Світова література. 7 клас (комплект із 10 книг)
Бумажная книга | Код товара 1201862
Yakaboo 5/5

Все о книге Світова література. 7 клас (комплект із 10 книг)

Книга 1. Вальтер Скотт. Айвенго

“Айвенго” — один із кращих творів славетного англійського письменника Вальтера Скотта (1771—1832). Дія роману розгортається в добу, що настала після завоювання Англії норманами, під час правління короля Річарда Левового Серця, котрому вірний товариш Айвенго допомагає боротися із непокірною знаттю. Письменник майстерно вплітає особисті долі героїв у реальні історичні події та достовірно відтворює життя тогочасного суспільства. Книга надзвичайно захоплива, повчальна і дає змогу не лише пізнати, але й відчути сувору середньовічну епоху.

Книга 2. Василь Биков. Альпійська балада

У центрі повісті “Альпійська балада” відомого біло­руського письменника Василя Бикова (1924—2003) зворушливе кохання, що зазнає жорстокого випробування у пеклі Другої світової війни.

Головні герої твору — моло­дий солдат-білорус Іван Терешка і дівчина-італійка Джулія — тікають із концтабору, розташованого в авст­рійських Альпах і, долаючи неймовірні труднощі, нама­гаються пробитися до партизанів. Жертвуючи собою, Іван допомагає Джулії врятуватися.

Ця трагічна історія стає основою глибоких роздумів письменника про життя людини, споконвічні моральні цінності, справжню велич людяності й любові.

Книга 3. Едгар По. Вбивства на вулиці Морг та інші історії

Едгар Аллан По (1809-1849) - видатний американський письменник, поет, літературний критик і редактор, представник романтизму. Відо­мий насамперед як автор загадкових і “­страшних” оповідань, вважається також засновником де­тек­тивного жанру, а окремі його новели містять озна­ки наукової фантасти­ки, історій жахів та “фентезі”. Психологічний аналіз і вміння передават­и глибинну правду через фантасма­горію вдало по­єд­­нуються в його творчому стилі, що характеризу­ється стислістю і яскравістю образів та стрункі­стю композиції. До пропонованої увазі чита­чів збірки увійшли найвідоміші новели письменника.

Книга 4. Томас Майн Рід. Верхівець без голови: Дивовижна техаська історія

"Верхівець без голови" — один із найзахопливіших авантюрно-детективних романів відомого англійського письменника Томаса Майна Ріда (1818—1883).

Незвичайні, загадкові події, хитросплетіння детективного сюжету, елементів містики, пригод і зворушливого романтичного кохання тримають читачів у постійному напруженні. Несподівана розв’язка таємничої історії безголового верхівця викликає багато переживань і вселяє віру в добро та благородство.

Книга 5. О. Генрі. Дари волхвів. Останній листок. Вибране

До пропонованої збірки творів видатного американського письменника О. Генрі (Вільям Сідні Портер, 1862—1910) увійшли найбільш яскраві оповідання із його багатої і різнопланової літературної спадщини. Читача зачаровують уже перші сторінки книги, вражає неперевершений стиль всесвітньо визнаного майстра жанру короткої оповіді. Поєднуючи гумор і гуманізм, О. Генрі перетворює прозу буденного життя маленьких людей на повчальні притчі про вічні цінності, і байдуже, де відбувається дія — на Дикому Заході чи в бетонних нетрях Нью-Йорка. “Дари волхвів”, “Останній листок”, “Дороги, які ми вибираємо”, “Споріднені душі” та багато інших оповідань неодноразово екранізувалися.

Книга 6. Джеймс Фенімор Купер. Останній з могікан

“Останній з могікан” Джеймса Фенімора Купера (1789—1851) — роман, у якому з великою майстерністю відтворено взаємини європейців та індіанських племен часів англо-французької війни за панування над північно­американськими землями. У центрі оповіді дві тендітні сестри, що прагнуть потрапити до форту свого батька, командира загону англійців, та їхні мимовільні захисники — благородні індіанці Ункас і Чингачгук та відважний мисливець Соколине Око. За звичайною, хоч і сповненою непередбачуваних поворотів подій, історією проступає захоплення автора моральними цінностями і звичаями американських індіанців, їхньою сміливістю, мужністю, глибока повага письменника до людини, віра в її людяність, незалежно від кольору її шкіри.

Книга 7. Джек Лондон. Поклик предків та інші оповідання

Перлиною творчості Джека Лондона (1876—1916) залишається його північний цикл. На арктичних просторах серця підкорюються дивним законам, не зрозумілим для тих, хто ніколи не бував у цих далеких краях. Герої творів письменника: індіанці, котрі відстоюють свої давні звичаї; білі люди — непрохані зайди у пошуках збагачення; розумні й віддані собаки — змушені боротися за своє існування і з силами природи, і один з одним. Північ стає найсуворішим випробуванням можливостей людей і тварин, а вижити в цих екстремальних умовах їм допомагає лише незламна сила духу.

