Як мене обирали в губернатори

Усе про книжку Як мене обирали в губернатори

Один із найбільших письменників ХХ століття Ернест Гемінгвей вважав, що велика американська література почалася саме з творчості Марка Твена. Минуло понад століття відтоді, як цей неперевершений майстер відійшов у вічність, проте мистецька роль його слова утверджується у світі з новою силою.

Український читач уже майже сто років знайомий з творами видатного американця. Інтерпретували його творчу спадщину українською мовою першокласні фахівці художнього перекладу.

Це видання здійснене з метою збереження нерозривного зв'язку українського читача з творчістю геніального майстра, зокрема з його гумористично-сатиричною спадщиною - справжньою перлиною світового письменства.

Для широкого кола читачів.

Купити - Як мене обирали в губернатори
Як мене обирали в губернатори
83 грн
Немає в наявності
 
Інформація про автора
Марк Твен
Марк Твен

Один з найбільш популярних і цитованих американських письменників XX століття, відомий сатирик і громадський діяч. Літературна спадщина автора дуже багатогранна і різноманітна — гумористичні оповідання, пригодницькі історії, фантастика, публіцистика та інші жанри. Але при цьому практично у кожному оповіданні Марк Твен пропагує гуманістичні погляди і відстоює права людини. Яскравий доказ впли...

Детальніше

Характеристики Як мене обирали в губернатори
Автор
Марк Твен
Видавництво
Толока
Серія книг
Весела планета
Мова
Українська
Рік видання
2012
Перекладач
Ольга Сенюк, Юрій Лісняк, Ростислав Доценко, Микола Дмитренко, Леонід Солонько, Валентин Корнієнко, Феофан Скляр, Соломія Павличко, Ярослава Коханська, Костянтин Шмиговський, Павло Шарандак, Еміль Хоменко
Укладач
Юрій Цеков, Юлія Якнюнас
Ілюстратор
Петро Ткаченко
Кількість сторінок
344
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
70х90/32 (~110х170 мм)
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
Тираж
3000
ISBN
978-966-7990-29-9, 978-966-7990-51-0
Вага
260 гр.
Тип
Паперова
Література країн світу
Література США і Канади
Література за періодами
Література XIX - поч. XX ст. (до 1918 р)
 

Про автора Як мене обирали в губернатори