Будуємо прості речення. Конструктор фраз
Паперова книга | Код товару 1107691
Автор
Тетяна Саймонс
Видавництво
Дивогра
Мова
Українська
Рік видання
2019
Ілюстратор
Алла Галімурка
Ілюстрації
Кольорові
Формат
280х200х30 мм
Палітурка
Коробка

Усе про книжку Будуємо прості речення. Конструктор фраз

“Будуємо прості речення” – це набір карток для побудови 36 і більше фраз. Завдяки йому діти навчаються складати речення за схемою: “хто – робить – що”. Наприклад, “Бабуся їсть торт”.

Побудова граматично оформлених речень дуже важлива для формування мовлення, особливо якщо воно недорозвинене. Тому ми почали серію фразових конструкторів саме з цього завдання. За допомогою наступних наборів ви зможете вивчати з дітьми прийменники та прийменниково-відмінкові конструкції, навчитися словозміні, поєднувати фрази. Також робота з набором допоможе навчитися відповідати на прості запитання.

У наборі 6 персонажів і 6 дієслів, які часто зустрічаються в побуті. Також є 6 картинок із зображенням різних сюжетів. До кожної з них можна побудувати по 6 простих речень. Крім цього, робота з картками допоможе навчитися відповідати на прості запитання. Набір сприяє генералізації понять.

Особливість набору: дії, що виражені дієсловами, легко показати, і так вони стають більш «видимими», «відчутними». З такою візуальною підтримкою навчальний процес стає більш доступним і ефективним.

Піктограми допомагають зрозуміти значення слів. Загальна сюжетна картинка дає змогу побачити всіх персонажів, які виконують одну й ту саму дію. Працюючи з ілюстрацією, діти помічають у мовленні і починають називати в побуті дієслова, вчаться будувати прості фрази і об’єднувати їх в історію.

Набір буде корисний для дітей:

 • які вчаться говорити або читати;
 • із сенсорною і моторною алалією;
 • з розладами спектра аутизму;
 • з порушеннями мовлення;
 • із затримкою психічного розвитку;
 • зі зниженим слухом;
 • з іншими особливими освітніми потребами.

Також буде незамінним у роботі з дітьми-білінгвами і з тими, хто вивчає мову як іноземну.

Важливо! Починайте роботу від простого до складного. Для засвоєння методики важливо працювати покроково! Використовуйте такі вправи, які дитина вже може виконати та відчути успіх.

У всіх дітей темп прогресу в навчанні може бути різним. Хтось швидко засвоїть матеріал, а комусь знадобляться місяці, щоб навчитися будувати фрази.

Працюйте поступово, заохочуйте дитину за успіхи і плануйте більш складні завдання. Кожне заняття з дитиною – це внесок у її розвиток.

У наборі:

 • 6 сюжетних картин 26х18 см;
 • 36 зразків 5х15 см;
 • 36 шаблонів 5х15 см;
 • 48 карток 5х5 см;
 • покрокова інструкція.

Автор набору – Тетяна Саймонс – логопед, сурдопедагог із багаторічним досвідом, автор тренінгів із розвитку навичок комунікації у дітей з комплексними порушеннями. Протягом 19 років працює з дітьми з особливими освітніми потребами.

Авторка описала покрокову методику використання набору. За допомогою цього набору ви допоможете сформувати навичку побудови речень, уміння відповідати на прості запитання дитині, який ще не вживає фрази і знаходиться на початковому етапі мовного розвитку.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Тетяна Саймонс
Видавництво
Дивогра
Мова
Українська
Рік видання
2019
Ілюстратор
Алла Галімурка
Ілюстрації
Кольорові
Формат
280х200х30 мм
Палітурка
Коробка
Купити - Будуємо прості речення. Конструктор фраз
Будуємо прості речення. Конструктор фраз
406 грн
Немає в наявності
 
Характеристики Будуємо прості речення. Конструктор фраз
Автор
Тетяна Саймонс
Видавництво
Дивогра
Мова
Українська
Рік видання
2019
Ілюстратор
Алла Галімурка
Ілюстрації
Кольорові
Формат
280х200х30 мм
Палітурка
Коробка
Тираж
500
ISBN
978-966-97784-6-8
Тип
Паперова