Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху
Бумажная книга | Код товара 832483
Yakaboo 4.4/5
Автор
Кэрол Дуэк
Издательство
Наш Формат
Серия книг
Світоглядна література
Язык
Украинский
Год издания
2017
Переводчик
Юлия Кузьменко
Количество страниц
288
Иллюстрации
Нет иллюстраций

Все о книге Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху

Книжка «Налаштуйся на зміни» стала результатом багаторічної праці професорки психології Керол Двек. За роки своєї наукової діяльності вона відкрила простий, але досить потужний феномен, завдяки якому людям удається реалізувати власний потенціал.

Тематика

Психологія, мислення, саморозвиток, селфмейд.

Про книжку

Протягом багатьох років Керол Двек досліджувала силу людських переконань і їхній вплив на наше життя. Намагаючись з’ясувати, чи є талант запорукою успіху, завдяки чому ми досягаємо бажаного і який рецепт розв’язання будь-яких проблем, вона зробила революційне відкриття. Успішність у навчанні й роботі, бізнесі та спорті, мистецький хист і взагалі кожна сфера людського життя можуть змінюватися залежно від того, що саме ми думаємо про власні можливості й таланти. Наші вміння не є сталими, і лише старанність та наполеглива праця здатні призвести до реальних досягнень.

Для кого книжка

Для якнайширшого кола читачів, усіх, хто прагне розвиватися, вдосконалюватися та зростати як особистість та фахівець. Видання особливо корисне тим, хто не вірить у власні можливості й не бажає мислити гнучко: реальні історії та практичні рекомендації, які ґрунтуються на багаторічних дослідженнях, стануть потужним поштовхом до змін.

Чому ця книжка

Поради авторки і практичні завдання допоможуть вам не лише визначити спосіб мислення, який керує вашим життям, а й налаштуватися на зростання себе, своїх дітей чи близьких. Книжка допоможе усвідомити, що навіть одне переконання задає тон майже всьому життю, а його зміна здатна відіграти визначальну роль у досягненні мети.

Про авторку

Керол Двек — докторка психології, провідна дослідниця в галузі психології особистості, а також соціальної та вікової психології. Займала посаду професорки психології в Колумбійському університеті, а згодом — професорки психології за підтримки Фонду Льюїса і Вірджинії Ітонів у Стенфордському університеті. Керол Двек — членкиня Американської академії мистецтв і наук. Двек друкувалася в таких виданнях, як New Yorker, Time, New York Times, Washington Post і Boston Globe. Її запрошували на американські телепередачі Today і 20/20. Мешкає з чоловіком у місті Пало-Альто, штат Каліфорнія (США).

Відгуки про книжку

"Книжка яскраво показує мислення лідера й жертви, пояснюючи природу людини через її ставлення до життя. Авторка доходить цікавого висновку: мислення важливіше за природний талант, тобто успіх окремої людини чи організації, якою вона управляє, залежить від ставлення до життя її лідера. Те, ким ми станемо, залежить від того, що ми думаємо".

Володимир Павелко, заступник декана з міжнародного розвитку в Києво-Могилянській бізнес-школі, викладач курсу «Управління змінами»

"Якщо ви виховуєте дітей або управляєте людьми, відкладіть усі справи і прочитайте цю книжку".

Ґай Кавасакі, бізнес-консультант, ІТ-євангеліст, автор бестселерів

Цитати

Про різні способи мислення

"Опановуючи новий спосіб мислення, ми відкриваємо для себе цілий світ. В одному світі — світі фіксованих якостей і здібностей — успішна людина має доводити, що вона розумна чи талановита. На першому місці — самоствердження. В іншому світі — світі, де все можна змінити, — треба просто вчитися. На першому місці — саморозвиток".

Про вміння перетворювати невдачі на здобутки

"Особливий талант видатних людей — обертати життєві невдачі на майбутні успіхи. Дослідники творчих здібностей погоджуються з цим. Більшість учасників опитування, проведеного серед 143 фахівців, зробила спільний висновок, що такий хист — головна передумова творчих здобутків. Ішлося про наполегливість і життєстійкість, навіяні націленим на зростання мисленням".

Про виховання дітей

"Чимало батьків вважають, що осуд і покарання — частина виховного й навчального процесу. Щось на зразок: «Такого прочухана дам, затямиш назавжди!». Чому вони вчать таким чином? — Якщо порушуєш правила батьків або чиниш усупереч їхній волі, тебе насварять і покарають. Такі батьки не навчають обмірковувати труднощі й самотужки знаходити прийнятні і зрілі рішення".

