Любов та бюджет
Паперова книга | Код товару 743315
Автор
Любомир Остапів
Видавництво
Yakaboo Publishing
Мова
Українська
Рік видання
2017
Кількість сторінок
210
Ілюстрації
Кольорові
Формат
170x245 мм
Палітурка
Тверда

Усе про книжку  Любов та бюджет

Якщо ви мешкаєте в Україні й вирішили написати книжку, яка порушує найзамовчуваніші, найнезручніші теми, то це не буде книжка про секс. Це буде книжка про гроші. Звісно, не про абстрактні гроші заокеанських мільярдерів або вітчизняних олігархів, а про свої, рідні.

«Любов та бюджет» не є книжкою про те, як заробити гроші, це книжка про те, як керувати заробленим. Більшість підходів і практичних порад адресовано людям, які недавно, або порівняно недавно, живуть разом і відтак керують не тільки особистим, а й сімейним бюджетом. Любомир Остапів проходить із ними увесь шлях до фінансової свободи – від перших незручних розмов до вибору інструментів для обліку та планування, прийняття рішень щодо банку, кредитів та інвестицій.

Відгуки про книжку:

«"Любов і бюджет" – чудова книга про фінанси, яку мають прочитати мільйони українських сімей. Легка для читання і сповнена прикладів, вона необхідна чи не кожному представнику покоління, яке виросло на уламках Радянського Союзу і опинилося у світі, яким править ринкова економіка. Заможність України буде досягнуто через заможність і економічну незалежність кожної української сім’ї. Розібратися з власними фінансами – необхідний мінімум для кожного українця».

Ярослав Ажнюк, підприємець, співзасновник компанії Petcube

«Приємно що в нашій країні з’являються книги по фінансовому плануванню, особливо сімейному. Вона буде цікава як подружнім парам, так і тим хто тільки планує жити разом».

В'ячеслав Масленніков, перший в Україні отримав професійну інвестиційну кваліфікацію CIIA®, засновник компанії з управління приватним капіталом UWMC, партнер iPlanTM

«Книга є деталізованим відвертим описом власного досвіду Любомира. Надихає на переосмислення своїх дій та рішень у сфері сімейних фінансів. Це саме та суміш рецептів які працюють в наших українських реаліях».

Юлія Заярська, фінансовий директор Trembit LLC, співзасновниця дитячого садка "Перша дитяча академія", дружина, мати двох дітей

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Любомир Остапів
Видавництво
Yakaboo Publishing
Мова
Українська
Рік видання
2017
Кількість сторінок
210
Ілюстрації
Кольорові
Формат
170x245 мм
Палітурка
Тверда
Цитата
Чудова книга про фінанси, яку мають прочитати мільйони українських сімей. Легка для читання і сповнена прикладів, вона необхідна чи не кожному представнику покоління, яке виросло на уламках Радянського Союзу і опинилося у світі, яким править ринкова економіка
Ярослав Ажнюк
Рецензії
 • Ірина Іванова1967
  1 червня 2017 р.
  Хороша література, яка варта того, щоб її читали. 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Як я написала у назві рецензії на книгу "Любов та бюджет" - я задоволена. Вважаю, що цю книгу варто читати.
  По-перше, я не чекала настільки цікаву книгу.
  По-друге, я не думала, що змогу стільки взяти від неї. Я насправді багато чому навчилась поки її читала. Змогла втілити всі корисні і якісні поради у своє життя.
  Це чудова книга про фінанси. Розміренність слів автора змушують задуматись про те, що він пише і що хоче сказати читачеві.
  Насправді, у більшому ступені це книга про живі фінанси і трошки про любов) Але любов тут розглядається скоріше як факт, який супроводжує наші життя.
  Цікавою була думка про розділення понять, які мають стосунок до любові. Ну от яскравий приклад (питання від автора): як ви розрізняєте любов, кохання, пристрасть, захоплення, часткову любов. Не подумала б, що зможу для себе встановити нові і цікаві рамки для цих понять. Книга є справді деталізованим і дуже відвертим описом власного досвіду автора. Книгу хочеться перечитати і радити її всім. Вона збагачує внутрішній світ людини.
 • Maxim Tereschenko
  7 червня 2017 р.
  “Quick Start Guide” по Домашним Финансам 75% пользователей считают этот отзыв полезным
  Книгу я приобрел в числе первых, еще до ее выхода. Я купил пакет за 525 гривен, который кроме книги включает в себя много бонусов, а именно: электронную версию, закрытые видео-уроки и так далее. Доступ к бонусам я пока что не получил, а вот книга пришла совсем недавно по почте с двумя подарочными магнитиками. Уверен, что и доступ к бонусам не заставит себя долго ждать.

