Путівник по Галактиці (комплект із 5 книг)
Бумажная книга | Код товара 969037
Автор
Дуглас Адамс
Издательство
Навчальна книга - Богдан
Серия книг
Маєстат слова
Язык
Украинский
Год издания
2018
Переводчик
Алексей Антомонов
Количество страниц
1568
Иллюстрации
Нет иллюстраций

Все о книге Путівник по Галактиці (комплект із 5 книг)

Книга 1. Путівник по Галактиці для космотуристів

«Путівник по Галактиці для космотуристів» – фантастично-унікальна книжка про пригоди вельми веселої компанії оригінальних персонажів, серед яких є двоє аборигенів з планети Земля. Своїми карколомними пригодами та дотепними діалогами вони не дадуть вам розслабитись ані на сторінку. 

Рекомендуємо прочитати мислячим істотам, котрі шукають у своєму житті хоч якийсь сенс. Бо в книзі містяться всі відповіді на питання, що ж таке Життя, Всесвіт, ну і все таке інше.

Роман увійшов до списку «200 найкращих книг за версією ВВС (Бі-Бі-Сі)». Та й у списку «100 найкращих книг» також є! 

Саме час долучитись до міжпланетної культури та витонченого англійського гумору.

Книга 2. Ресторан "Кінець світу"

«Ресторан “Кінець Світу”» — друга книга пенталогії Дуґласа Адамса, продовження пригод землянина Артура Дента, бетельгейзіянина Форда Префекта — приятеля Дента, ще одного бетельгейзіянина, екс-Президента-утікача Галактики, напідвоюрідного брата Форда — Зафода Бібльброкса, землянки, подружки Бібльброкса і просто шедевральної чувихи Тріції МакМіллан та маніакально-депресивного робота-андроїда на ім’я Марвін. Книга навчить читача: — як правильно, по-англійськи, заварювати чай, щоб не порушити системи керування космічного корабля; — як викликати духів предків, щоб ті не капали вам на мозок; — як визначати своє мізерне місце в нескінченності Всесвіту й залишитись сповна розуму; — як позбутися непродуктивної частини людства — дармоїдів й утриманців — і зажити щасливим життям; — а також що можна скуштувати в наймоднішому ресторані усіх часів і народів — Міллівейз, ресторані «Кінець Світу».

Книга 3. Загалом безпечна

Х.з.-чому, але виявляється, що від сексу бувають діти. Це стало повною несподіванкою для Артура, який застосовував свої статеві функції виключно для мандрівок Всесвітом. Іноді навіть першим класом. А потім раз – і ти вже отець. Бува, бува… Адамс – не Тургенєв, проте стосунки «отців та дітей» зображує не менш блискавично. І Форда в п'ятій книзі не менше, ніж Артура. Нема ні Марвіна, ні Зафода, проте є навіть дві Тріліан одразу у двох вимірах. Причому, одна з них – мати доньки Артура. (Артур та Тріліан? Ні, не може бути). Однак сталося неможливе, хоча, як ми зазначали, сексу у Всесвіті нема. Є тут і «Путівник». У новій, просунутій версії 2.0, і це зовсім не втішає. Є тут і вогони – і це вапше з рук геть погано. І ще. Продовження не буде. Фсьо!

Книга 4. Бувайте, та дякуємо за рибу

Всім відомо, що сексу у Всесвіті нема. Принаймні так стверджує «Путівник по Галактиці». Ми теж так думали, допоки не дісталися Четвертої книги «Путівника», де того добра вдосталь. Принаймні в Англії, де розгортаються основні події. Виявляється, Землю таки не зруйнували. Тобто так, зруйнували, але одну з її копій у багатовимірному Всесвіті. Усе так заплутано… Коротше, Артур повернувся додому, та ще й закохався. А яке ж кохання без сексу. Тьфу, знов той секс… Хочете дізнатися, яке послання залишив Творець Усьому Сущому? Тоді доведеться дочитати до кінця. До речі, там саме і про Марвіна дізнаєтесь. В останній раз…. Marvin, we love you!

Книга 5. Життя, Всесвіт та все інше

Галактика у небезпеці, друзі! Може, й навіть увесь Всесвіт. Якщо підступні плани ворогів здійсняться, можемо забути про нього, а також про Життя, і Все таке Інше. Та завдяки Заркіонові дідуган Слартібартфаст тримає руку на пульсі Всесвіту. Отже, наша п’ятірка антигероїв знову в сідлі!

  • Пересічний англієць Артур, нарешті отримавши свій багаж, загублений в афінському аеропорту, раптом перетворюється на вбивцю космічного масштабу.
  • Чарівна Тріліан, котра все-таки йде від Зафода, стає раптовим набором атомів-мандрівників, аби навести лад і спокій у Всесвіті.
  • Винахідливий Форд Префект модифікував жирафа настільки, що ми й досі не можемо збагнути, як ця тварина функціонує.
  • Непереможний Зафод Бібльброкс грудьми (а також очима, головами та іншими частинами тіла) героїчно зустрічає небезпеку і навіть постріли з бласт-о-мета.
  • Скалічений параноїдально-маніакальний робот Марвін стає кумиром матраців, бардом-виконавцем та керує войовничими роботами-вбивцями. Вони ще не знають, на кого нарвалися!
Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Дуглас Адамс
Издательство
Навчальна книга - Богдан
Серия книг
Маєстат слова
Язык
Украинский
Год издания
2018
Переводчик
Алексей Антомонов
Количество страниц
1568
Иллюстрации
Нет иллюстраций
Рецензии
Купить - Путівник по Галактиці (комплект із 5 книг)
Путівник по Галактиці (комплект із 5 книг)
414 грн
Есть в наличии
 
Информация об авторе
Дуглас Адамс
Дуглас Адамс

Такого автора как, Дуглас Ноэль Адамс, знает каждый. А если для кого то его фамилия еще стала неизвестной, то о книге  «Автостопом по Галактике» уж точно слышали все. Жизнь Адамса Дугласа была достаточно интересной.. Первые четыре года он прожил в полноценной семье и окружен любовью. Когда ему исполнилось пять лет, родители развелись. Поэтому Дуглас, вместе с матерью и млад...

Подробнее

Рецензии Путівник по Галактиці (комплект із 5 книг)

 
Характеристики Путівник по Галактиці (комплект із 5 книг)
Автор
Дуглас Адамс
Издательство
Навчальна книга - Богдан
Серия книг
Маєстат слова
Язык
Украинский
Год издания
2018
Переводчик
Алексей Антомонов
Количество страниц
1568
Иллюстрации
Нет иллюстраций
Формат
105х145 мм
Переплет
Твердый
Бумага
Офсетная
Шрифт
CentSchbook
ISBN
978-966-10-5498-0, 978-966-692-431-5, 978-966-10-5506-2, 978-966-10-4730-2, 978-966-10-4805-7, 978-966-10-4396-0
Вес
850 гр.
Тип
Бумажная
Литература стран мира
Литература Англии, Австралии и Новой Зеландии
Литература по периодам
Литература XX в.
 

Об авторе Путівник по Галактиці (комплект із 5 книг)