Перлини української класики (комплект із 17 книг)
Бумажная книга | Код товара 964316
Yakaboo 5/5
Автор
Иван Франко, Иван Нечуй-Левицкий, Пантелеймон Кулиш
Посмотреть все
Издательство
Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля"
Серия книг
Перлини української класики
Язык
Украинский
Год издания
2020
Количество страниц
5904
Иллюстрации
Нет иллюстраций
Формат
130х200 мм, 135х205 мм

Все о книге Перлини української класики (комплект із 17 книг)

Книга 1. Леся Українка. Лісова пісня. Вибране

Це був ліс сповнений чарів. Дрімають польові русалки, танцює спокусник-перелесник. Там, у серці лісу, у сухій вербі прокинулася навесні прекрасна Мавка і почула спів сопілки. То вигравав людський хлопець Лукаш...

Прекрасна мелодія торкнулася того, що колись було Мавчиною душею. У народі кажуть, що лісові духи не здатні кохати. Але Мавка покохала. Так, як не здатна кохати жодна людська душа...  ("Лісова пісня").

Також до збірки увійшли відомі поезії Лесі Українки та драматичні поеми "Одержима", "Кассандра", "Бояриня", "Оргія".

Книга 2. Володимир Малик. Двоє над прірвою

Володимир - молодий льотчик-винищувач. Таня - радистка-партизанка. Обоє ризикували життям на фронтах Другої світової війни. Та тепер вони в'язні німецького трудового табору. Нелюдські умови, жорстокі порядки, щоденна гра на виживання - здається, із цього пекла неможливо втекти.

Але Тані та Володимиру вдається влаштувати втечу. Тепер найважливіше - повернутися додому. Однак між ними й батьківщиною наче пролягла глибока прірва. Чи вдасться цим двом втриматися над нею і подолати всі випробування?

Книга 3. Василь Стус. Вибране. Збірка

Поезії, що увійшли до цієї збірки, - найкращі зразки лірики Василя Стуса. У цих рядках громадянські мотиви та біль митця за долю України переплітаються з тонким мереживом любовної лірики і філософськими роздумами про життя й призначення людини. Вірші сповнені надії та сили волі, міцнішої за крицю. Це маніфест борця і водночас сповідь зболеної душі.

Також у виданні вміщено щоденникові записи та листи поета.

Книга 4. Іван Нечуй-Левицький. Кайдашева сім'я

«Воля, бач, дорога річ; за неї варто дорого заплатить». 

Іван Нечуй-Левицький увійшов в історію української літератури як видатний майстер художньої прози. За півстоліття творчої діяльності він написав понад п’ятдесят романів, повістей, оповідань, п’єс, казок, нарисів, гуморесок, літературно-критичних статей. Найвідомішим твором письменника стала його соціально-побутова повість «Кайдашева сім’я». Твір навіть було екранізовано, а головні ролі у стрічці зіграли відомі українські актори Богдан Ступка і Раїса Недашківська. 

«Усе змішалося в домі» Кайдашів, коли старший син Карпо одружився з Мотрею. Дівчина — «серце з перцем» одразу не сподобалася прискіпливій свекрусі. Стіни Кайдашевої хати двигтіли від сварок. А коли молодший Лаврін привів наречену Мелашку, то про мир і злагоду забули назавжди!

У цій повісті так легко впізнати будні багатьох українських родин. Тут усе як у житті: сміх і сльози, пристрасть і прикрощі, мрії, що розбиваються об землю, і найголовніше — всепереможна любов!