  Теперь подробнее про книгу. Сразу скажу, что все вышесказанное - это мое личное субъективное мнение. Книга читается очень легко и свободно, можно прочитать за один-два дня. Она просто прекрасно оформлена, имеет стильный и современный дизайн с качественной полиграфией.

  Теперь ближе к содержанию. Если вы покупаете какой-то современный девайс, то в нем обычно есть две инструкции: “Quick Start Guide” и полный мануал. Так вот я бы отнес книгу именно к “Quick Start Guide”, она не претендует на глобальный труд, а скорее является неким введением в тему домашних финансов для украинцев. Эта тема у нас с одной стороны очень актуальна, а с другой стороны в таком плачевном состоянии, что любое усилие в данном направлении должно быть воспринято с благодарностью. Несмотря на эту самую благодарность, я ожидал более глобального и детального подхода. Здесь же для меня было очень многое знакомо, потому что я это уже умею или читал раньше в блоге Любомира. Но с другой стороны, я узнал и много нового, так что о приобретении нисколько не жалею. Кроме того, книга может быть таким себе настольным справочником.

  Мне очень понравилось, как проработана тема обсуждения финансов для семейной пары. Огромный процент разводов приходится как раз на неумение обсудить в семье эту тему, а, особенно, прийти к общему знаменателю. Приводится список вопросов, которые нужно проговорить вместе, а также разные модели ведения семейного бюджета с плюсами и минусами. Представляю сколько в нас, родившихся еще в СССР, глюков на эту тему. И сколько нужно работать, чтобы от этих глюков избавиться.

  Хорошо также проработана тема ведения бюджета, семейной экономии и контроля затрат. Приводятся конкретные рекомендации с помощью каких программных продуктов и подходов вести бюджет и контролировать расходы. А так же, как сэкономить по каждой из существенных статей бюджета. Все рекомендации приближены к нашим реалиям, и продиктованы конкретным жизненным опытом.

  А вот от раздела “Инвестиции” я, скажу честно, ожидал большего. В книге он покрыт очень поверхностно, и чувствуется, что многие инвестиционные механизмы знакомы Любомиру чисто теоретически. Многие разделы, например, “Зарубежные Акции” очень оторван по уровню терминологии от книги в целом. Например, если употребляется термин “хедж-фонд” было бы неплохо его заявить для начала, а потом уже использовать. Тем более, если книга позиционируется для финансово неподготовленных людей. Или, например, тема криптовалют. Мне кажется, крайне нелогично уделить этой буквально “горящей” сейчас теме всего один абзац. Но для того, чтобы понять куда “копать” в этом направлении, в книге достаточно информации.

  Заканчивается книга отрывками из блога Любомира, в котором он описывал, как можно честно заработать первый миллион гривен. Это хороший пример построения экономной стратегии для среднего класса, но не инвестиционной. Ну то есть, как с IT зарплатой в долларах, экономя на всем, отложить миллион гривен за определенный срок. Я не увидел здесь интересных для себя вариантов инвестиций, но увидел пример структурного отношения к личным финансам, понимания своих целей и пошаговое руководство, как к ним дойти.

  Здорово, что в самом конце книги упомянута тема благотворительности и социальных инвестиций. В этом ключе я вижу развитие Украины, как государства, и классно, что регулярно жертвовать на благотворительность становится обычным делом в нашем обществе. Кроме того, большая часть от доходов продаж книги уйдет на благотворительность.

  Чего мне кажется не хватает в книге и чтобы я предложил добавить в следующей редакции? Ну прежде всего сделать книгу более глубокой и детальной, особенно, в плане конкретных предложений по инвестированию и прикладных вопросов относительно денег. Далее следуют примеры конкретных вопросов. Какие конкретные шаги должен предпринять украинец, чтобы инвестировать в ETF? Как хранить деньги в украинских реалиях? Как контролировать финансовое здоровье банка, если держишь там счет или депозит? Как правильно сформировать и контролировать валютную корзину? Было бы неплохо добавить реальные примеры людей, которые вышли из “крысиных бегов” и находятся выше среднего класса. Так же не помешал бы справочник финансовой терминологии, обязательный для обычного украинца.

