Мислення швидке й повільне
Паперова книга | Код товару 756431
Yakaboo 5/5 10 2 2 рецензії
Інші видання (1)
Автор
Деніел Канеман
Видавництво
Наш Формат
Мова
Українська
Рік видання
2017
Перекладач
Максим Яковлєв
Кількість сторінок
488
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
140x210 мм

Усе про книжку  Мислення швидке й повільне

Книжка «Мислення швидке й повільне» психолога й економіста Деніела Канемана стала бестселером New York Times та Amazon. Її також визнано книжкою року за версією New York Times Book Review, The Economist, The Wall Street Journal і Globe and Mail (2011) та переможцем National Academy of Sciences Best Book Award (2012).

Тематика

Психологія, поведінкова економіка, нейроекономіка, маркетинг, соціологія, самоосвіта, особистісний розвиток.

Про книжку

Зазвичай ми вважаємо, що діємо раціонально. Але чи справді це так? На основі досліджень із когнітивної та соціальної психології Деніел Канеман розкриває таємниці роботи людського мозку, описує неусвідомлені упередження, властивості інтуїтивного та усвідомленого мислення, роль емоцій в оцінних судженнях. Без цих знань ви ризикуєте зробити неправильний вибір у магазині, інвестувати в неуспішні проекти й загалом приймати неправильні рішення. «Мислення швидке й повільне» навчить вас ефективно користуватися обмеженим ресурсом уваги, ухвалювати рішення в умовах невизначеності й удосконалювати власні судження. Утім книжка не є сухою інструкцією з експлуатації мозку. Це психологічна драма з двома дійовими особами у вашій голові — інтуїтивним та усвідомленим мисленням.

Для кого книжка

Для найширшого кола читачів; для тих, хто прагне зрозуміти поведінку мозку у процесі прийняття рішень і навчитися розпізнавати власні помилки й упередження; для тих, кого цікавить маркетинг і поведінкова економіка.

Чому ця книжка

Книжка навчить вас ухвалювати правильні рішення. На основі цікавих досліджень вона пояснює, чому ми діємо нераціонально і що впливає на наш вибір. Це корисне й цінне джерело для самовдосконалення.

Про автора

Деніел Канеман — ізраїльсько-американський психолог, економіст, соціолог. У 2002 році здобув Нобелівську премію з економіки. Нагороджений однією з найбільших відзнак США — Президентською медаллю Свободи. У 2011 і 2012 роках входив до числа 50 найвпливовіших людей фінансового світу за версією журналу Bloomberg Markets.

Відгуки про книжку

«Було багато змістовних книжок про людську раціональність та ірраціональність, але шедевр — один, і це «Мислення швидке й повільне» Деніела Канемана. Це одна з найвизначніших і найцікавіших книжок про людський розум, які я коли-небудь читав».

— Вільям Істерлі, Financial Times

«Деніел Канеман — один із найоригінальніших і найцікавіших мислителів нашого часу. Жодна інша людина на планеті не розуміє краще за Канемана, як ми робимо вибір і чому наш вибір саме такий. Ця просто дивовижна книжка наповнена цінною життєвою мудрістю, поданою легко й доступно, але, попри це, дуже глибоко. «Мислення швидке й повільне» має прочитати кожна допитлива людина».

— Стівен Левітт, співавтор книжок «Фрікономіка» та «Думай як фрік»

«Ми маємо бути вдячні Канеману за те, що він дав нам у цій книжці радісне розуміння практичного боку наших особистостей».

— Фрімен Дайсон, The New York Review of Books

«Робота Канемана торкається широких сфер: вона поширюється на освіту, бізнес, маркетинг, політику. . . і навіть дослідження щастя. Називайте його дослідницьке поле «психономія», приховане обґрунтування нашого вибору. «Мислення швидке й повільне» важливо прочитати всім мислячим людям».

— Кайл Сміт, The New York Post

Цитати

Про абсолютну впевненість

Розумно сприймати всерйоз будь-які зізнання в невпевненості, натомість заяви про абсолютну впевненість свідчать, що людина вибудувала у своїй уяві узгоджену історію, яка необов’язково відповідає дійсності.

Про засоби впливу

Часті повторення — надійний спосіб змусити людей повірити неправді, бо розмежувати істину та відчуття чогось знайомого не так легко. Авторитарним режимам і маркетологам це давно відомо…

Про упередження за результатом

Ми схильні звинувачувати когось через доцільне рішення з поганим наслідком, а якщо все виходить добре, не вважаємо за потрібне за це дякувати. Це приклад упередження за результатом.

Про таємне мислення

…Свідомість помічає лише деякі активовані ідеї; основна частина роботи асоціативного мислення відбувається приховано, ніби потай від нашого свідомого «я». Думку про обмежений доступ до власного розуму, звичайно, прийняти важко, адже вона не відповідає нашим відчуттям. Однак це правда: ми знаємо про себе набагато менше, ніж нам здається.

