Книга Джеремі Кларксон та світ довкола
Код товара: 548186
Описание книги
Характеристики
Отзывы
Іванна
29 января 2019 г
Скептично і соковито
До того, як я натрапила на цю книгу, я не чула про автора нічого. Нічогісінько. Чому його називають одним із найдотепніших британців сучасності? Що такого особливого у його погляді на світ? Чому ж його гострослів'я таке популярне?
Книга не лише відповіла на всі мої запитання, а й привідкрила двері у світогляд автора. Він пише чесно, жваво і щедро сипле гумором, наче улюбленою приправою. Книга- це його статті, котрі щонеділі публікувалися у газеті. У них він пише не лише про загальносуспільні проблеми, а й про тогочасні новини та винаходи, а його досвід подорожей однозначно вартий уваги багатомільйонної аудиторії.
Я визнаю книгу непересічною, коли якісь цитати, ідеї чи думки автора спонтанно випливають згодом у якийсь неочікувано вдалий момент. Керуючись цим моїм показником я однозначно визнаю книгу непересічною! Найважливішим для мене був уривок роздумів Кларксон про навчання в університетах. Він пише, що "...вчитися навіть на найбезглуздішому університетському курсі набагато цікавіше, ніж щоранку зав'язувати краватку і йти працювати... "Його аргументація вагома і підкріплена фактами і саме це мені найбільше до душі.
Alisa Kyrpycheva
21 января 2019 г
Книга не лише для фанів "Топ Гір"
Книга "Джеремі Кларксон та світ довкола" підійде не тільки для тих, хто все знає про машини або не пропустив жодної серії популярного британського шоу на автомобільну тематику "Топ Гір". Купуючи цю книжку, я точно не цікавилась авто і це виявилось абсолютно непотрібним. Книга мене вразила. По-перше, вона написана дуже легко: такі книги не можна читати по декілька сторінок та відкладати на поличку до наступного разу. Її хочеться прочитати одразу повністю. По-друге, англійський гумор, яким просякнута кожна сторінка. І цей гумор - не лише милі анекдоти про буденне життя. Джеремі Кларксон - чудовий журналіст, який пише для декількох газет. Він зажив слави скандаліста. Тому його жарти доволі саркастичні. Але це не обтяжує стиль письма, а додає йому гостроти. По-третє, це історія любові до подорожей. Як для людини, яка не може прожити і декількох місяців без хоча б невеличкої вилазки, "Джеремі Кларксон та світ довкола" і справді стала відрадою для душі. Адже автор - не редактор рекламних брошур туристичного агентства, а мандрівник в душі, який помічає як гарне, так і погане. Але ця книга - це більше ніж гумор та подорожі. В ній саме життя її бешкетуватого автора! Раджу до прочитання!
Ніна
18 января 2019 г
Книга для гарного настрою
Джеремі Кларксон був для мене впізнаваним обличчям через те, що мій чоловік і син дивляться Топ Гір (відповідно, дивлюсь його і я). І вже з передачі я зрозуміла, що це людина з прекрасним почуттям гумору, широким світоглядом та гарною вдачею. Саме тому без вагань придбала собі його книжку "Джеремі Кларксон та світ довкола".
Книжка складається з щотижневих колонок, які Джеремі Кларксон писав для газети "Санді Таймс" протягом кількох років. І писав він про все - про своє особисте життя, родину, побут, подорожі, враження від спілкування з представниками різних національностей, погоду, транспорт... про все!
Особисто я читала цю книжку паралельно з іншими книжками, оскільки кожна історія досить невеличка (3-5 сторінок) і ці історії між собою не пов'язані якоюсь конкретною сюжетною лінією. Тому можна насолодитись 10-ти хвилинним читанням однієї історії і спокійно відкласти книжку до наступної історії. Але за умови, що у вас буде достатньо вільного часу, навряд чи ви будете цю книжку відкладати)
Рекомендую для гарного настрою і відчуття духу Англії!
Возникли вопросы?
0-800-335-425
Cвязаться