  В заключении, я хочу поблагодарить Любомира за то, что он героически взялся за эту непростую тему. И уверен, что эта книга, и вся его работа в данном направлении сделает более финансово грамотными тысячи, а может даже миллионы украинцев.
Купити - Любов та бюджет
Любов та бюджет
169 грн
Є в наявності
 
Інформація про автора
Любомир Остапів
Любомир Остапів

Любомир Остапів — український фінансист, один з кращих випускників університету «Києво-Могилянська Академія» і є віце-президентів Асоціації випускників цього вузу. У 2011 отримав диплом «Executive MBA» від Києво-Могилянсько

Детальніше

Цитата  Любов та бюджет
Чудова книга про фінанси, яку мають прочитати мільйони українських сімей. Легка для читання і сповнена прикладів, вона необхідна чи не кожному представнику покоління, яке виросло на уламках Радянського Союзу і опинилося у світі, яким править ринкова економіка
Ярослав Ажнюк
 

Рецензії  Любов та бюджет

4.8/5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 • Ірина Іванова1967
  1 червня 2017 р.
  Хороша література, яка варта того, щоб її читали. 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Як я написала у назві рецензії на книгу "Любов та бюджет" - я задоволена. Вважаю, що цю книгу варто читати.
  По-перше, я не чекала настільки цікаву книгу.
  По-друге, я не думала, що змогу стільки взяти від неї. Я насправді багато чому навчилась поки її читала. Змогла втілити всі корисні і якісні поради у своє життя.
  Це чудова книга про фінанси. Розміренність слів автора змушують задуматись про те, що він пише і що хоче сказати читачеві.
  Насправді, у більшому ступені це книга про живі фінанси і трошки про любов) Але любов тут розглядається скоріше як факт, який супроводжує наші життя.
  Цікавою була думка про розділення понять, які мають стосунок до любові. Ну от яскравий приклад (питання від автора): як ви розрізняєте любов, кохання, пристрасть, захоплення, часткову любов. Не подумала б, що зможу для себе встановити нові і цікаві рамки для цих понять. Книга є справді деталізованим і дуже відвертим описом власного досвіду автора. Книгу хочеться перечитати і радити її всім. Вона збагачує внутрішній світ людини.
 • Maxim Tereschenko
  7 червня 2017 р.
  “Quick Start Guide” по Домашним Финансам 75% пользователей считают этот отзыв полезным
  Книгу я приобрел в числе первых, еще до ее выхода. Я купил пакет за 525 гривен, который кроме книги включает в себя много бонусов, а именно: электронную версию, закрытые видео-уроки и так далее. Доступ к бонусам я пока что не получил, а вот книга пришла совсем недавно по почте с двумя подарочными магнитиками. Уверен, что и доступ к бонусам не заставит себя долго ждать.

  Теперь подробнее про книгу. Сразу скажу, что все вышесказанное - это мое личное субъективное мнение. Книга читается очень легко и свободно, можно прочитать за один-два дня. Она просто прекрасно оформлена, имеет стильный и современный дизайн с качественной полиграфией.

  Теперь ближе к содержанию. Если вы покупаете какой-то современный девайс, то в нем обычно есть две инструкции: “Quick Start Guide” и полный мануал. Так вот я бы отнес книгу именно к “Quick Start Guide”, она не претендует на глобальный труд, а скорее является неким введением в тему домашних финансов для украинцев. Эта тема у нас с одной стороны очень актуальна, а с другой стороны в таком плачевном состоянии, что любое усилие в данном направлении должно быть воспринято с благодарностью. Несмотря на эту самую благодарность, я ожидал более глобального и детального подхода. Здесь же для меня было очень многое знакомо, потому что я это уже умею или читал раньше в блоге Любомира. Но с другой стороны, я узнал и много нового, так что о приобретении нисколько не жалею. Кроме того, книга может быть таким себе настольным справочником.

  Мне очень понравилось, как проработана тема обсуждения финансов для семейной пары. Огромный процент разводов приходится как раз на неумение обсудить в семье эту тему, а, особенно, прийти к общему знаменателю. Приводится список вопросов, которые нужно проговорить вместе, а также разные модели ведения семейного бюджета с плюсами и минусами. Представляю сколько в нас, родившихся еще в СССР, глюков на эту тему. И сколько нужно работать, чтобы от этих глюков избавиться.

