Книга Лебедине озеро. Історія виникнення найвідомішого у світі балету

Код товару: 983793

Книга Лебедине озеро. Історія виникнення найвідомішого у світі балету

Код товару: 983793
Формат
Товар бере участь у таких промо:
Мова книги
Видавництво
Рік видання
Опис книги

Авторка Ева Новак — письменниця. За освітою — педагог-терапевт. На світ вже з’явилося кілька десятків книжок її авторства. Її романи, серед яких «Павучок на велосипеді» та «Дуже біла ворона», відзначені різноманітними нагородами в галузі дитячої й молодіжної літератури Польщі. Ця книжка базується на фактах. "Перш ніж почати писати, мені довелося прочитати багато творів про музику, театр та балет. Сподіваюся, що якби люди, пов’язані з «Лебединим озером», прочитали цю книжку, то сказали б: «Гарна робота! Все так і було».

Ілюстраторка — Ева Беняк-Гаремська. Скільки себе пам’ятає – малює. Виставки її робіт проходять у Варшаві, Римі, Парижі та Лондоні. Створює дизайни обкладинок, ілюструє дитячі книжки – казки, шкільні підручники, а також проводить майстер-класи з ілюстрації для дітей. Співпрацює з багатьма видавництвами та інституціями.

"У дитинстві я любила дві речі: малювання і танець. Ходила у балетну школу, а після занять поверталася додому й малювала. Коли прийшов час вибирати, мені було дуже важко. Я довго вагалася. Зрештою я не стала примою-балериною, але можу намалювати балет – так, як собі його уявляю. А Ви вже бачили «Лебедине озеро»?

Характеристики
Автор
Видавництво
Кількість сторінок
64
Відгуки
Виникли запитання? 0-800-335-425
Зв'язатися