Дилема інноватора. Як нові технології нищать сильні компанії
Паперова книга | Код товару 734773
Yakaboo 5/5
Автор
Клейтон Крістенсен
Видавництво
Yakaboo Publishing
Мова
Українська
Рік видання
2017
Перекладач
Олександр Гончар
Кількість сторінок
276
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
70х100/16 (170x240 мм)

Усе про книжку Дилема інноватора. Як нові технології нищать сильні компанії

Пропонуємо вашій увазі книгу «Дилема інноватора. Як нові технології нищать сильні компанії» українською мовою від видавництва «Yakaboo Publishing»!

Про книгу:

На початку кожної великої ідеї — не менше натхнення. Яким був би наш світ без падіння яблука на Ньютона? Тепер складно сказати. Але сьогодні нам би точно не вистачало технологій Apple, автомобілів Tesla та товарів з Amazon.com. До появи цих речей має відношення книга «Дилема інноватора», що одного разу потрапила до рук Джобсу, Маску, Безосу та багатьом іншим видатним людям, ідеї яких сьогодні задають темп і напрямок світу.

Чому варто купити книгу «Дилема інноватора. Як нові технології нищать сильні компанії» Клейтона Крістенсена?

«Дилема інноватора» — одна з найбільш значущих бізнес-книг в історії за версією «Wall Street Journal», «Business Week» та «The Economist», що підтверджується численними відгуками та рекомендаціями успішних підприємців.

Ця книга про те, як сильні та впливові компанії здають позиції, якщо не готові до якісних змін. Автор розповість, що може послужити причиною провалу і як його уникнути.

Робота Клейтона Крістенсена буде цікава тим, хто хоче розвиватися й боротися за місце у бізнесі.

Відгуки про книгу «Дилема інноватора. Як нові технології нищать сильні компанії»:

«Ця книга протверезить будь-якого керівника, який відчуває себе куленепробивним, і надихне молодих підприємців готувати гармати».

Forbes

«Священна книга підприємців Кремнієвої долини».

Bloomberg Businessweek

«Книзі «Дилема інноватора» вдалося майже неможливе: вона описує витончене інтелектуальне вирішення актуальних проблем бізнесу та є практичним посібником для інвесторів та директорів».