Книга 5. Олесь Гончар. Собор

Події роману розгортаються у середині ХХ сторіччя у селищі Зачіплянка. Серце Зачіплянки — давній собор, який був зведений ще запорізькими козаками і відтоді був мовчазним свідком зміни епох і владарів. Собор обертали на склад зброї, на сховище для комбікорму… Колись величний, а тепер — обшарпаний та вицвілий, він чекає на нову долю. Місцеві горе-керівники жадають знести собор і побудувати на його місці «кафе для трудящих». На захист собору стають студент Микола та дівчина Єлька, у серцях яких ще живуть справжні почуття та щирі мрії…

Книга 6. Пантелеймон Куліш. Чорна рада

На хутір Хмарище до старого Череваня приїздять шановані гості — молодий козак Петро Шраменко та його уславлений батько. У Череванів є красуня-донька Леся. Та рано думати про заручини, коли в країні — Руїна і гетьмани запекло змагаються за право володіння булавою великого Богдана Хмельницького. А тим часом красуню Лесю викрадає шибайголова Кирило Тур. І тільки Петро може врятувати кохану…

Книга 7. Марко Вовчок. Маруся. Вибрані твори

До збірки увійшли знакові прозові твори письменниці. Тут образи знесилених, пригноблених кріпаків постають символами незламності та безмежної волі українського народу до свободи, а також висвітлено побутові проблеми й тривоги простого люду.

Книга 8. Михайло Старицький. За двома зайцями. Вибране

Життя — дорога, і кожен обирає, куди звертати. Хтось іде на пошук легких грошей, як пройдисвіт цилюрник Голохвастий. ("За двома зайцями"). Хтось зберігає в душі та серці чесність та вірність ідеалам, як Маруся з Богуслава ("Маруся Богуславка"). А хтось зважується на самопожертву задля порятунку інших ("Облога Буші"). Бо правдиво: "життя шо довга нива — на ній якраз спіткати можна все".

Книга 9. Іван Карпенко-Карий. Сто тисяч. Вибрані твори

Яскраві характери, життєві колізії, соковита мова творів нікого не залишать байдужим! Сюжети цих драматичних комедій не втратили актуальності, і над проблемами, порушеними в них, варто замислитися і сьогодні.

До видання включено вибрані твори видатного драматурга, що виносяться на обов’язкове та самостійне вивчення за Програмою 12-річної загальноосвітньої школи з української літератури. Для середнього і старшого шкільного віку.

Книга 10. Ольга Кобилянська. Земля

Повість «Земля» висвітлює одвічні проблеми — людини і землі, злочину й кари, батьків і дітей.

Трагічна історія родини Федорчуків — це новітня інтерпретація християнського мотиву братовбивства, хоч і написана за реальними подіями, що відбулися в с. Димка, де жила якийсь час О. Кобилянська.

Цьому творові притаманні глибокий психологізм та символізм у розкритті образів. Так, Михайло і Сава — протилежні психологічні типи. Марійка та Івоніка — уособлення цінностей народної моралі, Сава і Рахіра — втілення духовної деградації, образ Анни передає трагедію шляхетної, чутливої душі в жорстоких обставинах тогочасного сільського життя.

Книга 11. Іван Франко. Перехресні стежки

Молодий успішний адвокат Євгеній Рафалович, випадково перестрічається із давнім наставником Стальським. Минуло чимало років з останньої зустрічі. Є про що розповісти, є у знайомих і спільні ділові інтереси, то ж Стальський запрошує Рафаловича у гості. Та трапляється неймовірне: дружина Стальського - Регіна, неймовірно схожа на юнацьке кохання адвоката…

Повість І. Франка «Перехресні стежки» створена на межі століть (1900 рік). Це обумовило символічно-модерний стиль твору, в якому існують дві сюжетні лінії. Романтична: історія трагічного трикутника Рафалович-Регіна-Стальський та суспільно-громадянська, пов’язана із діяльністю адвоката Рафаловича.

Книга 12. Микола Куліш. Мина Мазайло. Вибрані твори

Пропонуємо увазі читачів вибрані твори Миколи Куліша (1892–1937) — найсамобутнішого українського драматурга ХХ ст., чия творчість довгий час замовчувалась на радянських теренах, але від того не втрачала актуальності. Видання містить чотири п’єси («97», «Мина Мазайло», «Патетична соната», «Маклена Ґраса»).

Книга стане у пригоді студентам, викладачам, широкому колу зацікавлених осіб. Видання може бути використане як навчальний посібник.

