KUMON. Учимося лічити від 1 до 120
Бумажная книга | Код товара 873112
Автор
Тору Кумон
Издательство
Ранок
Серия книг
KUMON (Ранок)
Язык
Украинский
Год издания
2018
Год первого издания
2004
Переводчик
Валерия Делегач
Возраст ребенка
От 3 до 5 лет, От 6 до 8 лет

Все о книге  KUMON. Учимося лічити від 1 до 120

Kumon – результативна методика індивідуального навчання та розвитку.

Зроблено в Японії

Відомо, що питанню раннього розвитку дитини в Японії приділяють особливу увагу, завдяки чому, більшість японських дітей відрізняються від однолітків з інших країн гострим розумом, стриманістю, відповідальністю, успішністю у науках тощо. Зрозуміло, що для виховання підростаючого покоління японці використовують тільки результативні і перевірені часом методики. Однією із таких є метод Kumon.

Школа готує до іспитів, а Kumon – до життя

Kumon – це метод навчання, короткі завдання в якому розташовані за принципом від «простого до складного». Цікаво, що починаючи із простих вправ дитина настільки захоплюється процесом, що навіть не помічає як задачі ускладнюються, знання закріплюються і навички виконуються майже ідеально.

Розроблений ще у 1954 році японським вчителем Тору Кумоном для свого сина, цей унікальний метод вразив своєю результативністю і швидко здобув визнання в усьому світі. Сьогодні по методиці Kumon навчаються діти віком від 2х до 15 років у 49 країнах. В Японії, Канаді, США, Німеччині, Швейцарії, Австралії існують навіть власні школи Kumon у яких діти, використовуючи спеціальні зошити, розвивають логіку, охайність, творчість, вчаться читати, писати, рахувати, системно мислити, самостійно навчатися, бути дисциплінованими, приймати рішення, тощо. Чи варто казати про те, що навчання в таких закладах не просто престижне, ай результативне, бо саме завдяки здобутим знанням Kumonівці часто отримують «путівку у життя».

5 складових результативності японської методики:

  1. Навчання через гру – кожен зошит має привабливе яскраве оформлення і містить різні цікаві завдання у виді загадок, ребусів, прикладів, творчих вправ, тощо.
  2. Від простого до складного – всі завдання у зошитах Kumon ускладнюються поступово і поки дитина ґрунтовно не засвоїть попередній навик, вона не зможе опанувати наступний.
  3. Мистецтво маленьких кроків – спеціалісти стверджують, що для занять з Kumonами достатньо всього 20 хвилин на день. Така регулярна щоденна практика допоможе добре засвоїти знання, ідеально відточити потрібні навички та зробить дитину відповідальною і самостійною.
  4. Виходячи за рамки – самостійна робота із зошитами Kumon дає можливість дітям отримати необхідні знання та навички, що випереджають їх віковий розвиток або навіть стандартну шкільну програму.
  5. Стримане заохочення – японці впевнені, що дітей об’язково потрібно хвалити за досягнення та виконану роботу. Такий підхід, зазвичай, стимулює дитину до самостійних занять та надихає на нові звершення. Ну а для того, щоб похвала була не тільки «на словах», наприкінці кожної книжки знаходиться спеціальні Сертифікати.

Як працювати із зошитами?

  1. Оберіть зошит, що відповідає віку дитини та розвиває потрібну навичку.
  2. Розкрийте його, прочитайте завдання і дайте можливість дитині виконати вправи самостійно.
  3. В залежності від рівня розвитку учня та складності посібника, за 20 хвилин маленький Kumonовець може виконати від 2х до 4х аркушів зошита. Для кращого засвоєння навички не потрібно перевищувати їх кількість.
  4. Роль батьків у процесі роботи із зошитом тільки контролююча. Важливо дати змогу дитині виконувати вправи та визначати свої помилки самостійно, не заважаючи процесу мислення та творчості.
  5. Наприкінці занять хваліть і заохочуйте маленького учня – адже визнання успіхів і добрі слова надихають малечу та дарують впевненість у власних силах.
Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Тору Кумон
Издательство
Ранок
Серия книг
KUMON (Ранок)
Язык
Украинский
Год издания
2018
Год первого издания
2004
Переводчик
Валерия Делегач
Возраст ребенка
От 3 до 5 лет, От 6 до 8 лет
Рецензии
Купить - KUMON. Учимося лічити від 1 до 120
KUMON. Учимося лічити від 1 до 120
151 грн
Есть в наличии
 

Рецензии  KUMON. Учимося лічити від 1 до 120

 

Характеристики  KUMON. Учимося лічити від 1 до 120

Автор
Тору Кумон
Издательство
Ранок
Серия книг
KUMON (Ранок)
Язык
Украинский
Год издания
2018
Год первого издания
2004
Переводчик
Валерия Делегач
Возраст ребенка
От 3 до 5 лет, От 6 до 8 лет
Иллюстратор
Мейко Миясита, Тааки Кишикава
Количество страниц
80
Иллюстрации
Цветные
Формат
210х290 мм
Переплет
Мягкий
Бумага
Офсетная
ISBN
978-617-09-3416-1
Вес
335 гр.
Тип
Бумажная