Антологія української поезії ХХ століття. Від Тичини до Жадана
Паперова книга | Код товару 747987
Yakaboo 5/5
Автор
Микола Вінграновський, Микола Зеров, Сергій Жадан
Подивитися всі
Видавництво
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Серія книг
Українська Поетична Антологія
Мова
Українська
Рік видання
2017
Укладач
Іван Малкович
Кількість сторінок
2016
Ілюстрації
Немає ілюстрацій

Усе про книжку Антологія української поезії ХХ століття. Від Тичини до Жадана

Пропонуємо вашій увазі книгу «Антологія української поезії ХХ століття. Від Тичини до Жадана» українською мовою від видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га»!

Про книгу:

ХХ століття було часом для найяскравіших та сміливих способів самовираження у творчості. Це був час для експериментів з формою та змістом, а історична революція відображалася в текстах письменників та поетів.

Яким бачили цей час українські поети й що вони відчували, наочно покаже «Антологія української поезії ХХ століття. Від Тичини до Жадана». Завдяки цій книзі читач знайде вже відомі твори Дмитра Павличка, Василя Стуса, Ліни Костенко, та познайомиться з творчістю тих, хто став відомий вже в кінці століття — Юрій Іздрик, Олексій Жупанський, Сергій Жадан, Галина Крук. Можливо, також знайдуться талановиті імена, з якими тільки належить познайомитися та полюбити.

Зібрав усіх під однією обкладинкою та став упорядником даної збірки сам Іван Малкович — поет, видавець і власник видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га».

Чому варто купити книгу «Антологія української поезії ХХ століття. Від Тичини до Жадана»?

«Антологія української поезії ХХ століття. Від Тичини до Жадана» — збірка, яка стала втіленням цілої епохи в поетичній творчості України. Це одна з найбільш повних поетичних антологій минулого століття на 2016 сторінках.

