Книга Економіка на тарілці. Пояснення складних процесів на звичайних продуктах

Код товару: 1494624

Книга Економіка на тарілці. Пояснення складних процесів на звичайних продуктах

Код товару: 1494624
Формат
Товар бере участь у таких промо:
Мова книги
Видавництво
Рік видання
Опис книги

Десятиліттями у світовій економіці домінувала єдина філософія вільного ринку. Але це прісно і шкідливо, як британська їжа 1980-х років, коли автор бестселерів на економічну тематику Ха-Джун Чанґ вперше приїхав з Південної Кореї до Великої Британії. Так само, як і вживання страв різноманітних кухонь світу сприяє цікавішому і збалансованішому харчуванню, так і ми маємо прислухатись до різноманітних економічних перспектив.

У книжці «Економіка з перцем» Чанґ робить складні економічні ідеї привабливішими, поєднуючи їх із історіями про їжу з усього світу. Він використовує історію знайомих харчових продуктів — звідки вони походять, як їх готують і споживають, що вони означають для різних культур — щоб дослідити економічну теорію. Для автора шоколад — це залежність на все життя, але більш захопливим є те, що він пропонує розуміння постіндустріальної економіки знань; і хоча бамія робить південний гумбо неймовірно м’яким, вона також свідчить про заплутані відносини капіталізму зі свободою та несвободою.

Пояснюючи все, починаючи від прихованих витрат на догляд і закінчуючи оманливою мовою вільного ринку, коли він готує такі страви, як тости з анчоусами та яйцями, Gambas al Ajillo та корейський доторі мук, Ха-Джун Чанґ пропонує легкий для засвоєння бенкет сміливих ідей.

Розвіюючи міфи, дотепно та спонукаючи до роздумів, «Економіка з перцем» показує, що розібратися в економіці — це як вивчити рецепт: якщо ми це зрозуміємо, ми зможемо змінити її — а разом із нею і світ. 

Характеристики
Автор
Видавництво
Кількість сторінок
232
Доставка
Вказати місто доставки Щоб бачити точні умови доставки
Варіанти оплати
Оплата карткою онлайн (через сервіс LiqPay)
Оплата карткою Національний кешбек (єПідтримка)
Відгуки
Виникли запитання? 0-800-335-425
Зв'язатися
390 грн