Гра з вогнем. Диявол не бреше
Паперова книга | Код товару 559808
Автор
Мария Зоря
Видавництво
Кальварія
Мова
Українська
Рік видання
2015
Кількість сторінок
176 с.
Формат
125х170 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний

Усе про книжку Гра з вогнем. Диявол не бреше

До Форуму видавців у Львові вийшов роман, персонажами якого стали сучасні українські письменники. Можливо, читачі навіть впізнають декого. Хоча сама Авторка попереджає, що «всі події, описані в цій книжці, ніколи й ніде не відбувалися. Усі збіги власних назв, назв організацій чи часописів, імен чи характерів є абсолютно випадковими. А якщо щось випадково збіглося, то лише через те, що «немає нічого нового під сонцем»...

Першопричиною всіх подій стає літературний конкурс романів, де головним персонажем має бути переконливо позитивний… Диявол. За його перебігом не лише пильно стежить уся Україна — конкурс спричинив справжній розкол у письменницькому середовищі.

Одні вважають його справжнім творчим викликом і благом для розвитку літератури та відкрито беруть участь у ньому. Інші ж публічно називають конкурс святотатством, але також надсилають на нього свої романи... під псевдонімами. Адже приз занадто спокусливий.

Та чи вдасться винахідливим письменникам і письменницям обдурити Князя світу цього?

Любов Місюра, психолог: «Текст ошелешуючи цікавий. Книга в книзі про книгу, олюднення божественного і диявольського, безпорадні вищі сили і сильні люди. Роман варто прочитати бодай для того, щоб нагадати собі, що найцікавіше ховається у звичайних речах, що не треба сліпо вірити у те «що всім і так добре відомо», що в кожній людині живе і божа іскра, і диявольська спокуса...»

Кость Бондаренко, політолог: «Письменники, що народилися в Україні, часто прагнуть у своїх творах містики — згадаймо, бодай Гоголя чи Булгакова. Марія Зоря тут не виняток, хоча її герої живуть у сучасному урбанізованому світі та належать до, здавалось би, прагматичних і абсолютно матеріалістичних прошарків суспільства. Але поступово читач «Гри з вогнем...» поринає у справжню дияволіаду, щоправда, дияволіаду, підкріплену не лише глибокими окультними знаннями автора, а і його блискучим почуттям гумору та майстерним володінням словом».

Вільям Блейкворд, Рохемптонський університет, Лондон, Велика Британія: «Прекрасна книжка для відпочинку і, водночас, розкішна інтелектуальна розвага — автор, не хизується перед читачем своєю освіченістю, а делікатно та з гумором пересипає роман ремінісценціями із знакових творів. Можна просто отримувати задоволення від неймовірно цікавого тексту, а можна зайнятись розгадуванням шифрів. А мені, як перекладачеві, було особливо цікаво побачити «кухню» українського письменництва з середини».


Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Мария Зоря
Видавництво
Кальварія
Мова
Українська
Рік видання
2015
Кількість сторінок
176 с.
Формат
125х170 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
Рецензії
Купити - Гра з вогнем. Диявол не бреше
Гра з вогнем. Диявол не бреше
77 грн
Є в наявності
 

Рецензії Гра з вогнем. Диявол не бреше

 
Характеристики Гра з вогнем. Диявол не бреше
Автор
Мария Зоря
Видавництво
Кальварія
Мова
Українська
Рік видання
2015
Кількість сторінок
176 с.
Формат
125х170 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
ISBN
978-966-663-351-7
Вага
200 гр.
Тип
Паперова
Література країн світу
Українська література
Література за періодами
Сучасна література