Про самоконтроль

Якщо занадто перейматися тим, як ви виконуєте завдання, результати його виконання будуть гірші, ніж коли ви цим не перейматиметеся, адже ваша короткострокова пам’ять буде зайнята зайвими тривожними думками. Висновок очевидний: самоконтроль потребує і уваги, і зусиль.

Про роль назви 

Акції з біржовими скороченнями, які легше вимовити (приміром, KAR або LUNMOO) мають кращі показники, ніж акції з незручними абревіатурами (наприклад, PXG або RDO), і, схоже, вони деякий час зберігають невелику перевагу. …Інвестори очікують вищих доходів від акцій компаній із назвами, які легше вимовити, ніж від акцій компаній, які мають надто складні назви.

Про ризики

Емоційні, когнітивні та соціальні фактори, що підтримують надмірний оптимізм, сукупно утворюють вибухову суміш, яка часом змушує людей іти на ризик, якого вони могли б уникнути, якби знали про свої шанси. Напевне невідомо, що любителі ризиків у галузі економіки азартніші, — просто вони, на відміну від людей обачних, не помічають ризиків.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Деніел Канеман
Видавництво
Наш Формат
Мова
Українська
Рік видання
2017
Перекладач
Максим Яковлєв
Кількість сторінок
488
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
140x210 мм
Цитата
Часті повторення — надійний спосіб змусити людей повірити неправді, бо розмежувати істину та відчуття чогось знайомого не так легко. Авторитарним режимам і маркетологам це давно відомо...
Деніел Канеман
Рецензії
 • vasiLIT
  10 квітня 2018 р.
  Дуже корисна книга 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Книга Деніела Канемана «Мислення швидке і повільне» - одна з найкорисніших нон-фікшн книг коли-небудь виданих. Автор дуже багато часу приділив тому, щоби з наукової точки зору вивчити те, як мислить людина і як стереотипне мислення впливає на наші помилкові судження та доводи. Перед читачами ґрунтовна наукова праця про те, як насправді працює та мислить людський мозок. Автор відрізняє два види мислення: швидке та повільне. Відповідно називає ці типи мислення системою один та системою два. Система два не просто повільна, а й дуже лінива і саме тому в людини найчастіше спрацьовує швидка система один. Автор виділяє багато часу на те, щоби визначити помилки, яких часто припускає наш мозок. Книга доволі об’ємна у плані змісту та матеріалу. Її потрібно читати досить довго, і варто не спішити з цим. ЇЇ потрібно переосмислити, опрацювати. Книга містить дуже багато прикладів, описів різних ситуацій та посилань на інші роботи та дослідження. Книга має дуже якісне оформлення, папір цупкий, кремового кольору, а переклад бездоганний. Книга обов’язкова для прочитання всім читачам!
 • Khronos
  3 вересня 2018 р.
  Cogito Ergo Sum
  Книга нобелівського лауреата Даніела Канемана "Мислення швидке і повільне" відразу привертає увагу своєю назвою, водночас насторожуючи кількістю сторінок. Але забігаючи наперед, можна сказати що води тут по-мінімуму і книга виправдовує свої об'єми. Якщо говорити про зміст то перед читачем постають напрацювання автора у сфері поведінкової психології та економіки за всю його кар'єру. Автор плавно вводить нас в наявність двох умовних систем мислення - швидкого і відповідно повільного, що використовуються мозком при певних обставинах і умовах. Після усвідомлення широкоспекторності мислиннєвого апарату, Канеман дуже розлого викладає свою теорію перспектив, за яку отримав нобелівську премію. Якщо коротко про неї, то ця теорія просто неймовірна, ніби очевидні речі, але осмислені в науковому стилі і підтверджені численними прикладами, які автор не соромиться використовувати у дуже великих об'ємах. Сама книга читається моментами легко, а моментами складно. Все залежить від типу матеріалу, коли багато теорії то приходиться вмикати режим підвищеної концентрації. Загалом книга може перевернути світогляд та розуміння багатьох речей, але широкому загалу складно її рекомендувати, тому що не зацікавлені в даній тематиці наврядчи дочитають до кінця таку об'ємну працю.
Купити - Мислення швидке й повільне
Мислення швидке й повільне
225 грн
Є в наявності
 
Інформація про автора
Дэниел Канеман
Дэниел Канеман

Деніел Канеман - американо-єврейський психолог, автор книг з поведінкової економічної теорії, за участь в розробці якої в 2002 році отримав Нобелівську премію з економіки. Вчений вивчає механізми того, як люди приймають ?

