100 казок. Найкращі українські народні казки. Том 2
Паперова книга | Код товару 55885
Yakaboo 5/5
Видавництво
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Мова
Українська
Рік видання
2013
Вік
Від 3 до 5 років, Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років
Під редакцією
Іван Малкович
Ілюстратор
Кость Лавро, Катерина Штанко, Владислав Єрко
Подивитися всі
Кількість сторінок
130 с. (кольорові ілюстрації)
Формат
245x310 мм

Усе про книжку 100 казок. Найкращі українські народні казки. Том 2

Украинские народные сказки под редакцией Ивана Малковича. Сказки украинского народа глубоко национальны, они являются удивительным символом единства народа и его духовности. Перед вами вторая книжка трехтомного собрания самых лучших, самых известных украинских народных сказок, блестяще проиллюстрированных знаменитыми художниками. Выход в свет заключительного - третьего - тома запланировано на 2011 год.

Характеристики
Видавництво
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Мова
Українська
Рік видання
2013
Вік
Від 3 до 5 років, Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років
Під редакцією
Іван Малкович
Ілюстратор
Кость Лавро, Катерина Штанко, Владислав Єрко
Подивитися всі
Кількість сторінок
130 с. (кольорові ілюстрації)
Формат
245x310 мм
Рецензії
 •  
  Рецензия 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Книга дуже сподобалася нам з донькою! Яскрава, мальовнича, якість аркушів відмінна. Дуже люблю книги великих форматів. Ціна відповідає якості.
 •  
  Рецензия 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Прекрасно иллюстрированная,красочная книга.Детям и взрослым очень понравилась.Думаю о покупке 1 и 3 части.
Купити - 100 казок. Найкращі українські народні казки. Том 2
100 казок. Найкращі українські народні казки. Том 2
380 грн
Є в наявності
 

Рецензії 100 казок. Найкращі українські народні казки. Том 2

5/5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 •  
  Рецензия 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Книга дуже сподобалася нам з донькою! Яскрава, мальовнича, якість аркушів відмінна. Дуже люблю книги великих форматів. Ціна відповідає якості.
 •  
  Рецензия 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Прекрасно иллюстрированная,красочная книга.Детям и взрослым очень понравилась.Думаю о покупке 1 и 3 части.
 •  
  Збірка улюблених казок!Том 2))) 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  ,, Розкажу вам, діти, казку: приніс зайчик дровець в'язку. Поколов їх дрібненько, зварив кашку швиденько. Кашка була солодка, моя казка - коротка. А хто хоче довшу казку, той з'їдає усю кашку!" - мабуть, ,,найсмачніша" казочка у цій дивовижно гарній збірці! Казочка, слухаючи яку, мій малюк залюбки з'їдає усю свою порцію каші і, бувало, ще й добавки просить!))) І неодмінно гортає далі й далі, може, й всоте))), наступні сторінки... Навправду, неймовірна книжка найкращих українських народних казок!

  Це - другий том славетного казкового тритомника, що вийшов за редакцією чудового Івана Малковича! Його любов'ю до дітей пронизані усі-усі книги, а особливо, ті, що для найменших! Бо саме завдяки казці відбувається знайомство з дорослим світом, де вперше точиться боротьба між добром та злом, де лісові звірята допомагають один одному в біді, де розум, відвага та чесність завжди перемагають! Тому дуже важливо, щоб ці перші кроки простяглися якісною книжковою дитячою продукцією, як - от ,,А-ба-ба-га-ла-ма-га"!

  ,,Родзинкою" видання, безперечно, є ілюстрації! Ілюстрації, що так милують око і дуже точно пасують до кожної казки! Ще б пак, вони створені провідними українськими художниками. Чого тільки варта шикарнюща обкладинка! Це - ілюстрація до ,,Про бідного парубка й царівну". Додам, що зображення головної героїні на аналогічній ілюстрації всередині книжки - інше!)) Як на мене, це класний трюк на спостережливість читача! Мені особисто дуже подобається малюнок до ,,Півника та курочки": його можна розглядати довго - довго і навіть придумати продовження казочки або й власну! Повірте, такі добірні ілюстрації - найкращий стимул розгулятися фантазії, мандруючи від казки до казки через усю книжку, захопившись читанням на всі 100%!

  А це й не дивно! Бо кожна казка - унікальний світ, в якому так цікаво ,,пожити"! Знайдені та записані з усіх куточків України, а ще й чимало з них в літературному опрацюванні Івана Малковича. Тому їх так легко і цікаво читати дітям. Як і дорослим знову полинути на далекий берег Дитинства...

  Книга - дуже і дуже якісна. Папір, шрифт, ілюстрації - відмінні! Без одруківок!