The Financial Times

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Клейтон Крістенсен
Видавництво
Yakaboo Publishing
Мова
Українська
Рік видання
2017
Перекладач
Олександр Гончар
Кількість сторінок
276
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
70х100/16 (170x240 мм)
Цитата
Ця книга скаже "охолонь" кожному керівнику, який відчув себе куленепробивним, і надихне підприємців правильно виставити приціл своєї зброї
Forbes
Рецензії
 •  
  Як вберегти успішний бізнес від краху
  З свої майже 30 років я побачив немало пертурбацій в світі бізнесу. Ще пам’ятаю, яким модним та сучасним вважався фотоапарат Kodak, а тоді як його популярність стрімко падала, й в кінці-кінців фірма була змушена капітулювати. А мобільні телефони Nokia? Їх хотіли усі! Та пізніше їх витіснили Samsung з Apple. Не менш дивовижними є історії Facebook та Instagram, Atlassian і Trello …. Але чому так відбувається? Чому інколи «сильні світу цього» поглинають… теж, начебто сильних?
  На прикладі реальних компаній, Клейтон Крістенсен пояснює, чому так відбувається. Чому одні й ті ж самі «підривні» технології дали злетіти одним компаніям, а інших навпаки потопили. Та що робити, щоб опинитися серед переможців, тих, кого супроводжує удача.
  Автор приходить до певних висновків та показує аргументовані приклади, що такі компанії, просто не «можуть» або «заважають» самі собі впроваджувати «підривні технології». Лідери часто надмірно зайняті «підтримуючими технологіями». А «підривні технології» від них відрізняються істотно. Клейтон Крістенсен наводить 4 принципи таких технологій. Крім цього – показує, як менеджер може застосовувати ці принципи, щоб його компанія більш ефективно користувалась та генерувала нові технології, за допомогою яких в майбутньому зможе стати популярною на ринку. А то й захопити його повністю.
  Цей матеріал показує, що нічого вічного на ринку інформаційних систем не буває. Передбачити попит стовідсотково тим більш тут просто нереально. Тому найголовніше - це зрозуміти правильний напрямок тренду на ринку, що забезпечить благополучне існування й розвиток компанії. Бути швидким, першим бачити можливості та реальні загрози для бізнесу, бути гнучким та сміливим. Не боятись приймати доленосні рішенні.
  Якщо говорити більш конкретно, то у цій книзі автор:
  Проводить тонку грань між «підтримуючими» та «підривними» технологіями управління;
  пояснює основні проблеми інновації з логічної точки зору;
  розбирає схеми невдач в бізнесі;
  аналізує засади правильного поводження «підривних» технологій;
  пояснює невдачі з точки зору організації управління в різних галузях бізнесу.
  Принципи, викладені автором ще 20 років тому, «працюють» і зараз. Вони легко застосовні практично до будь-якої галузі і, чесно кажучи, мають характер аксіом. У цьому плані «Дилему інноватора» можна порівняти з не менш крутою книгою «Маркетингові війни» Джека Траута.
  Після прочитання, розумієш, що в світі далекі й близькі речі, потрібні та непотрібні - можуть мінятися місцями. Причому, природа змін така, що помітити їх та бути до них готовими є складним і не природним процесом. Хороший бекграунд для підприємців, маркетологів та управлінців. Рекомендую.
  Окремо хочу виділити якість видання – «Yakaboo Publishing», ви щоразу стаєте кращими й кращими. Маю вже не одну вашу книгу, і про них скажу лише хороші слова. Від матеріалів, дизайну до вдало вибраного шрифту тексту – все на найвищому рівні!
 •  
  Как уберечь успешный бизнес от краха
  Перед тем, как начать читать «Дилемму инноватора», стоит понять, что это настоящее исследование профессора Гарвардской школы бизнеса Гарвардского университета, а не пустая брошюра о взятых с потолка секретах успеха. Графики, векторы, технологические изменения в области механических экскаваторов - все это и многое другое служит примером для теорий и выводов Кристенсена в течение всей книги. В ее построении чувствуется основательный подход.
  В начальных главах автор выстраивает модель, которая объясняет, почему рациональные решения крупных менеджеров могут привести к фиаско компании. Перед инноватором действительно предстает дилемма: логические, компетентные решения менеджмента, которые определяют успех компаний, одновременно становятся причинами потери ими лидерских позиций. Во второй части книги описываются попытки решения этой дилеммы. Глубокий анализ проблемы дает четкое понимание проблемы, на основе чего Кристенсен показывает, какие правильные вещи делать руководителям для улучшения их бизнеса в краткосрочной перспективе.
  Итак, что же приводит сильные компании к краху? Ученый считает, что лучшие фирмы прекращали свое существование вследствие того, что прислушивались к своим потребителям и агрессивно инвестировали в технологии, продукты и производственные мощности, которые удовлетворяли потребности следующего поколения их клиентов. Убеждение, что хорошие менеджеры должны держаться ближе к своим клиентам, может стать роковой ошибкой. Одновременно, автор доказывает, что дело не только в бюрократии, недооценке конкурентов или несклонности к риску. Автор выстраивает концепцию сети создания ценности - «контекста, в рамках которого компания определяет клиентские потребности и реагирует на них - решает проблемы, закупает сырье, отвечает на действия конкурентов и пытается получить прибыль». Постепенно, посредством множества графиков и рисунков, автор переходит к взрывным технологиям - инновациям, которые в краткосрочной перспективе ухудшают производительность продукта, свойств, которые, как правило, ценят потребители. Потому как подрывные технологии позволяют сделать продукт дешевле, проще, меньше. Они являются противовесом усилительных технологий, которые повышают производительность и могут воплощаться постепенно. Управлению подрывными технологическими изменениями посвящено весь второй раздел книги.
  Для себя, прочитав книгу «Дилема інноватора. Як нові технології нищать сильні компанії», я вынес следующее:
  темпы прогресса, в которых нуждается, или которые способен подхватить рынок, могут отличаться от прогресса, который может предложить технология. Это означает, что, хотя сегодня продукты могут выдаваться потребителям непригодными (а это подрывные технологии), уже завтра они могут вполне удовлетворять их потребности;
  управление инновациями отражает процедуру распределения ресурсов: достичь успеха могут инновационные предложения, которые получают необходимые для их реализации финансовые и человеческие ресурсы;
  во многих случаях, когда имеем дело с подрывными технологиями, необходимой для принятия важных инвестиционных решений информации просто нет. Ее надо создать, осуществляя быстрые, недорогие и гибкие вылазки на рынок со своим продуктом. Существует очень большой риск, что любая конкретная идея относительно параметров продукта или способов применения подрывной технологии на рынке окажется нежизнеспособной. Поэтому неудачи и постоянное обучение является неотъемлемыми элементами на пути к успеху в подрывной технологии;
  глупо безоговорочно соблюдать лишь одну технологическую стратегию и всегда быть или лидером, или последователем. К управлению подрывными технологиями компаниям следует применять одни подходы, и совсем другие - к менеджменту усилительными.
  Данная книга, ее обстоятельность, точность в деталях и научная обоснованность, имеют высокую цель - способствовать развитию современного бизнеса, обезопасить его от тех правил, которые диктует время, одновременно создав собственные принципы и методы руководства, ведущие к успеху и стабильности. Именно поэтому издание является чрезвычайно ценным для украинского читателя - предпринимателя, который стремится к совершенству, ищет надежный источник знаний и опыта.
Купити - Дилема інноватора. Як нові технології нищать сильні компанії
Дилема інноватора. Як нові технології нищать сильні компанії

