Full Disclosure
Паперова книга | Код товару 1110577
Yakaboo 3/5
Автор
Камрін Гаррет
Видавництво
Penguin
Мова
Англійська
Рік видання
2019
Кількість сторінок
320
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
129x198x19 мм
Палітурка
М'яка

Усе про книжку Full Disclosure

A romantic, funny YA perfect for fans of Dear Evan Hansen and Everything, Everything.

'Honest, eye-opening, heartful' - Angie Thomas, bestselling author of The Hate U Give

'A poignant, heart-warming read that I simply adored from cover to cover' - Reader review

'Everything about this book is special' - Reader review

'A five-star read that will redefine what you think' - Reader review

Simone is HIV-positive - and positive HIV won't define her.

She also knows that celibacy is the best way to stay safe.
Enter Miles Austin: intelligent, funny and way too sexy for Simone to resist.

But her classmates don't know that she's HIV-positive - and what is the truth worth in the hands of the wrong person?

'Romantic, funny, hopeful, and unflinchingly real' - Becky Albertalli, bestselling author of Simon Vs The Homosapiens Agenda

Характеристики
Автор
Камрін Гаррет
Видавництво
Penguin
Мова
Англійська
Рік видання
2019
Кількість сторінок
320
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
129x198x19 мм
Палітурка
М'яка
Рецензії
  •  
    Віл-інфікована 100% користувачів вважають цей відгук корисним
    Анотація у книги дуже цікава, а сама ідея книги дуже важлива.

    Історія розповідає про дівчину на ім'я Сімона. Вона два місяці тому перевелася до нової школи, де уже знайшла нових подруг, закохалася у хлопця, а ще стала режисером шкільного мюзиклу "Богема". Усе було б прекрасно, якби не одне "але". Сімона з дитинства віл-інфікована. Вірус передався їй від матері, яка її народила. Але нині вона проживає зі своїми двома татами, які удочерили дівчинку знаючи про її статус. З минулої школи дівчинку витурили саме через те, що учні дізналися про хворобу Сімони і батьки інших учнів зробили усе, щоб дівчина більше не навчалася з їхніми дітьми.
    І тепер Сімона в новій школі, але хтось дізнався про її хворобу і тепер шантажує її.

    Ідея у книги дуже крута. Я сама багато чого дізналася про цю хворобу, чого раніше не знала. Тому книга в чомусь навіть пізнавальна.

    Але в книзі більше мінусів чим плюсів.
    Головна героїня через свій віл-статус має утримуватися від статевих стосунків і підходити до цього питання з холодною головою, тому звичайно усе про що вона думає - це лише секс, мастурбація, вібратор і як з кимось перепихнутися. Ось ця перенасиченість теми сексу у цій маленькі книжечці затьмарила собою дуже важливу тему, яку намагалася підняти авторка.
    Потім йде ситуація з подругами Сімони. Вони знають одна одну два місяці і уже вважають себе найкращими подругами на все життя. Можливо я якось не так дружбу сприймаю, але для мене читати це було дуже дивно.
    І нарешті саме той момент, коли головна героїня зізнається своєму хлопцю, що вона хвора. І він реагує саме так, як хотіла б Сімона, щоб реагували усі люди. А саме він це сприймає, наче вона не про віл-статус сказала, а що в неї прищ на лобі вискочив. Це була дуже нереалістична ситуація, яка змодельована автором, щоб показати, що усі люди поганці і ведуть себе неправильно в такій ситуації. Але це ж повна нісенітниця. Організм людини і її мозок в першу чергу реагує на загрозу свого життя. А коли людина, з якою у тебе стосунки, каже постфактум, що у нього невиліковна хвороба, яка передається статевим шляхом, то адекватна реакція людини - це захистити себе. А уже потім розбиратися що там і як.

    А ще мені дуже не сподобалося, коли головна героїня назвала серіал "Друзі" - "повний відстій", бо там немає чорношкірих персонажів.

    Щось таке дивне я прочитала, і більше такого читати не хочу.
Купити - Full Disclosure
Full Disclosure
456 грн
Відправлення з
23.09.2022
 

Рецензії Full Disclosure

3/5
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
  •  
    Віл-інфікована 100% користувачів вважають цей відгук корисним
    Анотація у книги дуже цікава, а сама ідея книги дуже важлива.

    Історія розповідає про дівчину на ім'я Сімона. Вона два місяці тому перевелася до нової школи, де уже знайшла нових подруг, закохалася у хлопця, а ще стала режисером шкільного мюзиклу "Богема". Усе було б прекрасно, якби не одне "але". Сімона з дитинства віл-інфікована. Вірус передався їй від матері, яка її народила. Але нині вона проживає зі своїми двома татами, які удочерили дівчинку знаючи про її статус. З минулої школи дівчинку витурили саме через те, що учні дізналися про хворобу Сімони і батьки інших учнів зробили усе, щоб дівчина більше не навчалася з їхніми дітьми.
    І тепер Сімона в новій школі, але хтось дізнався про її хворобу і тепер шантажує її.

    Ідея у книги дуже крута. Я сама багато чого дізналася про цю хворобу, чого раніше не знала. Тому книга в чомусь навіть пізнавальна.

    Але в книзі більше мінусів чим плюсів.
    Головна героїня через свій віл-статус має утримуватися від статевих стосунків і підходити до цього питання з холодною головою, тому звичайно усе про що вона думає - це лише секс, мастурбація, вібратор і як з кимось перепихнутися. Ось ця перенасиченість теми сексу у цій маленькі книжечці затьмарила собою дуже важливу тему, яку намагалася підняти авторка.
    Потім йде ситуація з подругами Сімони. Вони знають одна одну два місяці і уже вважають себе найкращими подругами на все життя. Можливо я якось не так дружбу сприймаю, але для мене читати це було дуже дивно.
    І нарешті саме той момент, коли головна героїня зізнається своєму хлопцю, що вона хвора. І він реагує саме так, як хотіла б Сімона, щоб реагували усі люди. А саме він це сприймає, наче вона не про віл-статус сказала, а що в неї прищ на лобі вискочив. Це була дуже нереалістична ситуація, яка змодельована автором, щоб показати, що усі люди поганці і ведуть себе неправильно в такій ситуації. Але це ж повна нісенітниця. Організм людини і її мозок в першу чергу реагує на загрозу свого життя. А коли людина, з якою у тебе стосунки, каже постфактум, що у нього невиліковна хвороба, яка передається статевим шляхом, то адекватна реакція людини - це захистити себе. А уже потім розбиратися що там і як.

    А ще мені дуже не сподобалося, коли головна героїня назвала серіал "Друзі" - "повний відстій", бо там немає чорношкірих персонажів.

    Щось таке дивне я прочитала, і більше такого читати не хочу.
 
Характеристики Full Disclosure
Автор
Камрін Гаррет
Видавництво
Penguin
Мова
Англійська
Рік видання
2019
Кількість сторінок
320
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
129x198x19 мм
Палітурка
М'яка
ISBN
9780241367063
Вага
223 гр.
Тип
Паперова
Література країн світу
Література США і Канади
Література за періодами
Сучасна література