Безжальна правда про нещадний бізнес
Електронна книга | Код товару 749230
Автор
Бен Горовіц
Видавництво
Наш Формат
Мова
Українська
Рік видання
2015
ISBN
9786177279210
Тип
Електронна
Все про товар  Безжальна правда про нещадний бізнес

Докладніше про цю книгу можна говорити довго - але в інтернеті ви і так знайдете чимало позитивних відгуків від зарубіжних і українських журналістів, блогерів, оглядачів та підприємців. Чому варто звернути увагу на бестселер 2015 від Harper Collins? Пропонована книга, купити яку ви можете в нашому інтернет-магазині, вийшла в українському перекладі восени 2015-го. Якщо Ви працюєте або працювали в ІТ, ви явно чули ім'я її автора. Бен Ґоровіц відомий не тільки завдяки блискучій лисині та любові до гангста-репу. Не менш славетні його гострий розум на пару з уїдливою кмітливістю. Саме він колись заклав основи сучасної Кремнієвої Долини, зумів втримати перший власний стартап на плаву під час «краху доткомів», ставши сьогодні одним з тих, кого називають успішними інвесторами сучасності.

«Безжальна правда про нещадний бізнес» - його нова книга, яка порушує старі, як світ, проблеми бізнесу. Не гребуючи «солоною» лексикою у своїй фірмовій безкомпромісній манері викладу, Ґоровіц на кількох сотнях сторінок розписує, чому ніяких конкретних рецептів успіху або боротьби з проблемами в компаніях не існує й бути не може. Книга присвячена принципам, якими особисто Бен керується в роботі, тому, як змінювався його підхід в залежності від близькості банкрутства, як він намагався зберегти відносини з людьми і зберегти їхню довіру в складні часи, як брав на роботу і звільняв людей, як приймав рішення про тяжкість покарання за зрив випуску продукту, які вимоги висував директорам з персоналу і продажу, чим відрізняється хороший менеджер від поганого, як вибудовувати роботу з інвесторами та радою директорів, організувати робочі стосунки з друзями і ще багато чого. Потужне видання для Вашого саморозвитку.

Існує купа до біса нудних менторських книг про те, як стати серйозним грошовим бізнесменом. Але «The Hard Thing About Hard Things» не з таких. Ця книга заснована на історіях з блогу на 10 мільйонів читачів самого Ґоровіца і на досвіді роботи венчурного фонду Andreessen Horowitz, що став однією з найбільш впливових фінансових установ у США. Безжальний Київ перемеле вас з тельбухами, якщо ви будете не здатні вичавлювати потенціал своїх підлеглих до останньої краплини, Ґоровіц з’їв не одного пса у цій науці і тепер ладен навчити дечому й вас.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Бен Горовіц
Видавництво
Наш Формат
Мова
Українська
Рік видання
2015
ISBN
9786177279210
Тип
Електронна
Відгуки
Купити - Безжальна правда про нещадний бізнес
Безжальна правда про нещадний бізнес
102 грн
Доступні формати для скачування:
 
Інформація про автора
Бен Хоровиц
Бен Хоровиц

Світ бізнесу жорстокий і нещадний, особливо в тієї області, яка пов'язана з венчурним капіталом, тобто вкладенням коштів інвесторів в проекти з підвищеним рівнем ризику. Американський підприємець Бен Хоровіц виробив в

Детальніше

Найкращі відгуки  Безжальна правда про нещадний бізнес
 
Характеристики  Безжальна правда про нещадний бізнес
Автор
Бен Горовіц
Видавництво
Наш Формат
Мова
Українська
Рік видання
2015
ISBN
9786177279210
Тип
Електронна
 
Про автора  Безжальна правда про нещадний бізнес