Ернест Гемінґвей (комплект із 5 книг)
Бумажная книга | Код товара 965853
Автор
Эрнест Хемингуэй
Издательство
Видавництво Старого Лева
Серия книг
Художня проза
Язык
Украинский
Год издания
2018
Переводчик
Владимир Митрофанов, Виктор Морозов, Анна Лелив, Андрей Савенец
Иллюстратор
Слава Шульц, Оксана Йориш
Количество страниц
1656

Все о книге Ернест Гемінґвей (комплект із 5 книг)

Книга 1. По кому подзвін

Один з найвідоміших та найемоційніших своїх романів «По кому подзвін» Ернест Гемінґвей завершив через три роки після приїзду в Іспанію, де висвітлював події громадянської війни для американської преси з 1937 року. Ця книжка - історія декількох днів життя підривника Роберта Джордана, який, як і Гемінґвей, приїхав з США в Європу на «не свою» війну. Блискучий та печальний роман про мужність та жертовність, моральний обов'язок і проблему вибору, любов та втрату.

Найвидатніший роман про війну в історії літератури.

Книга 2. Старий і море

Ніхто не зважав на життя старого кубинського рибака Сантьяго. У рідному селі люди вважали його диваком та цуралися. Але не Манолін — сусідський хлопчисько, для якого Сантьяго став справжнім другом.

Одного разу старий рибалка відправився в море і йому посміхнулася удача — величезна рибина попалася на гачок. Тепер йому доведеться випробувати всю свою волю щоб утримати її...

Притча «Старий і море» розповість читачам про справжню дружбу, віру, завзятість та про те, яка сила може ховатися за оманливою зовнішністю.

Чому варто купити книгу «Старий і море» Ернеста Гемінґвея?

«Старий і море» — один з найвідоміших творів знаменитого американського письменника. Він був відзначений одразу двома впливовими літературними преміями — Пулітцерівською (1953) та Нобелівською (1954), та продовжує підкорювати серця вже понад п'ятдесят років.

Ілюстрації для книжки «Старий і море» створила українська ілюстраторка Слава Шульц, котрі були позитивно оцінені керівником Літературної фундації Ернеста Гемінґвея та названі одним з найкращих оформлень серед видань твору письменника.

Книга 3. Прощавай, зброє

«Прощавай, зброє» - один із найвидатніших американських романів про Першу світову війну. Захоплива, частково біографічна оповідь Ернеста Гемінґвея висвітлює жорстокі реалії війни. У ній знаменитий гемінґвеївський телеграфний стиль перемежовується вкрапленнями потоку свідомості, і від того емоції твору сприймаються особливо гостро. Це історія мужності і страху, побратимства, любові та болю. Історія, у якій однаково сильно звучать почуття обов’язку та відчуття «не твоєї війни». Незабутня історія кохання, яке є лиш ілюзорним острівцем спокою і щастя.

Книга 4. Чоловіки без жінок та інші оповідання

Збірка Ернеста Гемінґвея «Чоловіки без жінок та інші оповідання» охоплює написане у 1923-1927 роках. Ці твори, сповнені психологічної напруги і незвичайного поетизму, - про дорослішання і дружбу, про відвагу і страх, про кохання і втрати, про війну і смерть, про відчайдушні пошуки сенсу життя... У характерному «телеграфному» стилі Гемінґвей фіксує довколишні події, часто не промовляючи про головне. Але місткі і несподівані деталі та óбрази створюють настільки особливу атмосферу, що в цих лаконічних, сміливих та витончено експресивних текстах автор постає перед нами як майстер короткої прози.

Книга 5. Фієста. І сонце сходить

Як це — пройти через всі жахи війни та повернутися в світ, який їх не бачив? Головний герой роману «Фієста. І сонце сходить» — колишній американський журналіст Джейк Барнс знає це як ніхто інший. Блукаючи вулицями прекрасних міст, беручи участь в полюванні та змаганнях, кидаючись в авантюри, він намагається знову відчути себе живим.

Зухвалим розвагам та алкоголю не завжди вдається приглушити розчарування та заповнити порожнечу, але зрештою, все, що залишається, таким як він — «втраченому поколінню», це святкувати фієсту та чекати нового світанку...

Чому варто купити книгу «Фієста. І сонце сходить» Ернеста Гемінґвея?

«Фієста. І сонце сходить» — роман знаменитого американського письменника, заснований на його власній біографії. Він майстерно точно передає настрій «втраченого покоління» американців, які робили відчайдушні спроби знайти себе в післявоєнному світі.

Роман «Фієста. І сонце сходить» вважається класичним прикладом характерного авторського стилю Ернеста Гемінґвея, який короткими, але багатозначними реченнями звертається до читачів за допомогою асоціацій та символізму.

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Эрнест Хемингуэй
Издательство
Видавництво Старого Лева
Серия книг
Художня проза
Язык
Украинский
Год издания
2018
Переводчик
Владимир Митрофанов, Виктор Морозов, Анна Лелив, Андрей Савенец
Иллюстратор
Слава Шульц, Оксана Йориш
Количество страниц
1656
Купить - Ернест Гемінґвей (комплект із 5 книг)
Ернест Гемінґвей (комплект із 5 книг)
950 грн
Нет в наличии
 
Информация об авторе
Эрнест Хемингуэй
Эрнест Хемингуэй

Не стремясь к заоблачным высотам, Эрнест Хемингуэй между тем сумел добиться невиданной популярности, стать лауреатом Нобелевской премии и запечатлеть свое имя в списке лучших литераторов XX века. Произведения Эрнеста Хемингуэя — сильные мотиваторы к наполненной смыслом жизни, к остроте чувств и эмоций. Несмотря на сложности и невзгоды, писатель взывает к читателю с просьбой выстоять, преодол...

Подробнее

Характеристики Ернест Гемінґвей (комплект із 5 книг)
Автор
Эрнест Хемингуэй
Издательство
Видавництво Старого Лева
Серия книг
Художня проза
Язык
Украинский
Год издания
2018
Переводчик
Владимир Митрофанов, Виктор Морозов, Анна Лелив, Андрей Савенец
Иллюстратор
Слава Шульц, Оксана Йориш
Количество страниц
1656
Иллюстрации
Цветные, Черно-белые
Формат
150х205 мм, 130х205 мм
Переплет
Твердый
Бумага
Офсетная
ISBN
978-617-679-509-4, 978-617-679-391-5, 978-617-679-525-4, 978-617-679-444-8, 978-617-679-390-8
Подарочные издания и комплекты
Комплекты
Тип
Бумажная
Литература стран мира
Литература США и Канады
Литература по периодам
Литература XX в.
 

Об авторе Ернест Гемінґвей (комплект із 5 книг)