Тімоті Снайдер (комплект із 3 книг)
Бумажная книга | Код товара 1388230
Автор
Тимоти Снайдер, Тони Джадт
Издательство
Човен
Язык
Украинский
Год издания
2020
Переводчик
Галина Герасим, Павел Грицак
Количество страниц
968
Иллюстрации
Черно-белые
Формат
120х165 мм, 155x225 мм

Все о книге Тімоті Снайдер (комплект із 3 книг)

Книга 1. Наша недуга. Уроки свободи з лікарняного щоденника

«Я майже помер, але вижив, щоб написати цю книжку» (Тімоті Снайдер) Наприкінці 2019 року Тімоті Снайдер захворів і пережив декілька складних шпиталізацій. Лікування та реабілітація, які розтягнулися на місяці, були настільки потужним імпульсом, що все пережите він зафіксував у щоденнику, який згодом став книгою – дуже особистою та водночас небайдужою й відповідальною.

«НАША НЕДУГА» – книга, яка застерігає від простих рішень. Кожна система має недоліки. Але попри те, що системи і причини їх патологій бувають різними, є одна засаднича річ, яка буде запобіжником деградації. Цей запобіжник – місце людини в системі. Якщо людина, її гідність, свобода та безпека будуть у центрі (уваги й опіки) – то все інше буде на своєму місці. І це універсальний урок, актуальний і в Україні, і в США. Тімоті Снайдер – американський історик, письменник, публічний інтелектуал. Професор Єльського університету; фахівець з історії Східної Європи ХХ століття, зокрема історій України, Польщі, Росії. Дослідник націоналізму, тоталітаризму та Голокосту.

Українською мовою опубліковано декілька книг Тімоті Снайдера, зокрема «Шлях до несвободи: Росія, Європа, Америка»; «Роздуми про двадцяте століття» (спільно з Тоні Джадтом); «Про тиранію. Двадцять уроків ХХ століття»; «Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним»; «Чорна земля. Голокост як історія і застереження»; «Українська історія, російська політика, європейське майбутнє»; «Перетворення націй. Польща, Україна, Литва, Білорусь»; «Червоний князь».

Книга 2. Шлях до несвободи. Росія, Європа, Америка

«Шлях до несвободи» – одна із найважливіших для українського читача книг Тімоті Снайдера, бо вона про нас, про історію, свідками й учасниками якої ми є тут і тепер. Це книжка про події, політичні фігури та глобальні ідеї, які приховані за цими подіями.

Тімоті Снайдер аналізує складні та драматичні трансформації в Росії, Україні, Європі та США від 2011 до 2016 року. Серед головних подій – російські протести на Болотній площі в Москві, Революція Гідності в Україні, анексія Криму та вторгнення Росії на Донбас, криза біженців, Брекзит і перемога Дональда Трампа на президентських виборах у США.

Тімоті Снайдер не лише ставить питання про те, чому ж ідея «кінця історії» була помилковою. Він доводить, як закладена в «кінець історії» неуникність, або ж, іншими словами, думка про те, що «ідеї не мають значення», могла докластися до створення сучасного політичного клімату.

Книга 3. Роздуми про двадцяте століття

«Ця книжка є історичною розвідкою, біографією та етичним трактатом», — вважає один із її співавторів американський історик Тімоті Снайдер. У фокусі його розмов із Тоні Джадтом – «історія сучасних політичних ідей у Європі та Сполучених Штатах; влада і справедливість у розумінні ліберальних, соціалістичних, комуністичних, націоналістичних і фашистських інтелектуалів від кінця XIX до початку XXI століть». На думку Тімоті Снайдера, одними із найважливіших у їхніх розмовах із Тоні Джадтом стали «роздуми про обмеження (і здатність до відродження) політичних ідей, а також про моральні поразки (і обов’язки) інтелектуалів у політиці». Водночас «Роздуми про ХХ століття» — це також і біографія історика й есеїста Тоні Джадта, який народився в Лондоні в середині XX століття, після катаклізмів Другої світової війни та Голокосту, у час, коли комуністи утверджували владу у Східній Європі.

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Тимоти Снайдер, Тони Джадт
Издательство
Човен
Язык
Украинский
Год издания
2020
Переводчик
Галина Герасим, Павел Грицак
Количество страниц
968
Иллюстрации
Черно-белые
Формат
120х165 мм, 155x225 мм
Купить - Тімоті Снайдер (комплект із 3 книг)
Тімоті Снайдер (комплект із 3 книг)
920 грн
Нет в наличии
 
Информация об авторе
Тимоти Снайдер
Тимоти Снайдер

Тимоти Снайдер — американский писатель и историк. Он специализируется на истории Центральной и Восточной Европы и, в особенности, на периоде Холокоста. На данный момент, помимо писательской карьеры он занимает должность профессора истории в Йельском университете, а также на постоянной основе является научным сотрудником Института гуманитарных наук в Вене. Кроме того, он состоит в Совете по междуна...

Подробнее

Характеристики Тімоті Снайдер (комплект із 3 книг)
Автор
Тимоти Снайдер, Тони Джадт
Издательство
Човен
Язык
Украинский
Год издания
2020
Переводчик
Галина Герасим, Павел Грицак
Количество страниц
968
Иллюстрации
Черно-белые
Формат
120х165 мм, 155x225 мм
Переплет
Твердый
Бумага
Офсетная
ISBN
978-617-95022-3-1, 978-617-95022-1-7, 978-966-97668-6-1
Подарочные издания и комплекты
Комплекты
Тип
Бумажная
Исторический период
Новейшее время (с 1918 г.) , История XXI века
 

Об авторе Тімоті Снайдер (комплект із 3 книг)