоденну роботу на мистецтво;
• станете HR-гуру й проводитимете найефективніші бесіди з працевлаштування!

Про автора:

Світлана Іванова закінчила Московський державний педагогічний інститут, після інституту працювала викладачем російської мови і літератури. Потім, після підвищення кваліфікації в Державному інституті російської мови ім. О.С. Пушкіна, викладала російську мову іноземним студентам. Відтак було навчання в аспірантурі з психології, захист і здобуття звання кандидата психологічних наук.

З 1995 року Світлана працювала в кадровому агентстві «Триза» і займалася підбором і рекрутингом персоналу. Дуже скоро створила дочірню компанію «Триза Ексклюзив» та стала її директором, також займалася управлінням австрійсько-російським агентством з персоналу «Catro».

Цитати з книги:

Автоматизм приходить не одразу
Варто і просто аналізувати мовлення людей, намагатися визначити їхні метапрограми й оцінні складники слів. Спочатку слід ретельно готуватися до інтерв'ю, заздалегідь продумувати кейси, запитання і, можливо, навіть складати для себе «шпаргалки», потім уже прийде автоматизм. Якщо здійснюєте добір персоналу за допомогою агентств чи консультантів, ви зможете більш чітко ставити перед ними завдання й перевіряти рівень професійності. Головне — зрозуміти кандидата щонайкраще й зуміти правильно вибудувати систему ситуаційного керівництва з найпершого дня його роботи в компанії.

Немає поганих кандидатів!
Базова ідея, яка лежить в основі ефективного інтерв'ю, полягає в тому, що немає універсально добрих або універсально поганих кандидатів, так само як немає універсально добрих чи поганих компаній: є відповідні одне одному або не відповідні. Ми робимо висновок про те, чи підходить нам кандидат, на основі його відповідності тому профілю компетенцій, який ми склали, а кандидат оцінює компанію, зважаючи на власні особливості, мотивації та ставлення до колективу.

Життєвий цикл має значення!
Набір персоналу ззовні або рух усередині компанії залежить від етапу життєвого циклу організації. У різні періоди затребувані різні компетенції співробітників, і, якщо не врахувати специфіки кожного періоду, можна припуститися багатьох суттєвих помилок під час добору персоналу.

Головне — визначити пріоритети!
У природі й суспільстві практично немає ідеальних для конкретної вакансії кандидатів, тому дуже важливо вміти визначати пріоритети у вимогах до кандидата й обирати найкращого, тобто найбільш відповідного для вашої компанії та для цієї вакансії.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Світлана Іванова
Видавництво
Моноліт-Bizz
Мова
Українська
Рік видання
2019
Рік першого видання
2011
Перекладач
Анна Стояновська
Кількість сторінок
304
Ілюстрації
Таблиці
Рецензії
Купити - Мистецтво добору персоналу. Як оцінити людину за годину
Мистецтво добору персоналу. Як оцінити людину за годину
230 грн
Є в наявності
 
Інформація про автора
Світлана Іванова
Світлана Іванова

Російська письменниця, відомий фахівець з оцінки та управління персоналом, бізнес-тренер Світлана Іванова народилася в Москві. Закінчила Московський Державний педагогічний інститут, після інституту працювала викладачем російської мови і літератури. Потім, після підвищення кваліфікації в Державному інституті російської мови ім. А.С. Пушкіна, викладала російську мову іноземним студентам. Після було...

Детальніше

Рецензії Мистецтво добору персоналу. Як оцінити людину за годину

 
Характеристики Мистецтво добору персоналу. Як оцінити людину за годину
Автор
Світлана Іванова
Видавництво
Моноліт-Bizz
Мова
Українська
Рік видання
2019
Рік першого видання
2011
Перекладач
Анна Стояновська
Кількість сторінок
304
Ілюстрації
Таблиці
Формат
60х90/16 (~150х205 мм)
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
Тираж
1500
ISBN
978-617-577-170-9
Вага
450 гр.
Тип
Паперова
 

Про автора Мистецтво добору персоналу. Як оцінити людину за годину