Суза Кольб (комплект із 6 книг)
Бумажная книга | Код товара 966027
Автор
Суза Кольб
Издательство
Школа (Харьков)
Серия книг
Вівсяна банда
Язык
Украинский
Год издания
2019
Переводчик
Ирина Андриенко-Фридрих
Возраст ребенка
От 6 до 8 лет, От 9 до 12 лет
Иллюстратор
Нина Дуллек

Все о книге Суза Кольб (комплект із 6 книг)

Книга 1. Вітер у гривці

Вівсяна банда — серія кумедних історій про коней і поні. У першій книзі головні герої поні Шоко і Кекс разом з іншими чотириногими їдуть у нову домівку. Але з цією садибою діється щось дивне: у стайні цілу ніч чути якісь моторошні звуки, а в селі ходять чутки, що там мешкають… привиди! Хочете знати, чим усе закінчиться? Тоді швидше беріться до книжки. Одне скажемо точно — нудьгувати не доведеться!

Книга 2. У хвіст і в гриву

«Вівсяна банда» — серія кумедних історій про коней і поні. У другій книзі Шоко та його друзяки цілком задоволені своїм життям на фермі «Блюмхенгоф». Гріються на сонечку, розважаються, досхочу пасуться та дражнять пані курей. Та от халепа: одного дня хазяйка вбила собі в голову, що поні відтепер братимуть участь у заняттях із верхової їзди... Симпатюля Кекс і тюхтій Тоні наче не проти. Але з Шоко цей номер не пройде! Це ж яким телепнем треба бути, щоб покірно дибати по колу та ще й тягти на собі вершника! Нічого, він зміркує, як цьому запобігти! Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

Книга 3. Нюх не підведе!

У третій книзі серії «Вівсяна банда» лісова прогулянка Шоко, Кекса та всієї ватаги завершується несподіванкою: на їхню ферму придибало дике поросятко. Що вже там зчинилося! Ще б пак, адже гонорова Графиня має добрий нюх і за жодних обставин не потерпить присутності дикого вепра. Чи вдасться суперпоні Шоко й Кексу врятувати малого дикунця? Адже в них тепер зовсім інший клопіт — підготуватися і виграти змагання зі стрибків. А тут ще й зазвичай мовчазний Тоні несподівано розв’язав язика… Ох уже ці невгамовні поні!

Книга 4. Невже це любов?

А це ще хто такий? Шоко не вірить власним очам: на конярській фермі Доннергаврика з його пихатими велетенськими кіньми оселився новенький поні. Чи то пак... мила дівчинка на поні. Її звати Ельфа, і родом вона десь дуже здалеку. От тільки дивно те, що Шоко раптом відчув себе геть недобре. Він ледве тримається на копитцях, не хоче їсти смаколики, а в його животі ніби пурхає зграя метеликів. Такого з ним іще не було! Невже це якась хвороба? Чи, може, це...

Книга 5. Пірати зі стайні

«Вівсяна банда» — серія кумедних історій про коней і поні. У п’ятій книзі поні Шоко та його друзяки вирушають у довгоочікувану відпустку до рідного Даммбюля — кінської ферми біля Північного моря! Та от халепа: на подвір’ї їх зустрічають не старі друзі, а пихаті новенькі поні — Ганс і Франс, яких Шоко неодмінно має провчити. Прогулянка морем ледь не обернулася справжньою трагедією, а зустріч із велетенським піскожильним чудовиськом не обіцяла нічого доброго. Але для справжніх піратських поні навіть це не проблема. Чи не так?

Книга 6. Гоп-гоп, ура!

«Вівсяна банда» — серія кумедних історій про коней і поні. У шостій книзі на фермі Блюмхенгоф з’являються телевізійники. Вони вважають, що Шоко, Кекс і Тоні дуже особливі поні, яких неодмінно треба показати по телевізору.

Вівсяна банда у захваті! Та, як на лихо, хазяйка вирішила, що найкращий кандидат для телешоу — це Оле. Проте решта мешканців ферми, а також чотириногий пан Доннергаврик іншої думки. І тут починається шалене змагання. Цікаво, чим усе закінчиться…

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Суза Кольб
Издательство
Школа (Харьков)
Серия книг
Вівсяна банда
Язык
Украинский
Год издания
2019
Переводчик
Ирина Андриенко-Фридрих
Возраст ребенка
От 6 до 8 лет, От 9 до 12 лет
Иллюстратор
Нина Дуллек
Рецензии
Купить - Суза Кольб (комплект із 6 книг)
Суза Кольб (комплект із 6 книг)

Обычная цена: 600 грн

Особое предложение: 540 грн

Отправка с
10.12.2021
 

Рецензии Суза Кольб (комплект із 6 книг)

 
Характеристики Суза Кольб (комплект із 6 книг)
Автор
Суза Кольб
Издательство
Школа (Харьков)
Серия книг
Вівсяна банда
Язык
Украинский
Год издания
2019
Переводчик
Ирина Андриенко-Фридрих
Возраст ребенка
От 6 до 8 лет, От 9 до 12 лет
Иллюстратор
Нина Дуллек
Количество страниц
864
Иллюстрации
Цветные
Формат
140х210 мм
Переплет
Твердый
Бумага
Офсетная
ISBN
978-966-429-545-8, 978-966-429-546-5, 978-966-429-522-9, 978-966-429-409-03, 978-966-429-410-9, 978-966-429-411-6
Вес
1 200 гр.
Подарочные издания и комплекты
Комплекты
Тип
Бумажная
Литература стран мира
Литература Германии
Литература по периодам
Современная литература