  Хорошо также проработана тема ведения бюджета, семейной экономии и контроля затрат. Приводятся конкретные рекомендации с помощью каких программных продуктов и подходов вести бюджет и контролировать расходы. А так же, как сэкономить по каждой из существенных статей бюджета. Все рекомендации приближены к нашим реалиям, и продиктованы конкретным жизненным опытом.

  А вот от раздела “Инвестиции” я, скажу честно, ожидал большего. В книге он покрыт очень поверхностно, и чувствуется, что многие инвестиционные механизмы знакомы Любомиру чисто теоретически. Многие разделы, например, “Зарубежные Акции” очень оторван по уровню терминологии от книги в целом. Например, если употребляется термин “хедж-фонд” было бы неплохо его заявить для начала, а потом уже использовать. Тем более, если книга позиционируется для финансово неподготовленных людей. Или, например, тема криптовалют. Мне кажется, крайне нелогично уделить этой буквально “горящей” сейчас теме всего один абзац. Но для того, чтобы понять куда “копать” в этом направлении, в книге достаточно информации.

  Заканчивается книга отрывками из блога Любомира, в котором он описывал, как можно честно заработать первый миллион гривен. Это хороший пример построения экономной стратегии для среднего класса, но не инвестиционной. Ну то есть, как с IT зарплатой в долларах, экономя на всем, отложить миллион гривен за определенный срок. Я не увидел здесь интересных для себя вариантов инвестиций, но увидел пример структурного отношения к личным финансам, понимания своих целей и пошаговое руководство, как к ним дойти.

  Здорово, что в самом конце книги упомянута тема благотворительности и социальных инвестиций. В этом ключе я вижу развитие Украины, как государства, и классно, что регулярно жертвовать на благотворительность становится обычным делом в нашем обществе. Кроме того, большая часть от доходов продаж книги уйдет на благотворительность.

  Чего мне кажется не хватает в книге и чтобы я предложил добавить в следующей редакции? Ну прежде всего сделать книгу более глубокой и детальной, особенно, в плане конкретных предложений по инвестированию и прикладных вопросов относительно денег. Далее следуют примеры конкретных вопросов. Какие конкретные шаги должен предпринять украинец, чтобы инвестировать в ETF? Как хранить деньги в украинских реалиях? Как контролировать финансовое здоровье банка, если держишь там счет или депозит? Как правильно сформировать и контролировать валютную корзину? Было бы неплохо добавить реальные примеры людей, которые вышли из “крысиных бегов” и находятся выше среднего класса. Так же не помешал бы справочник финансовой терминологии, обязательный для обычного украинца.

  В заключении, я хочу поблагодарить Любомира за то, что он героически взялся за эту непростую тему. И уверен, что эта книга, и вся его работа в данном направлении сделает более финансово грамотными тысячи, а может даже миллионы украинцев.
 • ЛЮБОМИР ОСТАПИВ
  21 травня 2017 р.
  Відгук дружини автора))) 60% пользователей считают этот отзыв полезным
  МОЙ МУЖ НАПИСАЛ КНИЖКУ!

  Несмотря на тонны работы в четырех компаниях, он весь отпуск, а потом каждое утро, каждые выходные почти 10 месяцев:

  - думал
  - писал
  - обсуждал обложки и иллюстрации, и в итоге Peter Bondarevsky сделал идеальную!
  - встречался с реальными семейными парами
  - работал с корректором и со специалистом по стори теллингу
  - получил фидбек сырого варианта от десятка людей
  - ездил в студию, записывал видео и звук и снялся в проморолике (пережив полное перевоплощение:):)
  - вел переговоры с издательствами
  - запустил промосайт и небольшую промокомпанию (ему очень интересно посмотреть, как работает интернет-маркетинг)
  - получил предзаказ на более 120 экземпляров
  - все это время был терпелив и заботлив, нежен и ласков,добр и участлив, с трудом, скрипя зубами, не всегда, но соглашался на оттаскивание за уши от компьютера:)
  - вчера взял в руки красивую, стильную, пахнущую свеженапечатанными страницами книжку, напечатанную тиражом 1500 экземпляров в Yakaboo Publishing
  - сегодня в 20.00 будет выступать на ее презентации в Мистецькому арсеналі на фестивале "Книжковий арсенал"
 • Марія Терещук
  6 липня 2017 р.
  "Любов та б'юджет" 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Книга Любомира Остапіва "Любов та б'юджет" - це такий собі "чарівний копняк" для марнотраників.

