Конструктор LEGO Minecraft Верстат 2.0 (21135)
Код товару 802245
Бренд
LEGO
Серія іграшок
Minecraft
Вік
Від 9 до 12 років
Упаковка
Коробка
Артикул
21135
Матеріал
Пластик
Кількість елементів
717

Все про товар Конструктор LEGO Minecraft Верстат 2.0 (21135)

Проявіть свої творчі здібності, використовуючи великий креативний набір. До його складу входять понад 700 деталей, за допомогою яких Ви зможете зібрати 5 основних локацій зі світу Minecraft. Завдяки модульній конструкції, об'єкти можна міняти місцями, вибудовуючи лінійні або об'ємні конструкції. Кожна з локацій має дві альтернативні версії, що в сумі дає 15 різних моделей.

Ігровий простір розділено на пустелю, житло Стіва, шахту, город і загін для домашніх тварин.

Пустеля не виглядає млявою, так як межує з саваною. Рівний шар піску змінюється зеленим газоном, придатним для випасу коней. Невелика водойма допомагає рости не тільки траві, але і деревам. Дві розлогих акації створюють достатню тінь, щоб тварини почували себе комфортно навіть в такому жаркому і непривітному місці. Альтернативними версіями є: пустеля з двома кактусами або пустеля з гігантським баобабом.

Житло Стіва нагадує неприступну фортецю. Виконана в коричнево-блакитному кольорі, вона виглядає велично і дуже ефектно. Підставою служить дерев'яний поміст, споруджений на березі річки. Ззаду поставлений прямокутний пірс, що дозволяє наближатися до води, а спереду влаштована робоча зона з верстатом. Фасад фортеці прикрашений прозорим маленьким віконцем і кріпленням для золотого меча. Дах перетворений у вишку з захисним загородженням. Піднявшись на неї, Стів стежить за своїми володіннями. При бажанні фортецю можна переробити в одноповерховий будинок або міст.

Шахта, представлена в трьох варіантах, здатна приймати як плоску, так і об'ємну будову. Кожна зі структур зроблена з сірого каменю, оточеного піщаними дюнами. Незалежно від будови шахта таїть в собі руду червоного каменю. Щоб її добути, необхідно закласти вибухівку в певне місце, а потім натиснути на спеціальний важіль. Частина скелі зруйнується і відкриє доступ до заповітного блоку. Подібний механізм можна використовувати при появі Кріпера, який, вибухаючи, пробиває кам'яні стіни.

Область городу виглядає найбільш деталізованою і цікавою. Тут можна зустріти грядки з буряком, пагони цукрової тростини і пшеницю. Завдяки близькості водойми, з поливом не виникає проблем. Яскраві смолоскипи і міцні стіни захищають ділянку від ненажерливих слимаків. Кількість і форму грядок можна змінювати за бажанням. Незмінним залишається лише скриня, в якій зберігається зібраний урожай. Також в неї можна скласти золото, здобуте неподалік.

Загін для домашніх тварин має три конфігурації, кожна з яких забезпечена орними дверцями. Залежно від погодних умов, він може приймати форму квадратного майданчика, арочного прорізу з колод з парканом або невеликого будинку з міцними стінами.

У наборі є міні-фігурка Стіва і 4 фігурки: Кріпер, кінь, корова і маленький слимак.

У набір входять 5 покрокових інструкцій, кожна з яких присвячена одній з областей ігрового поля і її альтернативним варіантам.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Бренд
LEGO
Серія іграшок
Minecraft
Вік
Від 9 до 12 років
Упаковка
Коробка
Артикул
21135
Матеріал
Пластик
Кількість елементів
717
Купити - Конструктор LEGO Minecraft Верстат 2.0 (21135)
Конструктор LEGO Minecraft Верстат 2.0 (21135)
2 499 грн
Немає в наявності
 
Інформація про бренд
LEGO (Дания)
LEGO (Дания)

LEGO – легендарний бренд, який орієнтовано як на дітей, так і на дорослих. Сьогодні LEGO - найвідоміший бренд у світі іграшок, але мало хто знає, що датська компанія починала свою історію як виробник дерев’яних речей. Компанію LEGO було засновано у 1932 році Оле Кірком Крістіансеном. Назвою компанії стало слово, яке походить від датських Leg і Godt, які разом означають «грати добре», а латиною LEG...

Детальніше

Характеристики Конструктор LEGO Minecraft Верстат 2.0 (21135)
Бренд
LEGO
Серія іграшок
Minecraft
Вік
Від 9 до 12 років
Упаковка
Коробка
Артикул
21135
Матеріал
Пластик
Кількість елементів
717