Комплект книжок Олівера Сакса (комплект із 2 книг)
Паперова книга | Код товару 1290625
Автор
Олівер Сакс
Видавництво
Наш Формат
Серія книг
Світоглядна література
Мова
Українська
Рік видання
2017
Перекладач
Олена Ломакіна
Кількість сторінок
832
Ілюстрації
Немає ілюстрацій

Усе про книжку Комплект книжок Олівера Сакса (комплект із 2 книг)

Книга 1. Стрімголов. Історія одного життя

«Стрімголов. Історія одного життя» визнано найкращою книжкою року за версією Nathional Public Radio, San Francisco Chronicle, BookPage, Men’s Journal та іншими медіа. Газета New York Times назвала цю книгу знаковою. Сакс також відомий як автор світових бестселерів «Пробудження», «Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом», «Мігрень» та інших.

Тематика

Мемуари, біографія, медицина, психологія, психіатрія, мандри.

Про книжку

«Стрімголов» - мемуари Олівера Сакса, які він писав, уже знаючи, що невиліковно хворий. У цій книжці автор постає у незвичних для лікаря амплуа і відверто розповідає про життєві перипетії сором’язливого інтроверта, який завдяки поєднанню особистого і професійного досвіду здобуває унікальну чутливість до стану інших людей (і не тільки своїх пацієнтів). Сакс згадує найважливіші події, знакові зустрічі, важливі місця і людей, які зробили його самим собою.

Для кого книжка

Для якнайширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться психологією, мандрами та життям видатних людей. Чому ця книжка Смерть не була для Сакса несподіванкою. Він перетворив її на літературу, адже як тільки він дізнався про свій смертельний діагноз, відразу почав писати нотатки про своє життя з яких, зрештою, і вийшла ця книга. У цій книзі Сакс постає перед читачем щирим, чесним і без жодних масок.

Про автора

Олівер Сакс (1933-2015) - британський невролог, професор Нью-Йоркського університету, один із найвідоміших популяризаторів медичної науки. Світову славу Саксу принесли книжки, в яких він описав незвичайні випадки психічних розладів своїх пацієнтів («Чоловік, який прийняв дружину за капелюха», «Антрополог на Марсі», «Галюцинації»). 2001 року його нагородили премією Томаса Л’юїса за книжки про науку. За книжкою Сакса «Пробудження» 1990 року знято фільм з Робертом Де Ніро і Робіном Вільямсом. «New York Times» афористично назвала його «поетом-лауреатом сучасної медицини».

Книга 2. Пробудження

Книга «Пробудження» американского невролога и нейропсихолога Оливера Сакса – это реальная история группы пациентов, заболевших сонной болезнью во время эпидемии сразу после первой мировой войны. Автор приводит истории болезни 20 пациентов. Застывшие в состоянии, подобном трансу, эти мужчины и женщины провели в таком состоянии несколько десятков лет, вплоть до 1969 года. Молодой врач Сакс решил применить новое лекарство. Результаты были и чудесными и катастрофическими. В течение нескольких недель, иногда за одну ночь, пациенты Сакса были «пробуждены» от десятилетий неподвижности. Они проснулись в мире, который полностью изменился за прошедшие годы. Некоторые из них были в состоянии приспособиться, другие не могли справиться с изменениями в мире и сами по себе ушли обратно в их замороженное состояние. Сам доктор поражен тем, как они смогли выжить в таких мучениях. Он размышляет над вопросом, какие резервы нашего организма поддерживали их силы все эти годы. Вместе с читателем автор прослеживает все стадии болезни, «пробуждения» и вновь рецидива.

Эта книга - трагическая история попытки исцеления и примирения с болезнью, о страданиях и одиночестве людей, считавшихся неизлечимыми и поэтому забытыми на долгие годы. Она привлечет внимание людей, заинтересованных в лечении болезни Паркинсона, медиков и широкой публики, которая увлекается медициной, психологией и возможностями человеческого мозга.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Олівер Сакс
Видавництво
Наш Формат
Серія книг
Світоглядна література
Мова
Українська
Рік видання
2017
Перекладач
Олена Ломакіна
Кількість сторінок
832
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Рецензії
Купити - Комплект книжок Олівера Сакса (комплект із 2 книг)
Комплект книжок Олівера Сакса (комплект із 2 книг)
400 грн
Є в наявності
 
Інформація про автора
Олівер Сакс
Олівер Сакс

Олівер Сакс - британський нейропсихолог і невролог, автор декількох популярних книг, що описують клінічні історії його пацієнтів. Народився в Лондоні в сім'ї лікарів. Закінчив Оксфордський університет, отримавши ступінь доктора медицини. У 1965 році переїхав до Нью-Йорка, де живе донині. Займає посаду професора нейробіології в Медичному коледжі ім. Альберта Ейнштейна, а також ад'юнкт-професора...

Детальніше

Рецензії Комплект книжок Олівера Сакса (комплект із 2 книг)

 
Характеристики Комплект книжок Олівера Сакса (комплект із 2 книг)
Автор
Олівер Сакс
Видавництво
Наш Формат
Серія книг
Світоглядна література
Мова
Українська
Рік видання
2017
Перекладач
Олена Ломакіна
Кількість сторінок
832
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
145х215 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
ISBN
978-617-7279-54-8, 978-617-7279-47-0
Подарункові видання та комплекти
Комплекти
Тип
Паперова
 

Про автора Комплект книжок Олівера Сакса (комплект із 2 книг)