Книга 8. Чарльз Діккенс. Пригоди Олівера Твіста

"Пригоди Олівера Твіста" - один із найвідоміших романів Чарльза Діккенса (1812-1870). Це історія хлопця-сироти, який народився у робітному домі і пройшов тяжку школу поневірянь. Тікаючи від них, він опинився на “дні” Лондона у банді злочинців, був поранений, але вистояв, зберігши людську гідність. вижити й отримати спадщину йому допоміг щасливий випадок, а головне - зустріч із добрими людьми. Це була заслужена винагорода хлопцю за мужність і пережиті страждання. Через весь роман проходить мотив таємниці, що надає оповіді драматизм і відтінок детективу. Твір вражає життєвою правдою і читається із захопленням.

Книга 9. Артур Конан Дойль. Пригоди Шерлока Холмса

Пропонована книга — збірка захоплюючих оповідань класика англійської літератури Артура Конана Дойла (1859—1930) про всесвітньо відомого детектива Шерлока Холмса. Це розповідь про людину, котра­ бачить і чує все те саме, що й інші, але помічає значно більше і робить висновки­, які відновлюють справедливість, вирішують суперечки, а іноді навіть рятують людям життя. Якою б дивною не видавалася ситуація, для Шерлока Холмса вона завжди­ має логічне пояснення, тому він сміливо береться за найскладніші справи й успішно вирішує їх.

Книга 10. Герберт Веллс. Чарівна крамниця. Вибрані оповідання

Ця книга знайомить читача з найкращими зразками малої прози Герберта Веллса (1866—1946) — відомого­ англійського письменника-фантаста. Персонажами його оповідань стають люди, у розмірене життя яких вривається щось незвичайне: чи то наукове відкриття, чи то чарівник, котрий виконує всі бажання­, чи просто голодний страус, що випадково проковтнув діамант. У цих творах стирається тонка межа між реальністю і людським уявленням про неї, а гумор і легка іронія у поєднанні з химерними сюжетами лише посилюють ефект занурення в нові світи.

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Рецензии
  •  
    Комплект 100% пользователей считают этот отзыв полезным
    Представлений комплект відомих творів світової літератури містить чудові романи та повісті прославлених письменників. Ці твори проходять у рамках шкільної дисципліни "Зарубіжна література" у всіх загальноосвітніх школах України. Окремо хочу виділити такі твори з цього комплекту: історичний роман "Айвенго" сера Вальтера Скотта, історично-пригодницьких роман "Останній з могікан" Джеймса Фенімора Купера, а також пригодницький роман "Верхівець без голови" Томаса Майн Ріда. Ці твори унікальні тим, що стали еталоном і класикою пригодницьких та історичних прозових творів. Наприклад, Майн Рід дуже чудово описує природу далеких країв, а також дуже динамічно викладає події твору; сер Вальтер Скотт занурює читачів у вир подій минувшини так, що здається ніби-то ми бачимо ті події, про які читаємо; а Фенімор Купер поєдную обидва ці стилі, роблячи свою оповідь просто захопливою. Інші твори цього комплекту також дуже цікаві та заслуговую уваги читачів, хто любить класичні твори. Упевнений, що цей комплект книг видавництва "Знання" вам сподобається.
Купить - Світова література. 7 клас (комплект із 10 книг)
Світова література. 7 клас (комплект із 10 книг)
1 360 грн
Нет в наличии
 
Информация об авторе
Джек Лондон
Джек Лондон

Удивительно, но знаменитый американский писатель не получил качественного образования, так как из-за бедности не смог оплатить обучение. Тем не менее купить книги Джека Лондона стремились тысячи читателей еще при жизни автора. Его талант можно назвать феноменальным. Этот человек за короткое время сумел одолеть путь от чернорабочего, бродяги и выпивохи до классика, оставившего заметный след в миров...

Подробнее

Джеймс Фенимор Купер
Джеймс Фенимор Купер

Джеймс Фенимор Купер - классик американской литературы, романист и сатирик, «американский Вальтер Скотт». Его перу принадлежат 33 романа, а также такие запоминающиеся персонажи как Натти Бампо, индейцы – Чингачгук и Ункас. Писатель родился в 1789 году в Бёрлингтоне  США. После окончания школы, в четырнадцатилетнем возрасте он поступил в Йельский университет. Но, не окончи...

Подробнее

О. Генри
О. Генри

Известный американский писатель, классик жанра короткого рассказа и автор, который оставил неизгладимый отпечаток в мировой культуре и повлиял на становление множества современных писателей, режиссеров и драматургов. Практически все рассказы О. Генри отличаются тонким авторским юмором, увлекательным сюжетом и неожиданной концовкой, благодаря чему читаются буквально на одном дыхании. За долгую жизн...

Подробнее

Герберт Уэллс
Герберт Уэллс

Имея в своей библиографии множество серьезных политических и исторических трудов, Герберт Уэллс прославился главным образом как автор художественной литературы. Вместе с Жюлем Верном он стал первопроходцем в жанре научной фантастики и оказал невероятное влияние на развитие литературы и культуры в целом. Все книги Герберта Уэллса отличаются оригинальностью, непредсказуемым сюжетом и яркими, интерес...