  Судячи з підзаголовку, "Любов та б'юджет" позиціонують, насамперед, як посібник для сімейних пар, проте, гадаю, що це видання може стати нереально корисним для всіх тих індивідів, хто відверто збагнув масштаб проблем, пов'язаних з особистим триньканням грошей та щиро прагне якісних змін.

  Імпонує, що книга рясніє прикладами з життя реальних людей та особисто автора - Любомира Остапіва, яскрава інфографіка притягує погляди читачів.

  Автор безперечно вміє тлумачити складні речі в доступній формі для широкого загалу читачів.

  Гадаю, книга матиме перевидання, проте, про всяк випадок, раджу поквапитися з прочитанням, зробити це вчасно - своєчасно, принаймні, допоки є ще актуальним перелік фінансових порад. Маю на увазі той компонент книги, де йдеться про надійність окремих наявних банківських установ, реалії щодо інвестування станом на сьогоднішній день, тощо.

  Запевняю, що ви відчутно дбайливіше ставитиметеся до власних фінансів після прочитання цієї книги. Почнете розмірковувати на чому б його заощадити, не знижуючи якості життя, шукати додаткових шляхів щодо поліпшення власного матеріального стану, визначите матеріальні цілі, на які ревно збиратимете кошти, ретельно аналізуватимете власний б'юджет за допомогою різноманітних телефонних додатків, та сахатиметеся від пропозицій стосовно надання кредитів на всілякі побутові моменти.
 • Наталя Косминіна
  8 червня 2017 р.
  Просто необхідна книга для українських сімей з будь-яким стажем подружнього життя та бюджетування 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Одного дня чоловік прислав мені відео з Любомиром та анонсом книги і запитав: "Почитаємо?". Я, не роздумуючи, погодилась. Тема хвилююча, місцями дошкульна, як не крути.
  Всі пишуть, і я напишу))): книгу дуже приємно тримати в руках та дуже легко читати.
  Щодо змісту саме написаного.
  Мені дуже імпонує бачення автора щодо відвертості у "фінансових стосунках" і я сподіваюся, що як тільки чоловік прочитає книгу, наші розмови про фінанси стануть більш осмисленими та дещо детальнішими саме з постановки цілей та акцентування активів і пасивів.
  Дуже мотивували розділи про способи ведення бюджету та заощадження. Втім, я з радістю прочитаю ваші майбутні дописи, засновані на досвіді батьківства. Адже, на мій погляд, пріоритезація та статті витрат значно змінюються. Наприклад, маючи двох доньок, я навряд чи погоджуся перебратися у передмістя, бо щоденна їзда до хорошої школи та належна позашкільна освіта з'їдять забагато часу, фінансів та виснажать морально і фізично. Однак, книга змусила мене задуматися над багатьма питаннями та статтями витрат, і за це я дуже вдячна.
  Тепер про інвестиції. До цього часу я вперто думала, що депозит - це "потолок" для застосування коштів пересічного українця. Книга змусила мене радикально переосмислити це питання. Хоча її дещо замало. І для мене це відправна точка, такий собі поштовх розібратися детальніше, користуючись вказаними векторами.
  Безкоштовний бонус - шалена мотивація взяти сімейні фінанси під контроль. Словом, всім, хто ще не дотягнув до рівня "мільйонер", книгу відверто раджу прочитати, а автору дякую.
 • Элланская Ирина
  28 травня 2017 р.
  Для тех, у кого есть цели 66% пользователей считают этот отзыв полезным
  Читая книгу я вспоминала о своих финансово грамотных друзьях. Кого-то такими сделал экономический факультет, кого-то тяжелые жизненные обстоятельства. Как же быть остальным? Для них написана эта книга.

  Книга учит грамотному отношению к деньгам, после прочтения вам будет понятнее какие привычки стоит скорректировать. При том мне нравится любовь автора к путешествиям, автор ни в коем случае не настаивает в отказе от мелкого приятного транжирства, без которого жизнь становится серой.

  Что касается отношения к деньгам в паре - это важнейший индикатор совместимости, и если в этой области у вас "фонит" - возможно ваш союз не сможет стать долговечным. Потому очень важно иметь общие цели. Книга очень аккуратно "раскладывает все по полочкам".