Книга 13. Остап Вишня. Мисливські усмішки

Найкращі взірці самобутнього жанру — у повному обсязі й без купюр! Твори Павла Михайловича Губенка, відомого під псевдонімом Остап Вишня, виходили мільйонними накладами, їх знали навіть неписьменні. Попри це, а може, саме через народну популярність українського автора було репресовано. У радянські часи значна частина «усмішок» Остапа Вишні була заборонена чи понівечена цензорами.

До цієї збірки увійшли найпопулярніші та найвідоміші твори автора, які здатні викликати щиру усмішку навіть у найсмутніші дні.

Книга 14. Григорій Квітка-Основ'яненко. Конотопська відьма

Творчість Григорія Квітки-Основ’яненка (1778—1843) посідає особливе місце в історії української літератури. Саме йому україн­ська література завдячує багатьма своїми рисами. Характер і душа українського народу, жива мова, чудове знання народних звичаїв — все це притаманне творам Квітки-Основ’яненка.

Книга 15. Василь Стефаник. Новели

Іван Дідух не знав іншої землі, крім своєї. Тієї, в яку кидав зерно навесні, щоб восени зібрати врожай. Землі, яка всотувала його піт і сльози. Вона прийняла тіла його предків та мала стати останнім і єдиним притулком для самого Івана. Проте скрута ставить селянина перед вибором: вмерти на батьківщині з голоду й холоду чи жити — але там, у далекій заокеанській чужині. Іван знає, що цей шлях незворотний… («Камінний хрест»)

До видання ввійшли новели зі збірок «Синя книжечка», «Дорога», «Камінний хрест» та інші.

Книга 16. Панас Мирний. Хіба ревуть воли, як ясла повні?

Своєю промовистою назвою і багатством сюжетних ліній роман Панаса Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» викликає цікавість у читачів та спонукає до роздумів. Основною ідеєю твору є проблема соціальної несправедливості.

Головний герой Чіпка шукає свій шлях, але так і не знаходить, адже його життя — постійна боротьба за правду, боротьба, яка ведеться на межі чесних і темних вчинків. Гостре відчуття соціальної нерівності щоразу підживлює бунтарський дух юнака. Сила кохання, вірність, справжня дружба, проблема виховання — усі ці мотиви є наскрізними у творі, що став класикою шкільної програми.

Книга 17. Михайло Коцюбинський. Тіні забутих предків

Родини Палійчуків і Гутенюків здавна ворогували. І чи то так сплелася доля, мов тонкі та плутані гірські стежки, чи то бавилися лісові духи, але малий Іван Палійчук закохався в Марічку з родини Гутенюків. Ще тоді, під час їхньої першої зустрічі, щось знали карпатські зорі, щось відчувала сумна й тужлива музика флояри. Віщували долю двох закоханих, чиєму коханню судилося стати вічним. Та чи щасливим?..

Також до видання увійшли вибрані оповідання й новели.

