Книга Кольори
Код товару: 872565
Опис книги
Характеристики
Відгуки
Мария
20 вересня 2018 р
"Кольори"
Світ навколо нас не є одноманітним. Він сповнений різноманітних барв і кольорів, тому важливо з перших років життя малюка пояснити йому, які кольори існують у природі та навчити відрізняти один колір від іншого. Робити це краще на конкретному прикладі, показуючи дитині предмет певного кольору і розповідаючи, де ще можна зустріти такий колір у природі або у побуті.
На мою думку, вивчити зі своїм малюком кольори батьки можуть самостійно, а от для того, щоб дитина краще засвоїла вивчений матеріал, варто скористатися книгою Ніка Акланда "Кольори", адже недаремно кажуть, що повторення - це матір вчення.
Вищезазначений посібник є цілком адаптованим до дитячого сприйняття, адже в ньому немає зайвих слів - є лише яскраві малюнки і назви кольорів. Наприклад, зазначається, що полуниця червоного кольору, а от банан жовтий.
Загалом, на мою думку, ця книжка є чудовим пізнавальним виданням, ознайомлення з яким піде малюкові лише на користь і принесе дитині справжнє задоволення від отримання нових цікавих відомостей про навколишній світ.
Виникли запитання?
0-800-335-425
Зв'язатися



