Фізика – це наука, яка в буквальному значенні описує наш матеріальний світ. Знання та розуміння фізичних законів входить до багажу обов'язкових знань будь-якої освіченої людини.

На сайті національної книжкової платформи України Yakaboo ви можете купити літературу, присвячену та фундаментальним науковим проблемам фізики та наукові інтерпретації результатів прикладних досліджень.

Топ-5 цікавих книг з фізики

У нашій добірці представлені роботи вчених, яких можна назвати класиками “фізичної” літератури:

  1. “Захоплююча фізика. Книга 1” та “Захоплююча фізика. Книжка 2”. Цей український переклад є першим повним виданням, у якому зібрано все, що будь-коли виходило під назвою “Захоплююча фізика” Я.І. Перельмана. Автор працював над нею понад чверть століття, постійно удосконалюючи для кожного наступного видання. Книга перекладена багатьма мовами світу, проте ніколи не виходила в повному обсязі.
  2. “Вся фізика у 15 рівняннях”, Бруно Мансульє. 15 базових рівнянь описують ключові фізичні закони, які здійснили наукову революцію у світі. Цікаво написана та змістовна робота Бруно Мансульє дозволяє суттєво розширити свій кругозір.
  3. “Фізика неможливого”, Мітіо Каку. Японський популяризатор розповідає про великий вибух, "чорні діри" і антиречовину фазери. Міркує про технологічну досяжність таких гіпотетичних явищ, як телепортація, читання думок тощо.
  4. “Фізика години. Все відбувається зараз”. Професор фізики в Берклі Річард Мюллер показує точки дотику фізики та філософії. І знаходить їх у понятті “зараз”, принагідно розкриваючи теорію відносності Енштейна та суть квантових стрибків та парадоксів часу.
  5. “Реакції рослин на опромінення у зоні аварії на Чорнобильській АЕС”, Ігор Гудков. Цікава робота на стику фізики та біології, в якій узагальнено, проаналізовано результати наукових досліджень про радіобіологічні реакції рослин на високі показники іонізуючого випромінювання в зоні радіонуклідного забруднення Чорнобильській АЕС.

На нашому сайті ви можете отримати інформацію про ціни книг, а також їх зміст. Всім відвідувачам доступні ознайомчі фрагменти та рецензії перед тим, як замовити доставку обраного видання по Україні чи Києву. Вартість цієї послуги залежить від перевізника. Якщо ви знаходитесь у Києві, то є можливість забрати книгу в нашому магазині, розташованому в самому центрі столиці.