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Иван Франко, Иван Нечуй-Левицкий, Пантелеймон Кулиш
Посмотреть все
Издательство
Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля"
Серия книг
Перлини української класики
Язык
Украинский
Год издания
2020
Количество страниц
5904
Иллюстрации
Нет иллюстраций
Формат
130х200 мм, 135х205 мм
Рецензии
 •  
  Дуже корисна підбірка для школяра 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Мені дуже сподобалась підбірка цих книг з серії "Перлини української класики", яку випускає "Книжковий клуб сімейного досуга". Чотири з представлених книги входять до шкільної програми української літератури та програми ЗНО з цієї дисципліни. Особливу увагу хочу звернути на поему Лесі Українки "Давня казка". Я пам'ятаю цей твір дуже добре. Він мені подобався, коли ми читали та вивчали у школі. Він настільки запальний та цікавий, що неможливо відірватися від нього. І хоча я дійсно дуже не люблю поезію, цей твір просто знахідка для мене і входить до тих виключень, які необхідно прочитати, не дивлячись на те, що це поетичний твір. Крім того, мені сподобалась "Кайдашева сім'я" відомого українського письменника Івана Нечуя-Левицького. Особливо мені було цікаво читати про вихідки баби Параски та баби Палажки, які вирішили вирушити у релігійну подорож до Києва, але без пригод вони не могли. Читав, що в Івана Нечуя-Левицького є ще твори про цих смішних пристаркуватих пошуковців пригод...
  Упевнений, що і знайдете у цій добірці, той твір, який Ви будете довго згадувати та перечитувати.
 •  
  6 в 1
  Цей комплект є унікальним, оскільки він дозволяє різнобічно ознайомитися з класичною українською прозою. Найбільше у цьому комплекті мені сподобалася оформлення книг – вони розмальовані в українському стилі, стильними та яскравими квітами. Така книга стане оригінальною прикрасою вашої бібліотеки.
  Комплект складається з наступних творів відомих авторів: Леся Українка, Олесь Гончар, Іван Нечуй-Левицький, Пантелеймон Куліш, Володимир Малик, Василь Стус.
  Твори цих авторів належать до 19 та 20 століття та прекрасно змальовують історичне життя, звичаї та побут наших предків. Тому їх буде цікаво читати не лише для ознайомлення з класикою української літератури, а й з історією та культурою.
  Більше того, всі зібрані у комплекті творі належать для шкільної програми, тому їх читатимуть як дорослі, так і діти.
  Хочу зазначити, що купувати комплект книг дуже зручно. Ви не тільки отримаєте всі необхідні книги однією посилкою, а й не витрачатимете час на пошуку підходящої літератури. Більше того, всі вони відрізняються спільним стилем, тому будуть доповнювати одна одну і слугувати справжньою прикрасою.
  Отримавши цей набір я була задоволена і з головою поринула у читання улюблених книг.
Купить - Перлини української класики (комплект із 17 книг)
Перлини української класики (комплект із 17 книг)
2 366 грн
Нет в наличии
 
Информация об авторе
Иван Франко
Иван Франко

Иван Франко – знаменитый украинский писатель, поэт, драматург, публицист. Если кто в Украине и заслуживал стать лауреатом Нобелевской премии, так это точно Франко. Такие отзывы оставляют о нем современные критики. Франко родился 27 августа 1856 года. Родители заботились о том, чтобы их сын получил достойное образование. В 1875 году писатель начинает обучение во Львовском университете и пр...

Подробнее

Иван Нечуй-Левицкий
Иван Нечуй-Левицкий

Выдающейся писатель Иван Нечуй-Левицкий появился на свет в семье священника. Родители мальчика были довольно прогрессивными людьми: отец  содержал большую домашнюю библиотеку и спонсировал обучение сельских детей. Иван учился у своего дяди, преподававшего в духовном училище в Богуславе. Юный автор освоил греческий, латынь и старославянский язык. Вскоре Нечуй-Левицкий заинтересовался книгам...

Подробнее

Пантелеймон Кулиш
Пантелеймон Кулиш

Трудно недооценить вклад Пантелеймона Кулиша в развитие украинской культуры и языка. Автор самых разнообразных по жанру публикаций, среди которых исторические книги, рассказы и повести, поэзия, учебная литература, статьи и заметки. И хотя порой больше внимания уделяют его современнику – Тарасу Шевченко, Кулиш также являлся двигателем, который поддерживал движение украинофилов. За свою дея...

Подробнее

Михаил Коцюбинский
Михаил Коцюбинский

Михаил Коцюбинский– известный украинский писатель ХIХ – начала ХХ века. Он родился 17 сентября 1864 года в Виннице. Будущий писатель учился в духовном училище в городе Шаргород. Книги Марка Вовчка и Шевченка произвели на юношу огромное впечатление. Коцюбинский хотел отправиться на обучение в Каменец-Подольский, однако был арестован за связь с народовольцами. После освобождения писат...

Подробнее

Панас Мирный
Панас Мирный

Среди классиков украинской литературы почетное место занимает Панас Мирный. Автор многих книг, которые стали достоянием украинской литературы и культуры, которые сегодня не сходят с книжных полок и включены в школьную программу изучения. Живя во время, когда на Родине нельзя было издавать подобные труды, защищающие украинскую идею, Панас писал под псевдонимом (настоящее имя - Афанасий Руденко),...