Подробнее

Артур Конан Дойл
Артур Конан Дойл

Этот автор стал классиком английской литературы еще при жизни. Купить книги Артура Конан Дойла современники писателя стремились с тем же рвением, что и нынешние читатели, потому что яркие характеры, захватывающий сюжет и легкий слог востребованы в любые времена. Все это есть в произведениях Артура Конан Дойла. Его литературный талант одинаково блестяще проявился в детективном, приключенческом и ис...

Подробнее

Эдгар Аллан По
Эдгар Аллан По

Эдгар Аллан По — известный писатель родом из США, положивший начало таким литературным жанрам, как научная фантастика и детектив. Автор жил и творил в первой половине XIX века, активно работал в русле прозаической литературы, а также писал пьесы и поэмы. В начале своей творческой карьеры он был известен как авторитетный критик, талантливый редактор и оригинальный поэт. Сегодня купить книги Э...

Подробнее

Чарльз Диккенс
Чарльз Диккенс

Знаменитый английский писатель и романист XIX века, оказавший неоценимое влияние на развитие культуры в целом и литературы в частности. Романы и рассказы Чарльза Диккенса современные историки относят к вершинам реализма, хотя почти во всех историях автора просматривается сказочное или сентиментальное начало. Еще при жизни он был признан критиками и читателями одним из самых интересных и важных пис...

Подробнее

Майн Рид
Майн Рид

Автор приключенческих романов для детей и молодежи Майн Рид родился в деревне Баллирони графства Дэн Северной Ирландии в небогатой семье проповедника англиканской церкви, шотландца  по происхождению. Семья проживала в доме, выстроенном еще прадедом, при доме был огород и сад с цветником. А также - конюшня и сарай для овец, в которых Майн часто пропадал. Мальчик рос  непоседливым, его...

Подробнее

Вальтер Скотт
Вальтер Скотт

Исторический жанр — один из самых популярных в литературе. Поклонникам данного направления мы советуем купить книги Вальтера Скотта, считающегося его основоположником. Знаменитый английский писатель принадлежит к числу тех редких авторов, у которых историческая форма органично взаимодействует с художественной. Глубоко любя и зная эпоху Средневековья, он сумел оживить и сделать ближе к новой...

Подробнее

Рецензии Світова література. 7 клас (комплект із 10 книг)

  •  
    Комплект 100% пользователей считают этот отзыв полезным
    Представлений комплект відомих творів світової літератури містить чудові романи та повісті прославлених письменників. Ці твори проходять у рамках шкільної дисципліни "Зарубіжна література" у всіх загальноосвітніх школах України. Окремо хочу виділити такі твори з цього комплекту: історичний роман "Айвенго" сера Вальтера Скотта, історично-пригодницьких роман "Останній з могікан" Джеймса Фенімора Купера, а також пригодницький роман "Верхівець без голови" Томаса Майн Ріда. Ці твори унікальні тим, що стали еталоном і класикою пригодницьких та історичних прозових творів. Наприклад, Майн Рід дуже чудово описує природу далеких країв, а також дуже динамічно викладає події твору; сер Вальтер Скотт занурює читачів у вир подій минувшини так, що здається ніби-то ми бачимо ті події, про які читаємо; а Фенімор Купер поєдную обидва ці стилі, роблячи свою оповідь просто захопливою. Інші твори цього комплекту також дуже цікаві та заслуговую уваги читачів, хто любить класичні твори. Упевнений, що цей комплект книг видавництва "Знання" вам сподобається.
 
Характеристики Світова література. 7 клас (комплект із 10 книг)
Автор
Джек Лондон, Фенимор Купер, О. Генри, Герберт Уэллс, Артур Конан Дойл, Эдгар Аллан По, Чарльз Диккенс, Майн Рид, Вальтер Скотт, Василь Быков
Издательство
Знання
Серия книг
English Library, Класна література, Скарби: молодіжна серія, American Library
Язык
Украинский
Год издания
2020
Переводчик
Вероника Черняховская, Галина Пехник, Алексей Логвиненко, Александр Гончар, Вероника Гладкая, Екатерина Корякина, Мария Головко, Светлана Торба, Наталья Романович-Ткаченко, Галина Вигурская
Количество страниц
2984
Иллюстрации
Нет иллюстраций
Формат
135x205 мм, 110х170 мм, 130х200 мм
Переплет
Твердый
Бумага
Офсетная
Шрифт
SchoolBook, DigestTrans
ISBN
978-617-07-0734-5, 978-617-07-0699-7, 978-617-07-0439-9, 978-617-07-0428-3, 978-617-07-0770-3, 978-617-07-0455-9, 978-966-346-861-7, 978-617-07-0425-2, 978-617-07-0683-6, 978-617-07-0359-0, 978-617-07-0587-7, 978-617-07-0600-3
Вес
2 500 гр.
Подарочные издания и комплекты
Комплекты
Тип
Бумажная
Класс
7-й класс
Литература
Зарубежная
Литература стран мира
Литература Англии, Австралии и Новой Зеландии, Литература США и Канады, Литература других стран Европы
Литература по периодам
Литература XX в., Литература XIX - нач. XX в. (до 1918 г.)
 

Об авторе Світова література. 7 клас (комплект із 10 книг)