Кастанеда (комплект із 3 книг)
Паперова книга | Код товару 1225814
Автор
Карлос Кастанеда
Видавництво
Terra Incognita
Мова
Українська
Рік видання
2019
Перекладач
Олена Фешовець, Анна Кравець
Кількість сторінок
760
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
130х200 мм, 150х207 мм

Усе про книжку Кастанеда (комплект із 3 книг)

Книга 1. Вчення Дона Хуана. Шлях знання індіанців Які

У 1960 році молодий аспірант-антрополог Каліфорнійського Університету Карлос Кастанеда відвідує Мексику із науковою метою - зібрати інформацію про лікарські рослини, які використовують індіанці у своїх цілительських практиках - та випадково знайомиться зі старим шаманом племені які Хуаном Матусом. Ця зустріч круто змінить не тільки його життя, але й життя мільйонів читачів по всьому світу, адже з неї почнеться відлік нової ери - ери New Age. Книга «Вчення дона Хуана» розповідає про перших п'ять років учнівства Кастанеди у загадкового індіанця, який посвятив його у таємниці мольфарства.

Написана як наукова робота з антропології для вузького кола фахівців, книга згодом стає бестселером і робить її автора всесвітньовідомим. Продовженням розповіді про дона Хуана та магічний світ мексиканських шаманів стали книги «Окрема реальність», «Подорож до Ікстлану», «Розповіді про силу», «Дарунок Орла» та інші (усього 12 книг).

Перша частина книги - це польові щоденники Кастанеди про перші роки його учнівства у дона Хуана; друга частина («Структурний аналіз») - спроба автора систематизувати отриману інформацію і оформити її як наукову працю. 

Книга 2. Окрема реальність. Продовження бесід з доном Хуаном

1961 року молодий аспірант-антрополог Карлос Кастанеда розпочинає своє учнівство в Хуана Матуса, могутнього містичного духівника з індіанського племені я́кі. Перші п’ять років цього унікального досвіду описані у книзі «Вчення дона Хуана. Шлях знання індіанців я́кі». У 1968 році Кастанеда, налаштований ще глибше зануритись у містичний світ, повертається до Мексики і продовжує навчання в дона Хуана. Досліджуючи впливи галюциногенних рослин, він поринає в переживання, раніше недоступні людям західної цивілізації. «Окрема реальність» описує дуже особистісні аспекти стосунків Кастанеди з доном Хуаном на нелегкому шляху до «людини знання». Розповіді про дона Хуана лягли в основу тепер уже класичних творів Кастанеди про духовну філософію прадавньої Мексики – бестселерів, що полонили уяву мільйонів читачів по всьому світові.

Книга 3. Подорож в Ікстлан. Уроки дона Хуана

«Подорож в Ікстлан» – третя книга про учнівство Карлоса Кастанеди в таємничого індіанського шамана з племені я́кі. У ній Кастанеда повертається до дона Хуана, щоб усвідомити, що «зупинка світу» була не просто метафорою, а ключем до початку подорожі в Ікстлан. Ікстлан у кожного свій – це дім, який ми покидаємо, щоб віднайти себе і, переживши осяяння, уже в чині воїна вирушити в подорож додому. Дон Хуан навчає Карлоса Кастанеду вибирати найкраще місце для відпочинку, помічати знаки і згоди світу – адже без згоди світу людині нічого не осягнути; вчить позбуватися особистої історії і ставитися до тварин та рослин як до рівних собі; вчить мистецтву полювання і шляху воїна, вчить накопичувати силу, знаходити своє «місце сили» і «гідного суперника» – бо тільки гідний суперник здатен мобілізувати в нас усі наші знання і навички, необхідні для «зупинки світу».

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Карлос Кастанеда
Видавництво
Terra Incognita
Мова
Українська
Рік видання
2019
Перекладач
Олена Фешовець, Анна Кравець
Кількість сторінок
760
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
130х200 мм, 150х207 мм
Купити - Кастанеда (комплект із 3 книг)
Кастанеда (комплект із 3 книг)
600 грн
Немає в наявності
 
Інформація про автора
Карлос Кастанеда
Карлос Кастанеда

Відомий американський антрополог, доктор наук, популярний письменник та засновник унікального в своєму роді езотерично-містичного вчення Тенсегріті, викладеного у кращих книгах Карлоса Кастанеди. Достовірних відомостей про місце та рік народження майбутнього письменника немає. За інформацією деяких джерел, він народився 25 грудня 1925 року в Перу, за іншими даними — у 1935 році в Бразилії. К...

Детальніше

Характеристики Кастанеда (комплект із 3 книг)
Автор
Карлос Кастанеда
Видавництво
Terra Incognita
Мова
Українська
Рік видання
2019
Перекладач
Олена Фешовець, Анна Кравець
Кількість сторінок
760
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
130х200 мм, 150х207 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
ISBN
978-617-7646-10-4, 978-617-7646-11-1, 978-617-7646-12-8
Подарункові видання та комплекти
Комплекти
Тип
Паперова
 

Про автора Кастанеда (комплект із 3 книг)