Книга Six of Crows. Book 1

5
5
Goodreads 4.45
Код товара: 1015737
Формат
Язык книги
Издательство
Год издания
Описание книги

*The Grishaverse will be coming to Netflix soon with Shadow and Bone, an original series!*

Nominated for the CILIP Carnegie Medal 2017, this fantasy epic from the No. 1 NEW YORK TIMES bestselling author of the Grisha trilogy is gripping, sweeping and memorable - perfect for fans of George R. R. Martin, Laini Taylor and Kristin Cashore.

Criminal prodigy Kaz Brekker is offered a chance at a deadly heist that could make him rich beyond his wildest dreams - but he can't pull it off alone.

A convict with a thirst for revenge.
A sharpshooter who can't walk away from a wager.
A runaway with a privileged past.
A spy known as the Wraith.
A Heartrender using her magic to survive the slums.
A thief with a gift for unlikely escapes.

Six dangerous outcasts. One impossible heist.

Kaz's crew is the only thing that might stand between the world and destruction - if they don't kill each other first.

An epic new exploration of the Grisha universe from the writer of SHADOW AND BONE, SIEGE AND STORM and RUIN AND RISING, totally consuming for both old fans and new.

Характеристики
Издательство
Количество страниц
512
Доставка
Указать город доставки Чтобы видеть точные условия доставки
Варианты оплаты
Оплата карткою онлайн (через сервіс LiqPay)
Только предоплата по счету (для юридических лиц)
Отзывы
5
5
Юлія Кандала
2 мая 2021 г
Неперевершена шістка воронів!
Знайомство з творчістю Лі Бардуго у мене розпочалося із трилогії "Shadow and bone", котру, на жаль, не переведено на українську мову. І лише потім я почала читати шалено популярну дилогію письменниці "Шістка воронів" та "Королівство шахраїв". Як наслідок, вона зайняла особливе місце у моєму серці та стала однією із найулюбленіших історій на книжкових полицях. Отож, сюжет розповідає нам про шістьох абсолютно різних та неймовірно небезпечних покидьків: гриші- серцетлумачниці Ніни, безшумної мари - Інеж, стрільця Джеспера, ловця відьом- гриш Матаяса, втікача з дому, наповненого батьківською тиранією Вілана та генія кримінального світу Каза Бреккера. Вони об'єднуються з єдиною метою - виконати майже неможливе викрадення та отримати за нього шалені гроші, що дозволять кожному почати нове життя. Але не все так просто як здається на перший погляд.... Яка надзвичайна історія чекає на Вас за цією обкладинкою! Пригоди, від яких захоплює подих, смертельні небезпеки, що чекають на кожній сторінці та неймовірно харизматичні персонажі, яким беззаперечно віриш. Однозначно рекомендую до прочитання! Від мене ж 5+/5.
Милена Кудренко
12 марта 2021 г
Рецензия
Как и любой читатель, которому понравилась трилогия Ли Бардуго о Гришах, я просто не смогла пройти мимо этой, ещё более нашумевшей истории автора. Хоть события и разворачиваются в том же мире, что и в трилогии, эта история совершенно другая: новые персонажи, новый город, абсолютно другой сюжет. В отличие от трилогии "Тень и Кость" эта книга затянула меня с первых страниц. В книге целых шесть главных героев: фьерданец Маттиас Хельвар, Гриш Нина Зеник, опытный стрелок Джеспер Фахи, шпионка Инеж Гафа, и криминальный гений Каз Бреккер. Именно Каз и является главой их банды, которая называется Вороны(отсюда и название"Шестёрка Воронов"). Перед ребятами стоит невероятное задание:украсть пленника из самой охраняемой в мире тюрьмы, а именно Ледового Двора. За выполнение этого, казалось бы, непостижимого задания их ждёт награда в 30 миллионов крюге. Примечательно то, что в каждой главе повествование ведётся от лица одного из шести персонажей, что меня очень зацепило, ведь это позволяет ещё больше проникнуться историей! Подводя итоги, хочу сказать, что я осталась в абсолютном восторге от этой книги! Здесь очень много сюжетных поворотов, что делает книгу невероятно захватывающей. Очень сильно советую к прочтению!
Ирина
3 февраля 2021 г
Чудова книга
Важко уявити собі людину, яка нічого не чула про ці книжки з букстаграму. У певний період вона була на слуху в багатьох поціновувачів фентезі і, мушу визнати, свою популярність книжка дійсно заслуговує! Особливо мене підкупили герої цієї книжки - це такі собі лиходії, а точніше команда з декількох особливо небезпечних людей, які, насправді, не просто так стали тими, ким вони є. І в цьому основна перевага "Шістки воронів" - це дуже кропітка увага американської авторки цієї дилогії Лі Бардуго до своїх персонажів. У кожного з них є своя передісторія, свій характер та свій життєвий шлях. Вони зовсім не схожі на бездумних картонних персонажів, яких чимало в сучасній young adult літературі. Їм віриш, а головне - співчуваєш і переживаєш за них. Світ, вигаданий авторкою, також доволі цікавий. Нас доволі неочікувано і без попереднього екскурсу вводять у курс справ, але це не перша книга письменниці по цьому всесвіту, тож її поспіх зрозумілий. До речі, дуже б хотілося прочитати і ці книги українською мовою) Отже, "Шістка воронів" - це книжка, яка дійсно варта вашої уваги і яку б я радила кожному, хто знаходиться у пошуках вартісного фентезі. Цікаві персонажі, локації та всесвіт, проблематика, яку заторкає письменниця та її яскравий авторський стиль - це все вдало поєднується під обкладинкою "Шістки..." у один чудовий коктейль!
Возникли вопросы? 0-800-335-425
Cвязаться
796 грн