Про керівників, націлених на зростання

"Геніям не потрібні круті команди. Люди з фіксованим способом мислення воліють бути єдиною «великою рибою» у ставку. Отже, порівнюючи себе з оточенням, вони почуваються королями. В автобіографіях генеральних директорів із фіксованим способом мислення не знайдеш історій про наставництво і програми розвитку персоналу. Натомість керівники, націлені на зростання, завжди розповідають, як опікуються розвитком персоналу, й охоче обговорюють цю тему".

Про стосунки

"Так само як у кар’єрі, віра в успіх без зусиль краде в людей усі інструменти, необхідні для щасливих стосунків. Мабуть, тому стільки пар розходяться: люди вважають, що, закохавшись, не мусять напружуватися".

Про зміну мислення

"Навіть коли ви змінюєтеся, колишні переконання не можна видалити, як меніск колінного суглоба, і перейти на нові. Насправді й нові, і старі переконання завжди залишаються з людиною, проте, утверджуючись, нові дозволяють мислити, почуватися й діяти інакше".

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Кэрол Дуэк
Издательство
Наш Формат
Серия книг
Світоглядна література
Язык
Украинский
Год издания
2017
Переводчик
Юлия Кузьменко
Количество страниц
288
Иллюстрации
Нет иллюстраций
Рецензии
 •  
  Рецензія на книгу Керол Двек "Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху" 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Керол Двек у своїй книзі висвітлила два способи мислення людей, які необхідно сприймати як два погляди на світ. Отже вона ділить людей таким чином: люди із фіксованим способом мислення та людей із способом мислення націленим на зростання. Авторка пропонує читачів сами розібратися в тому, який спосіб мислення ви маєте. Люди із фіксованим способом мислення вважають, що інтелект - це основна характеристика людини, змінити яку практичну не можливо. Крім того, вони думають, що можна вивчати щось нове але рівня інтелекту не змінити. Але люди із способом мислення націленим на зростання вважають інакше. Вони вважають, який би інтелект людина не мала, вона здатна вдосконалюватися і що саме людина здатна істотно змінити рівень інтелекту. Книга містить дуже велику кількість прикладів, що допомагають читачам розібратися з двома способами мислення і те як люди приймають рішення із різними способами милення. Авторка показує, що якщо людини у якісь справі потерпіла невдачу чи поразку, то людина із фіксованим способом мислення намагається у всьому звинуватити оточуючих та свій рівень інтелекту. А от людина із способом мислення націленим на результат поразку розглядає як спосіб вдосконалитися, докласти більшу кількість зусиль, щоб одержати бажаний результат. Книга буде корисною для батьків, що виховують неповнолітніх дітей, щоб підштовхнути їх до способу милсення налаштованим на зростання. Адже авторка зазначає, що дітей треба хвалити не за результат а за зусилля які вона приклала, щоб його одержати. Також книга буде корисною і для викладачів і вчителів, де авторка пропонує використовувати ті ж самі підходи.
 •  
  не завадить прочитати
  Перший плюс книги «Налаштуйся на зміни» нова психологія успіху - використання психологічних інструментів у спілкуванні з читачем. Зокрема, аналізуючи невдачі, авторка пропонує зафіксувати свої думки з цього приводу і проаналізувати їх. Як показує практика, ці перші думки бувають деструктивними або не націленими на зміни. Власне, відкоригувати такі установки, і замінити їх на продуктивні і пропонує Керол Двек.
  Другий плюс - це підкріпленість тез дослідженнями. Авторка доводить, що тип мислення і вміння гнучко мислити сильно впливають на успішність в роботі і навчанні.
  Третій, і найбільший плюс книги в запереченні успіху обумовленого вродженими талантами. Так вважають фіксованим типом мислення. Натомість, вона робить наголос на тому, що дисципліна, сила волі і бажання розвиватись здатні змінити все.
  Звичайно, в тих чи інших проявах ці тези вже звучали. Та й категорія "фіксоване мислення" не претендує на біном Ньютона. Але інколи нагадувати собі, що багато чого в твоїх руках - дуже корисно.
Купить - Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху
Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху
175 грн
Отправка
14.07.2020
 