«Антологія української поезії ХХ століття. Від Тичини до Жадана» заслуговує на позитивні відгуки читачів — як прихильників цього напряму, так і тих, хто тільки починає з ним знайомитися.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Микола Вінграновський, Микола Зеров, Сергій Жадан
Подивитися всі
Видавництво
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Серія книг
Українська Поетична Антологія
Мова
Українська
Рік видання
2017
Укладач
Іван Малкович
Кількість сторінок
2016
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Рецензії
 •  
  Антологія української поезії ХХ століття. Від Тичини до Жадана 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Перш за все хочеться сказати величезне спасибі великому письменнику, поету, надзвичайно талановитій та обдарованій людині сьогодення - Івану Малковичу, бо саме він зумів втілити в життя таку геніальну ідею, як зібрати творчість усіх визначних особистостей української поезії двадцятого століття під однією обкладинкою та стати упорядником чудової та просто геніальної збірки "Антологія української поезії ХХ століття. Від Тичини до Жадана". Іван Малкович є видавцем, а також і власником надзвичайно популярного та відомого сьогодні у широких колах поціновувачів літератури сьогодення - видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га», яке, як відомо, дуже різниться від інших видавничих домів власне випуском надзвичайно оригінальних, сучасних, винятково ексклюзивних та актуальних подарункових книжок для діток, які відрізняються високою поліграфічною та художньою якостями. Книжки цього мега популярного видавничого дому мають своїх прихильників в Україні, Швейцарії, Америці, Словаччині. Також видавництво сьогодні успішно продає свої права провідним видавцям світу, таким як , наприклад - гранд «Alfred A. Knopf» (Нью-Йорк). Також, що є дуже цікавим та позитивним, що сьогодні видавничий дім «А-ба-ба-га-ла-ма-га» розпочав публікувати також переклади власних книжок багатьма іншими мовами.
  «Антологія української поезії ХХ століття. Від Тичини до Жадана» — це просто надзвичайне зібрання, яка стало живим втіленням цілої епохи в поетичній творчості нашої України. Власне цю збірку вважають однією із найбільш повних поетичних антологій минулого століття. Авторський колектив представляють такі просто геніальні митці сучасності: Микола Вінграновський, Микола Зеров, Сергій Жадан, Павло Тичина, Василь Стус, Оксана Забужко, Олена Теліга. Це сучасне видання належить до дуже відомої серії книг "Українська Поетична Антологія" і було видане у дві тисячі сімнадцятому році.
  На сторінках цієї безумовно прекрасної книжки ми матимемо змогу знову перечитати улюблені твори Оксани Забужко, Дмитра Павличка, Василя Стуса, Тодося Осьмачки, Ліни Костенко, Миколи Зерова, а також познайомитися з творчістю великої кількості молодих талантів, які стали нам відомими уже в кінці століття.
  "Антологія української поезії ХХ століття. Від Тичини до Жадана" неодмінно повинна збагатити Вашу домашню бібліотеку!
 •  
  Стихи, без которых нельзя представить украинскую культуру 75% користувачів вважають цей відгук корисним
  Очень амбициозная книга! И как несложно догадаться, получилась она крайне объемная. Но, за счет тоненькой бумаги (почти «библейской») чисто физически она не такая крупная и тяжелая, как можно было бы ожидать. В сборник вошли стихи поэтов, начиная от Павла Тычины и заканчивая Олегом Лишегой. То бишь, верхняя хронологическая граница - 1950 год рождения.
  Антология имеет два раздела. В первый - вошли авторы-классики, ко второму, соответственно, поэты, чьи имена можно считать менее известными. Первая группа представлена большим количеством стихов и достаточно широкой биографической информацией.
  Надо ли говорить, что подобное разделение произведений обречено на субъективность? Ведь, по-любому найдутся читатели, которым оно будет не по нраву и которые спросят, например, почему Юрий Тарнавский оказался во второй части, а Олег Ольжич и Дмитрий Павлычко - в первой, «привилегированной» группе? Вероятно, что таких вопросов будет много. Но, в конце концов, любая антология по определению не может представить все и угодить всем вкусам. Лично мне было все равно, лишь бы инфа была интересная. А она здесь такая!
  Основа книги - ключевые произведения украинской поэзии ХХ века. Века без преувеличения выдающегося, времени, когда она, несмотря на все неблагоприятные обстоятельства, очень разнообразилась, достигла где-то интересных, где глубоких, а где-то общественно значимых результатов, открыла для себя радикально новые горизонты тем, техник, философских концепций и международных контекстов. «Соняшні кларнети…», «Осте сте», «Народився Бог на санях…», «Махнуть рукою! Розіллять вино!…», «Коли помер кривавий Торквемада…», «Уночі його вели на розстріл…», «Осінній день…», «Ти знаєш, що ти - людина?», «Балада про соняшник», «На стрімкім териконі…», «Червоні черепиці», «Коридор із дверима завбільшки в око», «Як багато суперзірок…», «Житомирська весна» - лишь небольшая часть названий, которые есть в книге. Стихи, без которых невозможно себе представить украинскую культуру.
  Хочу отметить огромную работу, которую провел Малкович, чтобы сбалансировано показать различные стилистические направления нашей поэзии. В ней есть и образцовый высокий модернизм Тычины и Антоныча, и киевские неоклассики (от Рыльского до Клена), и их непосредственные наследники, уже Пражской школы (Дараган, Телига, Ольжич и другие), и авангардисты (Семенко, Шкурупий, Бунда), и шестидесятники. Здесь и Нью-Йоркская группа, и Киевская школа, и «тихие лирики », и патриотическая поэзия, и, наконец, концептуальные поиски семидесятых-восьмидесятых годов.
  «Антологія української поезії ХХ століття. Від Тичини до Жадана» - уникальное собрание, книга, которую, по большому счету, должен иметь у себя дома не только любитель поэзии, но и вообще каждый, кому не чужда украинская художественная литература.
Купити - Антологія української поезії ХХ століття. Від Тичини до Жадана
Антологія української поезії ХХ століття. Від Тичини до Жадана
420 грн
Немає в наявності
 
Інформація про автора
Микола Вінграновський
Микола Вінграновський

Відомий український письменник і поет-шістдесятник, актор, сценарист і кінорежисер Микола Вінграновський народився на півдні України в селі Богополі Одеської області. Батьки його були колгоспниками, не дожили до розпаду Радянського Союзу, а дитинство було нелегким і дуже бідним. У 10 років його мрією було стати священиком, потім бажання не раз мінялися, але боже благословення, за спогадами дружини...