Подробнее

Остап Вишня
Остап Вишня

Остап Вишня является известным классиком украинской сатирической прозы 20 столетия. Настоящее имя писателя – Павел Губенко. Он родился 13 ноября 1889 года в многодетной сельской семье. Не удивительно, что среди 17 детей не только Павел, но и его брат, Василий, тоже стал писателем. Павел учился в Киевской военно-фельдшерской школе. После ее окончания в 1907 году будущий автор работал по сп...

Подробнее

Григорий Квитка-Основьяненко
Григорий Квитка-Основьяненко

Украинский прозаик Григорий Квитка-Основьяненко родился 29 ноября 1778 года. Почти вся жизнь писателя была связана с Харьковом, городом, возле которого он родился. В детстве Григорий был болезненным мальчиком, смог получить довольно скудное домашнее образование, однако мальчик имел доступ к лучших экземплярам мировой и украинской литературы. Семью будущего писателя часто навещал Сковорода. Некотор...

Подробнее

Марко Вовчок
Марко Вовчок

Настоящее имя украинской писательницы Марко Вовчок – Мария Александровна Вилинская. Она родилась 22 декабря 1833 года в дворянской семье. Ее мать была образованной женщиной и имела хороший вкус. Не удивительно, что Мария и ее младший брат Дмитрий занялись литературным творчеством. В 1840 году умер отец будущей писательницы, и мать во второй раз вышла замуж. Отчим оказался довольно жестоким человек...

Подробнее

Иван Карпенко-Карый
Иван Карпенко-Карый

Иван Карпенко-Карый родился 29 сентября 1845 года. Настоящая фамилия драматурга – Иван Корпович Тобилевич. В своем псевдониме Иван объединил имя своего отцы и любимого персонажа, Гната Карого из «Назара Стодоли» Тараса Шевченка. Карпенко-Карый происходил из знатного, однако обеднелого, рода. В молодости Иван работал канцелярии и суде, а позже, в 1864 году, переехал в Елисаветг...

Подробнее

Леся Украинка
Леся Украинка

Леся Украинка – известная украинская поэтесса, драматург и культурный деятель. Настоящее имя писательницы – Лариса Петровна Косач-Квитка. Она родилась 25 февраля 1871 года в Новоград-Волынске в семье известных культурных деятелей. Мать Леси – известная писательница, творившая под псевдонимом Елена Пчилка, активная участница женского движения. В семье очень часто собирались раз...

Подробнее

Ольга Кобылянская
Ольга Кобылянская

Украинская писательница, представительница модернизма в литературе Ольга Кобылянская появилась на свет 27 ноября 1863 года. Ольга родилась в семье галицкой шляхты. Мать писательницы была немкой, так что с детства девочка владела не только украинским, но и немецким языком. К слову, свои первые произведения Ольга писала также на немецком. У девочки было несколько братьев, один из которых был непл...

Подробнее

Василий Стус
Василий Стус

У каждого читателя самые разные эмоции вызывает словосочетание «запрещенная литература», сразу же хочется хоть немного узнать о чем она и почему же ее запретили. Автор, литература которого длительное время относилась к категории запрещенной, Василий Стус не побоялся выступить против тоталитарного режима. Проживая в Советском Союзе, где проводилась активная работа объединения, где не...

Подробнее

Рецензии Перлини української класики (комплект із 17 книг)

