Пасажир
Бумажная книга | Код товара 883663
Автор
Олег Драч
Издательство
Видавництво Анетти Антоненко
Серия книг
Колекція. Проза життя
Язык
Украинский
Год издания
2018
Количество страниц
192
Иллюстрации
Нет иллюстраций
Формат
130х200 мм

Все о книге Пасажир

Усе вже й так давно відомо кожному з нас від початку. Відомо, але чомусь забуто. Тому твір цей, скоріш за все, є одним із ключів до відкриття тих дверей, за якими заховано наше знане.

Головний герой твору — досить дивний пасажир, який сідає в потяг з Санкт-Петербурга до Львова і знайомиться з іншим не менш екстравагантним і таємничим персонажем — своїм сусідом у купе. Ідеологічна сутичка, що починається між ними за темпом нагадує двобій вмілих шпажистів, але сутність, що стоїть за кожним з незнайомців залишається прихованою. Цей твір можна б було назвати розповіддю про дорожню пригоду, а потенціальний кінороман за ним роуд-муві. От тільки фантоми й філософія, що стоїть за ними тут чіткіші ніж риси облич і пейзаж за вікном. А задача вгадати, ким є насправді двоє співбесідників і чи справді існує той Львов в кінці шляху — ось, що робить роман, по-справжньому захопливим і непересічним читанням.

Від автора

Цю книжку я писав уривками впродовж кількох років. То ж на початку це були лише діалоги. Потім з’явилося бачення літературного твору. В процесі роботи випростувалося розуміння форми, яку можна було б не тільки читати, а й грати в театрі. Драматургічна природа тут усе ще присутня в діалогах, і твір цей напевно колись іще знайде своє відлуння і на сцені або й кіноекрані.

Вигадувати велосипед, кажуть, є справою невдячною... А я все ж таки дотримуюся протилежної думки. Той, хто шукає, мусить покладатися тільки на себе. Ступити крок за межу знаного й не шукати підказок чи перегуків ні в кого іншого є справою кожного відважного мандрівника.

Велосипед треба винаходити самому, хоч як парадоксально це звучатиме. Усі старі варіанти велосипеда лишень кличуть до подорожей, а створення свого, відкриває суть смислу потреби в самій подорожі й у велосипеді, котрий, хоч як крути педалі, найчастіше є лише транспортним засобом, завдяки якому наше буття перетворюється на найзахопливішу гру. «Хто не ризикує, той не п’є шампанського», — свідчить старе прислів’я. А творчість це завжди ризик, у цьому випадку ризик у мандрах у пошуку мудрості.

Щиро кажучи, я жодного велосипеда тут не вигадую. Усе вже й так давно відомо кожному з нас від початку. Відомо, але чомусь забуто. Тому твір цей, скоріш за все, є одним із ключів до відкриття тих дверей, за якими заховано наше знане.

Є тут і наведені приклади з практик інших шукачів пригод і великих майстрів своєї справи, як доказ того, що, шукаючи, завжди надибаєш собі на голову не лише нових пригод, а й нового змісту «з» і «для» свого життя.

Та все ж головні наші пригоди завжди тільки попереду, як і будь-яка нова незнана дорога, коли осідлаєш отого, власноруч створеного, свого велосипеда. То ж нічого даремно зволікати, пора вирушати в подорож. Оглядаючись навкруги будьмо уважні до того, що відкриватиметься всередині нас.

Тримай кермо міцніше, дорогий читачу!

О.Д.

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Олег Драч
Издательство
Видавництво Анетти Антоненко
Серия книг
Колекція. Проза життя
Язык
Украинский
Год издания
2018
Количество страниц
192
Иллюстрации
Нет иллюстраций
Формат
130х200 мм
Рецензии
Купить - Пасажир
Пасажир
105 грн
Есть в наличии
 

Рецензии Пасажир

 
Характеристики Пасажир
Автор
Олег Драч
Издательство
Видавництво Анетти Антоненко
Серия книг
Колекція. Проза життя
Язык
Украинский
Год издания
2018
Количество страниц
192
Иллюстрации
Нет иллюстраций
Формат
130х200 мм
Переплет
Твердый
ISBN
9786177192953
Тип
Бумажная
Литература стран мира
Украинская литература
Литература по периодам
Современная литература