Звичайна ціна: 240 грн

Спеціальна ціна: 72 грн

Є в наявності
 
Інформація про автора
Клейтон М. Крістенсен
Клейтон М. Крістенсен

Клейтон Крістенсен — бізнес-консультант, підприємець та професор Гарвардського Університету. Крістенсен широко відомий у всьому світі перш за все завдяки книгам з теоретичної економіки та бізнесу. У 2011 році журнал Forbes назвав його одним з найвпливовіших теоретиків бізнесу за останні 50 років. Схожу думку про нього і в рейтингу Thinkers 50 — у 2011 та 2013 він обидва рази опинявся на першому мі...

Детальніше

Цитата Дилема інноватора. Як нові технології нищать сильні компанії

Ця книга скаже "охолонь" кожному керівнику, який відчув себе куленепробивним, і надихне підприємців правильно виставити приціл своєї зброї
Forbes
 

Рецензії Дилема інноватора. Як нові технології нищать сильні компанії

5/5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 •  
  Як вберегти успішний бізнес від краху
  З свої майже 30 років я побачив немало пертурбацій в світі бізнесу. Ще пам’ятаю, яким модним та сучасним вважався фотоапарат Kodak, а тоді як його популярність стрімко падала, й в кінці-кінців фірма була змушена капітулювати. А мобільні телефони Nokia? Їх хотіли усі! Та пізніше їх витіснили Samsung з Apple. Не менш дивовижними є історії Facebook та Instagram, Atlassian і Trello …. Але чому так відбувається? Чому інколи «сильні світу цього» поглинають… теж, начебто сильних?
  На прикладі реальних компаній, Клейтон Крістенсен пояснює, чому так відбувається. Чому одні й ті ж самі «підривні» технології дали злетіти одним компаніям, а інших навпаки потопили. Та що робити, щоб опинитися серед переможців, тих, кого супроводжує удача.
  Автор приходить до певних висновків та показує аргументовані приклади, що такі компанії, просто не «можуть» або «заважають» самі собі впроваджувати «підривні технології». Лідери часто надмірно зайняті «підтримуючими технологіями». А «підривні технології» від них відрізняються істотно. Клейтон Крістенсен наводить 4 принципи таких технологій. Крім цього – показує, як менеджер може застосовувати ці принципи, щоб його компанія більш ефективно користувалась та генерувала нові технології, за допомогою яких в майбутньому зможе стати популярною на ринку. А то й захопити його повністю.
  Цей матеріал показує, що нічого вічного на ринку інформаційних систем не буває. Передбачити попит стовідсотково тим більш тут просто нереально. Тому найголовніше - це зрозуміти правильний напрямок тренду на ринку, що забезпечить благополучне існування й розвиток компанії. Бути швидким, першим бачити можливості та реальні загрози для бізнесу, бути гнучким та сміливим. Не боятись приймати доленосні рішенні.
  Якщо говорити більш конкретно, то у цій книзі автор:
  Проводить тонку грань між «підтримуючими» та «підривними» технологіями управління;
  пояснює основні проблеми інновації з логічної точки зору;
  розбирає схеми невдач в бізнесі;
  аналізує засади правильного поводження «підривних» технологій;
  пояснює невдачі з точки зору організації управління в різних галузях бізнесу.
  Принципи, викладені автором ще 20 років тому, «працюють» і зараз. Вони легко застосовні практично до будь-якої галузі і, чесно кажучи, мають характер аксіом. У цьому плані «Дилему інноватора» можна порівняти з не менш крутою книгою «Маркетингові війни» Джека Траута.
  Після прочитання, розумієш, що в світі далекі й близькі речі, потрібні та непотрібні - можуть мінятися місцями. Причому, природа змін така, що помітити їх та бути до них готовими є складним і не природним процесом. Хороший бекграунд для підприємців, маркетологів та управлінців. Рекомендую.
  Окремо хочу виділити якість видання – «Yakaboo Publishing», ви щоразу стаєте кращими й кращими. Маю вже не одну вашу книгу, і про них скажу лише хороші слова. Від матеріалів, дизайну до вдало вибраного шрифту тексту – все на найвищому рівні!
 •  
  Как уберечь успешный бизнес от краха
  Перед тем, как начать читать «Дилемму инноватора», стоит понять, что это настоящее исследование профессора Гарвардской школы бизнеса Гарвардского университета, а не пустая брошюра о взятых с потолка секретах успеха. Графики, векторы, технологические изменения в области механических экскаваторов - все это и многое другое служит примером для теорий и выводов Кристенсена в течение всей книги. В ее построении чувствуется основательный подход.
