Книга Львів давній
Код товара: 757365
Описание книги
Характеристики
Издательство
Количество страниц
256
Отзывы
Елена Богатченко
14 августа 2018 г
Росповіді про давній Львів.
У Городку що на Львівщині, де проживала родина польського урядовця, народився Францішек Яворський (1873-1914).
Як бачимо, історіограф за покликанням, цей письменник прожив дуже коротке, але вельми продуктивне життя, встигнувши написати двадцять книг і скласти більш ніж двісті публікацій.
Уважний архіваріус Францішек Яворський, працюючи с документами, шанував істориків які свої розміркування замикали в абсолютну форму стилістичної довершеності.
Переглядаючи та вивчаючи старі архіви Ф. Яворський повільно і ретельно обробляв матеріал для цієї книги, який жвавою мовою зображує постаті старого Львова, які впливали на розвиток місця та життя мешканців. Підбирав він дуже оригінальні, пов'язані с місцевою тематикою події.
Представлене видання з ілюстраціями, які щедро прикрашають історичні нариси.
Ілюстрації ясно вказують на описувані місця і повсякденність людського буття, які в яскравості, але не з точністю створює уява.
Малюнкам в книзі я тільки рада, бо читаєш текст та бачиш як і що виглядало.
Найвідоміші праці Ф. Яворського - це звичайно:
1. "Вчорашній та давній Львів (1911 р.)".
2. "Про Львів сірий" надрукований вже після смерті письменника.
Книга "Про сірий Львів" переймає естафету від серії "Пам'ятки історичного Львова".
У який зібрались "Місцева хронологія" і "Потрійний Львів".
1
Возникли вопросы?
0-800-335-425
Cвязаться



