KUMON. Нумо клеїти!
Бумажная книга | Код товара 884274
Автор
Тору Кумон
Издательство
Ранок
Серия книг
АРТшкола, KUMON (Ранок)
Язык
Украинский
Год издания
2018
Переводчик
Валерия Делегач
Количество страниц
64
Иллюстрации
Цветные

Все о книге KUMON. Нумо клеїти!

KUMON – методика індивідуального розвитку, за якою навчаються 4 млн дітлахів у 49 країнах. Кожна книга є сходинкою для засвоєння певної навички й розрахована на кілька занять. Учень самостійно виконує ігрові завдання, які поступово ускладнюються.

Чого ця книга навчить дитину?

1. Розвиток дрібної моторики

Пальчики вашого малюка стануть сильними й вправними. Він навчиться правильно тримати олівець, що необхідно для подальшого навчання.

2. Навички аплікації

Якщо малюк упевнено й точно приклеює шматочки паперу на певні місця, це означає, що в нього є навичка створення аплікації. Зазвичай засвоєння цієї навички відбувається у кілька етапів.

Дитина:

  1. Приклеює і відклеює наліпки.
  2. Приклеює і відклеює папір на ділянки певної форми.
  3. Наносить клей на дрібні деталі й приклеює їх на певні місця.

Завдання у книзі спрямовані на послідовне відпрацювання кожного з трьох етапів. Малюк крок за кроком удосконалюватиме навичку. Процес приклеювання навчить його зосереджуватися й концентруватися на завданні.

3. Форми й розташування предметів у просторі

Під час виконання завдань дитина навчиться співвідносити такі слова, як «круг» і «квадрат», із відповідними формами, склеювати деталі різної форми, приклеювати на аркуш великі та дрібні деталі. Крім того, дитина розвиватиме творчі здібності й вивчить базові композиції.

Як користуватися книгою?

  1. Щоб допомогти дитині, виріжте для неї з книги необхідні деталі.
  2. У перших завданнях дитина вчитиметься приклеювати наліпки. Ви можете завчасно відклеїти ті з них, що їй знадобляться. Крім цього, на деяких аркушах ви маєте вирізати окремі деталі. Не забувайте, що найважливіше у ваших завданнях — весело проводити час із малюком.
  3. Не забувайте хвалити дитину після виконаного завдання.
  4. Не пропускайте коментарів під заголовками «Батькам». У них ми даємо поради, які допоможуть малюкові виконати завдання.
  5. З’ясуйте заздалегідь, скільки сторінок на день має опанувати дитина. Рекомендуємо закінчити завдання, коли дитині вони ще цікаві. Не чекайте, доки малюк втомиться.

Серія «KUMON. Перші кроки» розроблена спеціально для дітлахів від 2 років. Завдання у книгах спрямовані на розвиток дрібної моторики і підготовку руку до письма. Ваша дитина розфарбовуватиме малюнки, складатиме папір, вирізатиме й робитиме прості аплікації, водночас набуваючи навички, необхідні для її подальшого навчання.

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Тору Кумон
Издательство
Ранок
Серия книг
АРТшкола, KUMON (Ранок)
Язык
Украинский
Год издания
2018
Переводчик
Валерия Делегач
Количество страниц
64
Иллюстрации
Цветные
Рецензии
Купить - KUMON. Нумо клеїти!
KUMON. Нумо клеїти!
130 грн
Есть в наличии
 
Информация об авторе
Тору Кумон
Тору Кумон

Тору Кумон (26 марта 1914 - 25 июля 1995) - японский математик, просветитель, педагог, автор уникальной образовательной методики, учредитель сети учебных центров «KUMON». Его философия состоит в следующем: программа занятий должна отвечать способностям ребенка, его уровню знаний, а не возрасту. Великий математик и бизнесмен родился 1 марта 1914 года в деревне Оцу, округа Нагаока, в...

Подробнее

Рецензии KUMON. Нумо клеїти!

 
Характеристики KUMON. Нумо клеїти!
Автор
Тору Кумон
Издательство
Ранок
Серия книг
АРТшкола, KUMON (Ранок)
Язык
Украинский
Год издания
2018
Переводчик
Валерия Делегач
Количество страниц
64
Иллюстрации
Цветные
Формат
150х210 мм
Переплет
Мягкий
Бумага
Офсетная
ISBN
978-617-09-3707-0
Вес
200 гр.
Тип
Бумажная
 

Об авторе KUMON. Нумо клеїти!