  Все нахваливают примеры в книге, но они там позитивные, а нагляднее, конечно, было бы увидеть негативные.

  В книге вы найдете много интересных ссылок на материалы, касающийся этой темы. Мне нравится, когда автор сам рекомендует что-то к прочтению, а не пересказывает, то что уже сказано. Также там приведен анализ различных сервисов.

  Стоит также отметить высокое качество бумаги, эту книгу приятно держать в руках, в ней имеются забавные иллюстрации.

  Читается очень легко, всем рекомендую!
 • Мельниченко Ірина
  23 листопада 2017 р.
  Сімейний бюджет на практиці 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Прочитала книгу Любомира Остапіва. На мою думку, є кілька плюсів і кілька мінусів.
  Плюси:
  1. Книга написана доступно і зрозуміло для людей, які не мають спеціальної освіти.
  2. Доступно пояснено приклади і рівні ведення бюджету. Автор чітко розмежовує кожен рівень ведення бюджету.
  3. У книзі зібрано дуже багато посилань та порад щодо інших ресурсів, книг на цю тему.
  4. Приємний папір і розмір шрифту.

  Мінуси:
  1. Дуже широкі поля, мало тексту на сторінці, нечіткі ілюстрації, які мають значення для розуміння тексту.
  2. Граматика! Для чого наголошувати, що книгу вичитували декілька разів перед виданням, якщо помилок залишилося так відчутно багато?
  3. Невідповідність викладеного матеріалу для широкого кола читачів. Якщо книга написана назагал, то розділ про інвестиції, які цей "загал" не зможе використовувати, на мою думку, недоречний. Хіба в якості ознайомлення, а не конкретних дієвих порад.
  4. Обкладинка. З першого разу, коли книгу береш в руки -- на обкладинці залишаються сліди...

  Висновок: з книгою "Любов та бюджет" треба працювати, як із джерелом ідей, але вичерпних відповідей у ній немає. На мою думку, ціна завищена, тому я купила її в період акції.
  Загальне враження позитивне, книга підкупає "українськими реаліями", та "реалій" із наведення середньої заробітної плати не так уже й багато.
 • vasiLIT
  10 квітня 2018 р.
  Українські реалії
  Книга Любомира Остапіва «Любов та бюджет» допоможе трохи краще розібратися у світі фінансів та навчить розуміти особливості сімейного керування грошовими ресурсами. Автор відомий український фінансист-експериментатор, який має свій блог про ведення та примноження фінансів. Особлива цінність книги в тому, що вона характеризує українські реалії, та на відміну від американських видань подібного типу, базується на українському сьогоденні. Автор виділяє велику увагу для фінансового планування в Україні. Було дуже цікаво читати про українського фінансового гіганта «Приватбанк» та його продукти. На мій погляд, надзвичайно корисним був розділ про депозити та про банки України в які реально потрібно і можна безпечно зберігати і примножувати свої статки. Книга буде дуже цікавою та корисною для молодих сімейних пар. Вона допоможе навчитися спільно керувати грошовими ресурсами, та надасть поради щодо оптимізації бюджету. Книга надає елементарну економічно-фінансову освіту і робить це в дуже якісному та корисному форматі. Оформлення книги дуже якісне, вона повністю кольорова, папір цупкий, а мова написання легка та зрозуміла. Рекомендую всім!
 • Sasha Galkina
  30 січня 2018 р.
  Прекрасная книга для каждой семьи
  Прочитав эту книгу можно вынести для себя много всего полезного, что можно применить в вашей жизни уже сегодня. Ведь для того, чтобы извлекать пользу из такого вида литературы, лучше всего все сразу применять на практике.
  «Любовь и бюджет» книга, которая, по моему мнению, должна быть у каждой семьи, особенно интересной она будет для молодых семей.
  В книге описаны разные виды семейных бюджетов, было познавательно узнать о них и определить подходящий именно для себя.
  Отдельное спасибо автору за полезные ссылки на приложения и сайты.
  Книга действительно рассказывает больше про финансовую сторону, чем про любовь. Но если вспомнить, что именно финансы есть неотъемлемой частью любых отношений, то нельзя сказать, что про любовь в ней мало что написано.
  В конце автор пишет о своём первом миллионе, как он достиг его. Во всей книге описана не только теория о финансах, как распределять их и т.д., но и практика самого автора, как он применяет это в своей жизни, в своей семье.
  Книга достойна прочтения. Вы не потратите время зря!
 • Олександр Лисенко
  1 грудня 2017 р.
  Дуже цікава книга, написано просто, автор осягнув всі аспекти теми сімейного бюджету
  Сподобався стиль написання - все просто і зрозуміло, немає води. Цікаві дослідження і корисні поради. Повністю розписаний і реалізований кожний крок до фінансової свободи в Україні. Кожен аспект чудово і детально розписано, наведені історії про сімейний бюджет реальних людей. Книга дуже мотивує змінити загальний стиль життя сім'ї, почати заощаджувати і менше витрачати. Я завжди знав, що рано чи пізно треба інвестувати, але як це зробити, з чого починати, що для цього треба, чи можна це робити в Україні - це все суцільна пітьма для мене, автор якраз таки дає розуміння перш за все, що з цим всим можна розібратись і почати інвестувати в Україні. Вважаю це дуже цінна інформація. Думаю книжка стане в нагоді кожному, хто хоче дивитись у завтрашній день упевнено, хто задумується про пенсію, коли йому 30, а не 50. Дуже цінна думка про резервний фонд на 3-6 місяців витрат, дуже круто. Однозначно перечитаю цю книгу щє раз через півроку. Останній розділ про досягнення першого мільйона - особливо цікаво читати, оскільки, мабуть, кожен думав хоч раз про те, як його досягти і чи це реально взагалі.
 