Рецензии Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху

4.4/5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 •  
  Рецензія на книгу Керол Двек "Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху" 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Керол Двек у своїй книзі висвітлила два способи мислення людей, які необхідно сприймати як два погляди на світ. Отже вона ділить людей таким чином: люди із фіксованим способом мислення та людей із способом мислення націленим на зростання. Авторка пропонує читачів сами розібратися в тому, який спосіб мислення ви маєте. Люди із фіксованим способом мислення вважають, що інтелект - це основна характеристика людини, змінити яку практичну не можливо. Крім того, вони думають, що можна вивчати щось нове але рівня інтелекту не змінити. Але люди із способом мислення націленим на зростання вважають інакше. Вони вважають, який би інтелект людина не мала, вона здатна вдосконалюватися і що саме людина здатна істотно змінити рівень інтелекту. Книга містить дуже велику кількість прикладів, що допомагають читачам розібратися з двома способами мислення і те як люди приймають рішення із різними способами милення. Авторка показує, що якщо людини у якісь справі потерпіла невдачу чи поразку, то людина із фіксованим способом мислення намагається у всьому звинуватити оточуючих та свій рівень інтелекту. А от людина із способом мислення націленим на результат поразку розглядає як спосіб вдосконалитися, докласти більшу кількість зусиль, щоб одержати бажаний результат. Книга буде корисною для батьків, що виховують неповнолітніх дітей, щоб підштовхнути їх до способу милсення налаштованим на зростання. Адже авторка зазначає, що дітей треба хвалити не за результат а за зусилля які вона приклала, щоб його одержати. Також книга буде корисною і для викладачів і вчителів, де авторка пропонує використовувати ті ж самі підходи.
 •  
  не завадить прочитати
  Перший плюс книги «Налаштуйся на зміни» нова психологія успіху - використання психологічних інструментів у спілкуванні з читачем. Зокрема, аналізуючи невдачі, авторка пропонує зафіксувати свої думки з цього приводу і проаналізувати їх. Як показує практика, ці перші думки бувають деструктивними або не націленими на зміни. Власне, відкоригувати такі установки, і замінити їх на продуктивні і пропонує Керол Двек.
  Другий плюс - це підкріпленість тез дослідженнями. Авторка доводить, що тип мислення і вміння гнучко мислити сильно впливають на успішність в роботі і навчанні.
  Третій, і найбільший плюс книги в запереченні успіху обумовленого вродженими талантами. Так вважають фіксованим типом мислення. Натомість, вона робить наголос на тому, що дисципліна, сила волі і бажання розвиватись здатні змінити все.
  Звичайно, в тих чи інших проявах ці тези вже звучали. Та й категорія "фіксоване мислення" не претендує на біном Ньютона. Але інколи нагадувати собі, що багато чого в твоїх руках - дуже корисно.
 •  
  Перемен требуют наши сердца... 0% пользователей считают этот отзыв полезным
  Отличная книга. Название звучит как типичная книга самопомощи, но это настоящая находка. Автор - исследователь в области психологии в Колумбии, и ее книга наполнена идеями и иллюстрациями, касающимися различий, которые могут иметь фиксированное мышление и мышление роста применительно к бизнесу, воспитанию детей, школе и отношениям. Ее исследования освещались во многих местах, в том числе в превосходной книге о воспитании детей под названием «Шок воспитания».

  Я даю ему 5 звезд, потому что я могу видеть так много себя в описании книги о фиксированном мышлении. Послание книги говорило со мной и мышлением, которое я принял в некоторых областях моей жизни. Я особенно склонен к сценарию «Усилие пошло наперекосяк», где я буду усердно работать, но не с ростом мышления (то есть, связанным с любовью к учебе). Скорее всего, я буду работать трудно доказать себя другим. Я упорно трудился, чтобы достижения, которые бы проверить результаты самооценки и принятой идентичности. Недостатком является то, что вы в конечном итоге не хотите рисковать или сталкиваетесь с трудными проблемами (если вы терпите неудачу, ваша самооценка падает). Кроме того, вы заканчиваете тем, что бежите изо всех сил и испытываете стресс, потому что боитесь потерять одобрение других, если у вас ничего не получится.
 
Характеристики Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху
Автор
Кэрол Дуэк
Издательство
Наш Формат
Серия книг
Світоглядна література
Язык
Украинский
Год издания
2017
Переводчик
Юлия Кузьменко
Количество страниц
288
Иллюстрации
Нет иллюстраций
Формат
140x210 мм
Переплет
Твердый
Бумага
Офсетная
ISBN
978-617-7513-57-4
Вес
440 гр.
Тип
Бумажная