Детальніше

Сергій Жадан
Сергій Жадан

Сергій Вікторович Жадан — особистість різнобічна: одночасно поет, прозаїк, автор есе, перекладач і організатор літературних фестивалів, рок-концертів, театралізованих вистав і навіть акцій громадянської непокори. Тим, хто хоче зрозуміти, чим живе сучасна українська література, радимо купити збірки віршів Сергія Жадана, а заодно почитати розповіді й романи цього популярного письменника, відмі...

Детальніше

Василь Стус
Василь Стус

У кожного читача найрізноманітніші емоції викликає словосполучення заборонена література, відразу ж хочеться хоч трохи дізнатися про що вона і чому ж її заборонили. Автор, література якого тривалий час належала до категорії забороненої, Василь Стус не побоявся виступити проти тоталітарного режиму. Проживаючи в Радянському Союзі, де проводилася активна робота об'єднання, де не віталося поділ на р...

Детальніше

Оксана Забужко
Оксана Забужко

Одна з ключових і найбільш відомих особистостей у сучасній українській літературі. Всі книги Оксани Забужко в тій чи іншій мірі зачіпають важливі соціально-політичні питання країни в цілому і життя кожного конкретного індивідуума конкретно. Цю українську письменницю добре знають у світі, а її роботи переведені на 20 мов. Окремими виданнями праці автора виходили в США, Італії, Чехії, Польщі, Болгар...