Характеристики  Любов та бюджет

Автор
Любомир Остапів
Видавництво
Yakaboo Publishing
Мова
Українська
Рік видання
2017
Кількість сторінок
210
Ілюстрації
Кольорові
Формат
170x245 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
Шрифт
Swift Pro, DenHaag Narrow
Тираж
1500
ISBN
978-966-97633-5-8
Вага
400 гр.
Тип
Паперова
 
Про автора  Любов та бюджет
Статті про книгу  Любов та бюджет
Крок до мрії: 5 книжок, з якими ви за місяць опануєте нові уміння
«Можна по вісім годин на день вчитися закидати м'яч у кошик, але якщо робити це неправильно, то досягнеш тільки одного - доведеш до досконалості неправильні кидки», - говорив легенда баскетболу Майкл Джордан. Зізнаємося, що у кожного з нас є нере...
Що купували на Книжковому Арсеналі в Yakaboo та Yakaboo Publishing
Цьогорічний Книжковий Арсенал вразив, як і книжкову сферу, так і читачів, кількістю нових видань. Топи розрозстаються та стають більш різноманітними, і це не може не тішити) Проте серед продажів у нас з'явився незаперечний лідер, за яким навіть в...
«Любов та бюджет» – фундаментальні істини у сфері персональних фінансів
Любомир Остапів здобував першу вищу освіту в Україні. Рік простажувався в США, пройшов онлайн-курс в університеті тієї ж країни, а потім знову на Батьківщині отримав ступінь MBA. Зараз він є фінансови...
100 книжок неймовірного літа з Yakaboo
Останній день літа — час підсумків. І ми не пасемо задніх. Зібрали добірку книг, які були найпопулярнішими цього літа в книгарні Yakaboo. У списку багато нон-фікшн та дитячої літератури. Багато новинок і трішки класики. Ось таке у нас вийшло літо...
Найпопулярніші книжки Форуму видавців 2017. Частина перша
Які книжки найбільше купували на Форумі видавців в цьому році? Відповідь на запитання нижче. У першій частині сукупного топу рейтинги продажів від видавництв: Yakaboo Publishing, Клуб сімейного дозвілля, Наш формат, Фабула, Віват, Рідна мо...
Секрети самоосвіти: SCRUM, сила волі та поштовх
Сьогодні ми живемо в час, де освіта потрібна не на все життя, а крізь усе життя. Ось чому ми вирішили пошукати у книжках, які представляють сучасні українські видавництва відповіді на такі питання: як...
Серйозні питання для серйозних стосунків: уривок з книги тижня «Любов та бюджет»
Гроші та буденність здатні зруйнувати рожеві окуляри міцного кохання. Фінансист Любомир Остапів вирішив допомогти закоханим заздалегідь проговорити основні питання, на які вони мають дати для себе відповідь, якщо прагнуть уникнути затяжних конфлік...