 •  
  Дуже корисна підбірка для школяра 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Мені дуже сподобалась підбірка цих книг з серії "Перлини української класики", яку випускає "Книжковий клуб сімейного досуга". Чотири з представлених книги входять до шкільної програми української літератури та програми ЗНО з цієї дисципліни. Особливу увагу хочу звернути на поему Лесі Українки "Давня казка". Я пам'ятаю цей твір дуже добре. Він мені подобався, коли ми читали та вивчали у школі. Він настільки запальний та цікавий, що неможливо відірватися від нього. І хоча я дійсно дуже не люблю поезію, цей твір просто знахідка для мене і входить до тих виключень, які необхідно прочитати, не дивлячись на те, що це поетичний твір. Крім того, мені сподобалась "Кайдашева сім'я" відомого українського письменника Івана Нечуя-Левицького. Особливо мені було цікаво читати про вихідки баби Параски та баби Палажки, які вирішили вирушити у релігійну подорож до Києва, але без пригод вони не могли. Читав, що в Івана Нечуя-Левицького є ще твори про цих смішних пристаркуватих пошуковців пригод...
  Упевнений, що і знайдете у цій добірці, той твір, який Ви будете довго згадувати та перечитувати.
 •  
  6 в 1
  Цей комплект є унікальним, оскільки він дозволяє різнобічно ознайомитися з класичною українською прозою. Найбільше у цьому комплекті мені сподобалася оформлення книг – вони розмальовані в українському стилі, стильними та яскравими квітами. Така книга стане оригінальною прикрасою вашої бібліотеки.
  Комплект складається з наступних творів відомих авторів: Леся Українка, Олесь Гончар, Іван Нечуй-Левицький, Пантелеймон Куліш, Володимир Малик, Василь Стус.
  Твори цих авторів належать до 19 та 20 століття та прекрасно змальовують історичне життя, звичаї та побут наших предків. Тому їх буде цікаво читати не лише для ознайомлення з класикою української літератури, а й з історією та культурою.
  Більше того, всі зібрані у комплекті творі належать для шкільної програми, тому їх читатимуть як дорослі, так і діти.
  Хочу зазначити, що купувати комплект книг дуже зручно. Ви не тільки отримаєте всі необхідні книги однією посилкою, а й не витрачатимете час на пошуку підходящої літератури. Більше того, всі вони відрізняються спільним стилем, тому будуть доповнювати одна одну і слугувати справжньою прикрасою.
  Отримавши цей набір я була задоволена і з головою поринула у читання улюблених книг.
 •  
  Украинская литература.
  Комплект из шести книг в котором соединены произведения талантливых украинских писателей таких как Владимир Малик, Олесь Гончар, Иван Нечуй-Левицкий, Леся Украинка, Василий Стус и Пантелеймон Кулиш. Каждая из книг имеет роскошный переплет на котором изображены разнообразные узоры в украинской стилистике. Первая книга Леси Украинки "Лісова пісня. Вибране" это очень атмосферное и наполненное мистическими созданиями произведение. Вторая книга Владимира Малика "Двоє над прірвою" раскрывает для читателей историю двух персонажей произошедшую в военные времена. Третья книга это поэзия Василия Стуса, а именно лучшие из его творений собранные в один сборник. Иван Нечуй-Левицкий это автор четвертой книги "Кайдашева сім'я" сюжет которой полностью освещает родственную сторону из жизни очень интересной семьи. Пятая книга это классическая проза Олеся Гончара "Собор" о необычном исторически ценном месте за целостность которого придется вести борьбу двум молодым героям. Финальной книгой из этого комплекта стала проза Пантелеймона Кулиша "Чорна рада" очень душевное и увлекательное произведение пронизанное украинским фольклором.
 
Характеристики Перлини української класики (комплект із 17 книг)
Автор
Иван Франко, Иван Нечуй-Левицкий, Пантелеймон Кулиш, Михаил Коцюбинский, Панас Мирный, Остап Вишня, Григорий Квитка-Основьяненко, Марко Вовчок, Владимир Малик, Василий Стефаник, Иван Карпенко-Карый, Леся Украинка, Ольга Кобылянская, Олесь Гончар, Михайло Старицкий, Николай Кулиш, Василий Стус
Издательство
Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля"
Серия книг
Перлини української класики
Язык
Украинский
Год издания
2020
Количество страниц
5904
Иллюстрации
Нет иллюстраций
Формат
130х200 мм, 135х205 мм
Переплет
Твердый
Бумага
Офсетная
Вес
3 000 гр.
Подарочные издания и комплекты
Комплекты
Тип
Бумажная
Литература стран мира
Украинская литература
Литература по периодам
Литература XX в., Литература XIX - нач. XX в. (до 1918 г.)
 

Об авторе Перлини української класики (комплект із 17 книг)