Читати більше

Цитата  Мислення швидке й повільне
Часті повторення — надійний спосіб змусити людей повірити неправді, бо розмежувати істину та відчуття чогось знайомого не так легко. Авторитарним режимам і маркетологам це давно відомо...
Деніел Канеман
 

Рецензії  Мислення швидке й повільне

5/5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 • vasiLIT
  10 квітня 2018 р.
  Дуже корисна книга 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Книга Деніела Канемана «Мислення швидке і повільне» - одна з найкорисніших нон-фікшн книг коли-небудь виданих. Автор дуже багато часу приділив тому, щоби з наукової точки зору вивчити те, як мислить людина і як стереотипне мислення впливає на наші помилкові судження та доводи. Перед читачами ґрунтовна наукова праця про те, як насправді працює та мислить людський мозок. Автор відрізняє два види мислення: швидке та повільне. Відповідно називає ці типи мислення системою один та системою два. Система два не просто повільна, а й дуже лінива і саме тому в людини найчастіше спрацьовує швидка система один. Автор виділяє багато часу на те, щоби визначити помилки, яких часто припускає наш мозок. Книга доволі об’ємна у плані змісту та матеріалу. Її потрібно читати досить довго, і варто не спішити з цим. ЇЇ потрібно переосмислити, опрацювати. Книга містить дуже багато прикладів, описів різних ситуацій та посилань на інші роботи та дослідження. Книга має дуже якісне оформлення, папір цупкий, кремового кольору, а переклад бездоганний. Книга обов’язкова для прочитання всім читачам!
 • Khronos
  3 вересня 2018 р.
  Cogito Ergo Sum
  Книга нобелівського лауреата Даніела Канемана "Мислення швидке і повільне" відразу привертає увагу своєю назвою, водночас насторожуючи кількістю сторінок. Але забігаючи наперед, можна сказати що води тут по-мінімуму і книга виправдовує свої об'єми. Якщо говорити про зміст то перед читачем постають напрацювання автора у сфері поведінкової психології та економіки за всю його кар'єру. Автор плавно вводить нас в наявність двох умовних систем мислення - швидкого і відповідно повільного, що використовуються мозком при певних обставинах і умовах. Після усвідомлення широкоспекторності мислиннєвого апарату, Канеман дуже розлого викладає свою теорію перспектив, за яку отримав нобелівську премію. Якщо коротко про неї, то ця теорія просто неймовірна, ніби очевидні речі, але осмислені в науковому стилі і підтверджені численними прикладами, які автор не соромиться використовувати у дуже великих об'ємах. Сама книга читається моментами легко, а моментами складно. Все залежить від типу матеріалу, коли багато теорії то приходиться вмикати режим підвищеної концентрації. Загалом книга може перевернути світогляд та розуміння багатьох речей, але широкому загалу складно її рекомендувати, тому що не зацікавлені в даній тематиці наврядчи дочитають до кінця таку об'ємну працю.
 

Характеристики  Мислення швидке й повільне

Автор
Деніел Канеман
Видавництво
Наш Формат
Мова
Українська
Рік видання
2017
Перекладач
Максим Яковлєв
Кількість сторінок
488
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
140x210 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
ISBN
978-617-7279-18-0
Вага
800 гр.
Тип
Паперова
 
Про автора  Мислення швидке й повільне
Інші видання книги  Мислення швидке й повільне
 
Статті про книгу  Мислення швидке й повільне
Дайджест тижня: новини та новинки серпня
Цьоготижневий дайджест ми вирішили присвятити спогляданню анонсів новинок до Форуму видавців та добіркою літературних розмов, які вийшли в різних виданнях. Тут є і Таня Малярчук, і Сергій Жада...
Новинки нон-фікшн Форуму видавців в Yakaboo (список доповнюється)
Сформувати wish list (список бажаного) до Форуму нелегка справа. Цього року видавці підготували сотні нових книжок. Але можна зосередитися на улюблених жанрах/авторах/видавцях чи спрямуваннях, і тоді обирати буде легше. З цією метою ми зібрали ра...
Найпопулярніші книжки Форуму видавців 2017. Частина перша
Які книжки найбільше купували на Форумі видавців в цьому році? Відповідь на запитання нижче. У першій частині сукупного топу рейтинги продажів від видавництв: Yakaboo Publishing, Клуб сімейного дозвілля, Наш формат, Фабула, Віват, Рідна мо...
10 науково-популярних книг для тих, хто хоче знати все на світі
Усіх читачів можна поділити на два типи: одні більше люблять літературу, що вражає поетичністю, метафоричністю та письменницьким талантом автора; інші – шукають у книгах нових знань. Саме для другого типу ми й підготували добірку найцікавіших науково...
Що читають блогери. Юрій Голик
Юрій Голик - радник голови Дніпровської ОДА і один з найвідоміших блогерів країни. У нього понад 150 тисяч підписників в Facebook. Блог Yakaboo попросив Юрія розповісти про книги, які його вразили.
Що читали співробітники Yakaboo в жовтні: від Сіммонcа до Бакмана
В Yakaboo близько 300 тисяч найменувань книг. Які з них вибирають співробітники книгарні, щоб прочитати осіннім вечором? Розповідаємо в цьому тексті.  Галина Соколова,менеджер із закупівель