  В начальных главах автор выстраивает модель, которая объясняет, почему рациональные решения крупных менеджеров могут привести к фиаско компании. Перед инноватором действительно предстает дилемма: логические, компетентные решения менеджмента, которые определяют успех компаний, одновременно становятся причинами потери ими лидерских позиций. Во второй части книги описываются попытки решения этой дилеммы. Глубокий анализ проблемы дает четкое понимание проблемы, на основе чего Кристенсен показывает, какие правильные вещи делать руководителям для улучшения их бизнеса в краткосрочной перспективе.
  Итак, что же приводит сильные компании к краху? Ученый считает, что лучшие фирмы прекращали свое существование вследствие того, что прислушивались к своим потребителям и агрессивно инвестировали в технологии, продукты и производственные мощности, которые удовлетворяли потребности следующего поколения их клиентов. Убеждение, что хорошие менеджеры должны держаться ближе к своим клиентам, может стать роковой ошибкой. Одновременно, автор доказывает, что дело не только в бюрократии, недооценке конкурентов или несклонности к риску. Автор выстраивает концепцию сети создания ценности - «контекста, в рамках которого компания определяет клиентские потребности и реагирует на них - решает проблемы, закупает сырье, отвечает на действия конкурентов и пытается получить прибыль». Постепенно, посредством множества графиков и рисунков, автор переходит к взрывным технологиям - инновациям, которые в краткосрочной перспективе ухудшают производительность продукта, свойств, которые, как правило, ценят потребители. Потому как подрывные технологии позволяют сделать продукт дешевле, проще, меньше. Они являются противовесом усилительных технологий, которые повышают производительность и могут воплощаться постепенно. Управлению подрывными технологическими изменениями посвящено весь второй раздел книги.
  Для себя, прочитав книгу «Дилема інноватора. Як нові технології нищать сильні компанії», я вынес следующее:
  темпы прогресса, в которых нуждается, или которые способен подхватить рынок, могут отличаться от прогресса, который может предложить технология. Это означает, что, хотя сегодня продукты могут выдаваться потребителям непригодными (а это подрывные технологии), уже завтра они могут вполне удовлетворять их потребности;
  управление инновациями отражает процедуру распределения ресурсов: достичь успеха могут инновационные предложения, которые получают необходимые для их реализации финансовые и человеческие ресурсы;
  во многих случаях, когда имеем дело с подрывными технологиями, необходимой для принятия важных инвестиционных решений информации просто нет. Ее надо создать, осуществляя быстрые, недорогие и гибкие вылазки на рынок со своим продуктом. Существует очень большой риск, что любая конкретная идея относительно параметров продукта или способов применения подрывной технологии на рынке окажется нежизнеспособной. Поэтому неудачи и постоянное обучение является неотъемлемыми элементами на пути к успеху в подрывной технологии;
  глупо безоговорочно соблюдать лишь одну технологическую стратегию и всегда быть или лидером, или последователем. К управлению подрывными технологиями компаниям следует применять одни подходы, и совсем другие - к менеджменту усилительными.
  Данная книга, ее обстоятельность, точность в деталях и научная обоснованность, имеют высокую цель - способствовать развитию современного бизнеса, обезопасить его от тех правил, которые диктует время, одновременно создав собственные принципы и методы руководства, ведущие к успеху и стабильности. Именно поэтому издание является чрезвычайно ценным для украинского читателя - предпринимателя, который стремится к совершенству, ищет надежный источник знаний и опыта.
 
Характеристики Дилема інноватора. Як нові технології нищать сильні компанії
Автор
Клейтон Крістенсен
Видавництво
Yakaboo Publishing
Мова
Українська
Рік видання
2017
Перекладач
Олександр Гончар
Кількість сторінок
276
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
70х100/16 (170x240 мм)
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
Шрифт
Swift Pro, DenHaag Narrow
Тираж
1000
ISBN
978-966-97633-3-4
Вага
660 гр.
Тип
Паперова
 

Про автора Дилема інноватора. Як нові технології нищать сильні компанії