Довгий шлях до свободи
Паперова книга | Код товару 692004
Автор
Нельсон Мандела
Видавництво
Эталон
Мова
Українська
Рік видання
2018
Перекладач
Василь Старко
Кількість сторінок
560
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
150х225х40 мм

Усе про книжку Довгий шлях до свободи

Рік тому один із ініціаторів видання шукав в англійському оригіналі потрібну цитату, знайшов і так захопився, що прочитав усю книжку, яка виявилась справжнім одкровенням. І зміст автобіографії одної з найвизначніших постатей ХХ століття, і простий стиль викладу, яким розповідають вистраждану правду, – вразили настільки, що вирішили перекласти і видати мемуари південноафриканського лідера українською. Ця книга, за відгуками літературних критиків, є інструкцією, яку слід прочитати кожній живій душі; серйозною розповіддю про життєвий шлях і справу життя, чудовим розкриттям внутрішнього світу чоловіка, який у своїй країні став поєднанням Вашингтона, Лінкольна й Ганді в одній особі. До пантеону найвизначніших постатей сучасної історії Мандела увійшов завдяки відданій боротьбі за свободу свого народу. Саме їй великий політик присвятив довге повне випробувань життя, вершиною якого стало президентство в демократичній, вільній від апартеїду Південно Африканській Республіці та Нобелівська премія миру 1993 року, яку отримав разом з останнім білим президентом ПАР Фредериком де Клерком «за роботу з мирного повалення режиму апартеїду та закладання підвалин нової демократичної Південної Африки».

Для якнайбільшого кола читачів, які прагнуть розширити власне уявлення про свободу і ціну, яку за неї сплатили інші народи.

«Перчинка» книги: у своїй третій книзі Нельсон Мандела відверто описує ініціацію африканських хлопчиків, побут і злидні свого дитинства, навчання й одруження, народження і смерть своїх дітей, жах самотності в'язня на острові Роббен і вистраждану Свободу. Життєвий досвід та погляди Нельсона Мандели як ніколи актуальні в контексті нинішніх українських реалій, бо «правда полягає в тому, що ми ще не вільні, ми просто здобули свободу бути вільними, право не бути пригноблюваними ...справжнє випробування нашої відданості свободі лише починається».

Нельсон Мандела (18 липня 1918 - 5 грудня 2013) – південноафриканський правозахисник, юрист, політик, президент Південно-Африканської Республіки (1994-1999 рр.). Мандела був першим президентом ПАР, обраним на демократичних, не сфальсифікованих виборах. До свого президентства – лідер Африканського Національного Конгресу. Був засуджений і ув'язнений за участь у підпільній збройній боротьбі. Впродовж 27-річного ув'язнення Мандела став всесвітньо відомим борцем з південно африканським апартеїдом. У 1996 році під його керівництвом була прийнята нова конституція, здійснено ряд реформ, зокрема в сфері освіти, для подолання соціальної та економічної нерівності в Південній Африці. Отримав понад сотню нагород світового масштабу за чотири десятиліття громадської і політичної діяльності.

Складена палітурка «Брадель» ручної роботи, виконана з натуральної шкіри «Perugia Brown» виробництва італійської фабрики «Carisma». Обкладинка книги декорована рельєфним матовим золотим тисненням (використана фольга «Luxor 240»). Обріз книги вручну поліровано и позолочено.

Сертифікат. Оксамитовий чохол.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Нельсон Мандела
Видавництво
Эталон
Мова
Українська
Рік видання
2018
Перекладач
Василь Старко
Кількість сторінок
560
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
150х225х40 мм
Рецензії
Купити - Довгий шлях до свободи
Довгий шлях до свободи
7 100 грн
Відправлення
13.04.2020
 

Рецензії Довгий шлях до свободи

 
Характеристики Довгий шлях до свободи
Автор
Нельсон Мандела
Видавництво
Эталон
Мова
Українська
Рік видання
2018
Перекладач
Василь Старко
Кількість сторінок
560
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
150х225х40 мм
Палітурка
Тверда, Шкіряна
Папір
Офсетний
ISBN
ИБА204
Вага
800 гр.
Подарункові видання та комплекти
Подарункове оформлення
Тип
Паперова