Детальніше

Рецензії Антологія української поезії ХХ століття. Від Тичини до Жадана

 •  
  Антологія української поезії ХХ століття. Від Тичини до Жадана 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Перш за все хочеться сказати величезне спасибі великому письменнику, поету, надзвичайно талановитій та обдарованій людині сьогодення - Івану Малковичу, бо саме він зумів втілити в життя таку геніальну ідею, як зібрати творчість усіх визначних особистостей української поезії двадцятого століття під однією обкладинкою та стати упорядником чудової та просто геніальної збірки "Антологія української поезії ХХ століття. Від Тичини до Жадана". Іван Малкович є видавцем, а також і власником надзвичайно популярного та відомого сьогодні у широких колах поціновувачів літератури сьогодення - видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га», яке, як відомо, дуже різниться від інших видавничих домів власне випуском надзвичайно оригінальних, сучасних, винятково ексклюзивних та актуальних подарункових книжок для діток, які відрізняються високою поліграфічною та художньою якостями. Книжки цього мега популярного видавничого дому мають своїх прихильників в Україні, Швейцарії, Америці, Словаччині. Також видавництво сьогодні успішно продає свої права провідним видавцям світу, таким як , наприклад - гранд «Alfred A. Knopf» (Нью-Йорк). Також, що є дуже цікавим та позитивним, що сьогодні видавничий дім «А-ба-ба-га-ла-ма-га» розпочав публікувати також переклади власних книжок багатьма іншими мовами.
  «Антологія української поезії ХХ століття. Від Тичини до Жадана» — це просто надзвичайне зібрання, яка стало живим втіленням цілої епохи в поетичній творчості нашої України. Власне цю збірку вважають однією із найбільш повних поетичних антологій минулого століття. Авторський колектив представляють такі просто геніальні митці сучасності: Микола Вінграновський, Микола Зеров, Сергій Жадан, Павло Тичина, Василь Стус, Оксана Забужко, Олена Теліга. Це сучасне видання належить до дуже відомої серії книг "Українська Поетична Антологія" і було видане у дві тисячі сімнадцятому році.
  На сторінках цієї безумовно прекрасної книжки ми матимемо змогу знову перечитати улюблені твори Оксани Забужко, Дмитра Павличка, Василя Стуса, Тодося Осьмачки, Ліни Костенко, Миколи Зерова, а також познайомитися з творчістю великої кількості молодих талантів, які стали нам відомими уже в кінці століття.
  "Антологія української поезії ХХ століття. Від Тичини до Жадана" неодмінно повинна збагатити Вашу домашню бібліотеку!
 •  
  Стихи, без которых нельзя представить украинскую культуру 75% користувачів вважають цей відгук корисним
  Очень амбициозная книга! И как несложно догадаться, получилась она крайне объемная. Но, за счет тоненькой бумаги (почти «библейской») чисто физически она не такая крупная и тяжелая, как можно было бы ожидать. В сборник вошли стихи поэтов, начиная от Павла Тычины и заканчивая Олегом Лишегой. То бишь, верхняя хронологическая граница - 1950 год рождения.
  Антология имеет два раздела. В первый - вошли авторы-классики, ко второму, соответственно, поэты, чьи имена можно считать менее известными. Первая группа представлена большим количеством стихов и достаточно широкой биографической информацией.
  Надо ли говорить, что подобное разделение произведений обречено на субъективность? Ведь, по-любому найдутся читатели, которым оно будет не по нраву и которые спросят, например, почему Юрий Тарнавский оказался во второй части, а Олег Ольжич и Дмитрий Павлычко - в первой, «привилегированной» группе? Вероятно, что таких вопросов будет много. Но, в конце концов, любая антология по определению не может представить все и угодить всем вкусам. Лично мне было все равно, лишь бы инфа была интересная. А она здесь такая!
  Основа книги - ключевые произведения украинской поэзии ХХ века. Века без преувеличения выдающегося, времени, когда она, несмотря на все неблагоприятные обстоятельства, очень разнообразилась, достигла где-то интересных, где глубоких, а где-то общественно значимых результатов, открыла для себя радикально новые горизонты тем, техник, философских концепций и международных контекстов. «Соняшні кларнети…», «Осте сте», «Народився Бог на санях…», «Махнуть рукою! Розіллять вино!…», «Коли помер кривавий Торквемада…», «Уночі його вели на розстріл…», «Осінній день…», «Ти знаєш, що ти - людина?», «Балада про соняшник», «На стрімкім териконі…», «Червоні черепиці», «Коридор із дверима завбільшки в око», «Як багато суперзірок…», «Житомирська весна» - лишь небольшая часть названий, которые есть в книге. Стихи, без которых невозможно себе представить украинскую культуру.
  Хочу отметить огромную работу, которую провел Малкович, чтобы сбалансировано показать различные стилистические направления нашей поэзии. В ней есть и образцовый высокий модернизм Тычины и Антоныча, и киевские неоклассики (от Рыльского до Клена), и их непосредственные наследники, уже Пражской школы (Дараган, Телига, Ольжич и другие), и авангардисты (Семенко, Шкурупий, Бунда), и шестидесятники. Здесь и Нью-Йоркская группа, и Киевская школа, и «тихие лирики », и патриотическая поэзия, и, наконец, концептуальные поиски семидесятых-восьмидесятых годов.
  «Антологія української поезії ХХ століття. Від Тичини до Жадана» - уникальное собрание, книга, которую, по большому счету, должен иметь у себя дома не только любитель поэзии, но и вообще каждый, кому не чужда украинская художественная литература.
 •  
  Чудова збірка 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Вражаюча книжка.
  Як за розміром, так і за наповненням.

  Цьогоріч я поставила собі на меті ближче познайомитись з українською поезією. І вирішила, що ця Антологія мені найкраще в цьому допоможе.

  Дійсно, перелік авторів вражає. Навіть не віриться, що в одній книжці можна вмістити стільки видатних поетів!

  Про деяких авторів я чула ще зі школи, з деякими познайомилась вперше. І це так чудово!

  Книжка подарувала мені саме те, на що я розраховувала - насолоду від поезії.

  Чудове якісне видання, хоч і сторінки дещо затонкі.
 
Характеристики Антологія української поезії ХХ століття. Від Тичини до Жадана
Автор
Микола Вінграновський, Микола Зеров, Сергій Жадан, Павло Тичина, Василь Стус, Оксана Забужко, Олена Теліга
Видавництво
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Серія книг
Українська Поетична Антологія
Мова
Українська
Рік видання
2017
Укладач
Іван Малкович
Кількість сторінок
2016
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
115х160 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
ISBN
978-617-585-116-6
Вага
980 гр.
Тип
Паперова
Клас
11-й клас
Література
Українська
Література країн світу
Українська література
Література за періодами
Література XX ст.
 

Про автора Антологія української поезії ХХ століття. Від Тичини до Жадана