  Неодмінний мешканець кожної дитячої полиці! І чудовий подарунок для всіх - всіх, від 2 до 102!))))
 •  
  Книга, що дарує радість та повертає віру в чудеса 2 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Давно приглядалася до казок, та ніяк не могла визначитися з вибором. Зрештою вибір впав на казки видавництва "А-ба-ба-га-ла-ма-га" "100 казок" у 3-х томах. Трішки смутила ціна, та коли взяла книжку до рук, зрозуміла, що вона того варта!
  Не можу не відмітити (знову!) прекрасні ілюстрації - барвисті , насичені, дивлячись на які, так і хочеться поринути з головою у такий загадковий і привабливий світ-світ казки. У 2-му томі "100 казок" до перегляду читача потрапили як відомі казки ( серед яких: "Колобок", "Коза-дереза", "Летючий корабель"), так і мало відомі, або, як для мене, зовсім не відомі чи давно забуті ( "Кобиляча голова", " Як різник цвірінькав", "Про невмираку" ). Кожна казка сповнена глибини та народної мудрості. Я із захопленням перечитала " Котигорошко'"- зараз на основі цієї казки можна побачити багато яскравих мультиків, сповнених відваги та дружби, але тут " Котигорошко" якраз такий, якого мені розповідали в дитинстві : зраджений братами, зраджений побратимами, та все ж вірний собі і своїй цілі. Моєму синові цей варіант казки був в новину ( йому дуже подобається мультик " Пригоди Котигорошка та його друзів") і викликав багато запитань)) на, які ми разом шукали відповіді, розглядаючи малюнки та порівнюючи казкових персонажів з мультиплікаційними. Такі казки, як на мене, дуже корисні- вони показують зворотній бік довіри та дружби, демонструючи, що навіть рідні та близькі люди можуть піддатися спокусі і завдати болю; та не зважаючи ні на що потрібно бути мужнім і відважним, добрим і щирим, адже саме таким людям вдається стати героєм.
  Ця книга стала прекрасним подарунком не лише для дитини, але й для мене!!! Я із задоволенням перегортаю її сторінки і поринаю у моменти з дитинства, де так захопливо і весело було уявляти себе героїнею якоїсь казкової пригоди... А зараз мій син уявляє себе мужнім козаком, який долає лихого змія і рятує свою принцесу ( мене тішить, що поки що його принцесою є я- його мама)) ). Читайте казки своїм дітям, онукам, племінникам і разом з ними поринайте у світ неймовірних пригод, де кожен може бути героєм!


 •  
  Рецензия
  Даже гарна, чудова книга з неiмовiрними iлюстрацiями!!!!... А казки цена просто чудо, я багато з них нiколи не чула та читаю з великим захопленням дiткам та собi. Можу пiдтвердити- це дiйсно книга вiд 0 до 100 рокiв... Казки дуже повчальнi та цiкавi... Особливо вразила казка про дитячу молитву. Я дуже радiю за наших дiтей, що в них е можливiсть читать украiнськi казки, а не тiльки росiйськi, чи перекладенi з iншоi мови . Нашi казки особливi , вони теплi, лагiднi, живi та вчасть дiток добротi, дружбi, чемностi... Дуже маю надiю ,що колись з наших казок будуть знятi мультфiльми кращi за всяких богатирiв...Ми з дiтками з радiстю читаемо цю книгу перед сном. Окремо хочется сказати про дуже якiсну бумагу та гарне оформлення книги. Велика подяка художникам , якi змогли намалювати та зобразити казкових персонажiв так ,що вони ожили на сторiнках книги неймовiрних казок...
 •  
  Чудові казки для дітей
  Загальне враження від книжки чудове - ілюстрації настільки дивують і захоплюють, що вже не так важливий зміст казок, приємно просто розглядати ці дивовижні малюнки.
  Усього у книзі 25 народних казок: деякі - дуже відомі (моя донька навіть слухати їх не захотіла, сказала, що все там знає, просто подивилася малюнок), а інші казки ми читали вперше. Але в усіх казках є прихована мудрість, розкриваються людські стосунки і найважливіші життєві цінності: любов, доброзичливість, віра, справедливість, чесність тощо. І тому книжка вразила.
  Книга великого формату і налаштовує на тривалі й неквапливі читання. Батькам при читанні її на ніч малюкам треба бути готовими до того, що швидко це читання не закінчиться, і діти будуть після кожної казки (навіть великої за обсягом) наполегливо вимагати продовжувати читання казок. Саме так і було в нашому випадку: я думала, що книгу будемо читати довго, але прочитали за тиждень, і донька вимагає продовження. Видання книги дійсно розкішне і вражаюче, і тому читається із задоволенням.
 •  
  100 казок. Найкращі українські народні казки. Том 2
  Дана книжечка під назвою "100 казок. Найкращі українські народні казки. Том 2" являється другою частиною шикарного тритомника казок. Ми для нашої сімейної домашньої бібліотеки придбали всі три томики й вони є дійсно, як прикраса, адже збірки мають не тільки кращі казки, але й неймовірні ілюстрації самих кращих художників (Катерини Штанко, Кость Лавро, Владислава Єрко, Івети Ключковської, Вікторії Пальчун, Інокентія Коршунова). Деякі ілюстрації займають цілу сторінку й, на мій погляд, можуть представляти окремі картини й взагалі дуже гармонійно поєднуються з текстами казок, допомагають дітям краще уявити події, які відбуваються в казках.
  В збірку входить двадцять вісім казок, деякі казки друкуються в літературному опрацюванні Іваном Малковичем (вони у змісті позначені зірочками).
  Що стосується якості видання, то воно на вищому рівні, адже книга має тверду якісну обкладинку, щільні, глянцеві, білі сторінки, які гарно прошиті.
  Як на мене, то ці збірки казок можуть бути просто ідеальним подарунком для дітей від трьох років і старших.
 •  
  100 казок. Том 2
  Друга книга тритомного зібрання українських народних казок під редакцією Івана Малковича та ілюстраціями кращих українських художників. Це не просте зібрання казочок. Це надзвичайно красиве, якісне та цікаве видання українських казок.
  Казки написані гарною українською мовою. У другому томі серед деяких невідомих мені казок, можна прочитати і відомі. Такі як «Колобок», «Півник і курочка», «Коза-дереза», «Мудра дівчина», «Летючий корабель», «Князівна-жаба», «Котигорошко» та ін.
  Особливо хочеться відзначити саме оформлення видання. Важка книжка, великий формат, як і більшість дитячих видань видавництва «Абабагаламага», якісний цупкий папір, великий шрифт для зручного самостійного читання дітьми, відсутність специфічного запаху друкарської фарби. Але головними у книзі є ілюстрації. Вони дуже гарні, великі, яскраві, такі як і люблять діти з можливістю довго їх розглядати та кожного разу знаходити все нові і нові деталі. Деякі картинки дають змогу уяві дитини вигадувати свої казки або доповнювати вже існуючі.
 •  
  Улюблені казки в яскравому оформлені
  Книга в першу чергу приваблює своїм по справжньому великим форматом.
  Відповідно на кожній сторінці присутні яскраві малюнки, це а також великий друкарський шрифт сприяють тому, що книга повинна обов'язково сподобатись дітям.
  З такою книгою дитині буде легко вчитися читати, а навіть якщо дитина тільки починає вчитися читанню, їй все одно буде зрозуміло які події відбуваються у казці, адже малюнки слугують для цього чудовою підказкою.
  Яскраве оформлення і якісна бумага зроблять цю книгу справжньою прикрасою будь-якої домашньої бібліотеки та чудовим подарунком.
  В книзі міститься збірка народних казок, в сучасні літературній обробці. Серед казок є як відомі так і певним чином рідкісні казки.
  Такі казки на яскравих прикладах вчать дитину доброті, повазі старших, допомозі молодшим, пояснюють які вчинки погані, а які добрі. В казках висміюються людські вади, такі, як наприклад жадібність за заздрість, натомість головні герої - чесні та некорисні персонажі гідні наслідування.
  Книжка чудово підходить для сумісного читання дорослих і дітей. Адже в такому разі, якщо дитині будуть незрозумілі певні моменти, дорослий завжди зможе їх пояснити.
 •  
  100 казок. Том 2
  Улюблене всім дитяче видавництво А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА знову радує свого маленького і великого слухача та читача чудовою підбіркою українських народних казок з ілюстраціями видатних українських художників.
  Усна народна творчість надзвичайно мальовнича і різноманітна; окрім казок є в ній: прислів'я та приказки, перекази, думи, легенди, пісні, усмішки та анекдоти. Та як на мене найбільш популярнішими є саме казки, які передають з покоління в покоління усю мудрість українського народу, його безмежну уяву, традиції і звички. Казки зародились ще в сиву давнину і до тепер полонять серця не тільки малят, але й дорослих; як каже видавництво збірка для малят від двох до сто двох. Частинку цієї народної мудрості дуже вдало подано у другому томі "100 казок". Казки зібрані з різних куточків України, у змісті біля кожної з них є примітка про те звідки саме і ким була записана та чи інша. На сторінках знайдете казки як коротенькі так і довгі; тут є "Зайчикова кашка", "Півник і курочка", "Про бідного парубка і царівну", "Рак-неборак та його вірна дружина", "Котигорошко", "Як Іван царя перебрехав" тощо.
  Книга варта бути частиною вашої домашньої бібліотеки. Рекомендую.
 
Характеристики 100 казок. Найкращі українські народні казки. Том 2
Видавництво
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Мова
Українська
Рік видання
2013
Вік
Від 3 до 5 років, Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років
Під редакцією
Іван Малкович
Ілюстратор
Кость Лавро, Катерина Штанко, Владислав Єрко, Вікторія Пальчун, Інокентій Коршунов
Кількість сторінок
130 с. (кольорові ілюстрації)
Формат
245x310 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Крейдований
Видання
7-е
ISBN
978-966-7047-74-0
Вага
700 гр.
Тип
Паперова
Клас
5-й клас
Література
Українська
Література країн світу
Українська література