Дракони, вперед!
Бумажная книга | Код товара 455696
Yakaboo 5/5
Автор
Катя Штанко
Издательство
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Язык
Украинский
Год издания
2014
Возраст ребенка
От 6 до 8 лет, От 9 до 12 лет
Иллюстратор
Екатерина Штанко
Количество страниц
272 стр. (иллюстрации)
Формат
145x220 мм

Все о книге Дракони, вперед!

Одна з найулюбленіших українських дитячих графіків Катерина Штанко майже закинула малювання. Справжні поціновувачі її таланту в розпачі — як таке могло статися? яка цьому причина?.. Нелегко повірити, але причина насправді прекрасна: віднедавна Катерина Штанко відчула в собі вулканічні пориви до... письменницької праці. Замість ілюструвати чужі твори, вона вирішила писати свої. І що вже найнеймовірніше — з легкістю написала просто цікавенну казкову повість! Київський школяр, захопившись біологією, випадково вирощує... дракона, який круто змінює його звичне життя... Ця феєрична казка є певною мірою і детективом, і пародією на детектив. Тут і легке фентезі, і дитяча «бондіана», і багато пізнавальних моментів. Це перша повість визначної української ілюстраторки. І якби ж ви знали, як нелегко було вмовити її проілюструвати власну книжку...

Характеристики
Автор
Катя Штанко
Издательство
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Язык
Украинский
Год издания
2014
Возраст ребенка
От 6 до 8 лет, От 9 до 12 лет
Иллюстратор
Екатерина Штанко
Количество страниц
272 стр. (иллюстрации)
Формат
145x220 мм
Рецензии
 •  
  Рецензия 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Ребенок (10 лет) читал не отрываясь!!!
  Первая книга, которую он прочитал без нашего принуждения
 •  
  Рецензия 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Сын (8 лет) прочитал книгу с большим удовольствием. Даже плакал, что она закончилась Иногда перечитывает интересные моменты
Купить - Дракони, вперед!
Дракони, вперед!
130 грн
Отправка с
02.11.2021
 

Рецензии Дракони, вперед!

5/5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 •  
  Рецензия 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Ребенок (10 лет) читал не отрываясь!!!
  Первая книга, которую он прочитал без нашего принуждения
 •  
  Рецензия 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Сын (8 лет) прочитал книгу с большим удовольствием. Даже плакал, что она закончилась Иногда перечитывает интересные моменты
 •  
  Дракони бувають різними 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Сучасні батьки сучасних дітей стикаються з проблемою небажання дітей читати. Причину цього явища можна шукати довго та розмірковувати чому це так. Проте, я думаю, що дитину не потрібно змушувати читати, достатньо знайти цікаву книгу, а ще краще прочитати її разом і обговорити найбільш цікаві моменти. Розповідь про драконів та пригоди підходить для цього якнайкраще.
  Книга "Дракони, вперед" приваблює перш за все обкладинкою, з таким собі "мімімішним" дракончиком, пухнастим наче кошеня та крильцями наче у метелика.
  Сюжет казкової повісті являє собою мікс різних жанрів: фентезі з елементами детективу, пригодами та коротенькими енциклопедичними вставками.
  Герой повісті, звичайний київський школяр Михась Вербицький, який захоплюється рослинами, і саме через своє захоплення потрапляє у дивовижні пригоди, знайомиться з драконами, що мешкають в Україні (виявляються такі є і їх досить багато), рятує їх від смертельної небезпеки, стає «Навігатором Драконів» та допомагає їм повернутися на свою Батьківщину.
  Це книга про дружбу, одвічну боротьбу добра зі злом та відповідальність за свої вчинки.
  У повісті в ігровій формі описуються окремі кімнатні рослини, їх властивості та особливості, даються пояснення незрозумілих термінів. Крім того у книзі присутні елементи географії: читач разом з драконами та Михасем може здійснити подорож, вздовж Дніпра, з Києва, до Кримських гір, знайомлячись з Олешківськими пісками, Дніпровськими порогами та Дніпрогесом.
 •  
  Мега интересная книга 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Мои дети (8 и 9 лет) не любят читать, только комиксы идут на "ура" - текста немного, зато много картинок. Ну а я успокаиваю себя тем, что хоть чуть-чуть, но читают. Книг покупаю много, разных, прошу читать хотя бы по 5 страниц в день. Они выполняют только эту норму и все. И вот однажды мой коллега по работе посоветовал купить эту книгу, говорит - дети не могут оторваться, хоть она не очень красочная, не самая лучшая бумага, но невероятно интересная. Книгу купила, принесла домой, дети естественно не обрадовались. Как обычно "ну ок, 5 страниц". Дело было вечером, в этот день мой 8 летний сын прочитал 25 страниц, что несомненно его личный рекорд, он забыл про свой лимит, и все время повторял, "ну сейчас, еще одну страничку и все, ну вот эту главу и все". На следующий день я ушла на работу и получила смс от сына "Ненавижу Котьку!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (плахой малыш)!!!!!!!!!!!!!!!!!" (пунктуация сохранена). Как оказалось Котька, младший брат главного героя вылил томатный сок в горшок с растением. Ребенок настолько переживал, что младший брат "загубил" все дело, что эмоции выплескивались через край. Книга "ушла" за 3 дня. На сегодняшний день - она остается любимой из всех прочитанных книг.
 •  
  Книга,яка читається на одному диханні
  Книгу купила для дев'ятирічної доньки, щоб увечері перед сном читати її одна одній по черзі. І книга виявилася чудовою! Незважаючи на велику кількість сторінок, тому, що книга дійсно товстенька, вона все одно читається дуже швидко, тому що сюжет дуже захопливий і донька дуже поспішала дізнатися, що ж далі буде з дракончиком Хомою.
  Казка дуже цікава ще й тому що в ній є багато і ненав'язливо описаних цікавих фактів, а ще там дуже добре розкрите питання дружби і тема піднята великим А.Екзюпєрі, - "що ми відповідальні за тих, кого взяли під свою опіку")))
  У книжці чудові ілюстрації, особливо сподобалось доньці те, що автор книги є і її ілюстратором, тобто ми можемо побачити героїв такими, якими дійсно їх собі уявляла авторка!
  Незважаючи на те, що головні герої тут маленький дракон Хома та хлопчик, що його виростив, але дочці сподобався дракон на ім'я Спайк, вона навіть плакала, коли дракон мав померти. Навіть зараз, роблячи уроки, донька згадує Спайка і його фразу: "Спайк, думати")))
  Обов'язково купіть цю книжку своєму синові чи донці і нехай вони поринуть у чудовий світ магії та дружби)
 •  
  Чудова історія від ілюстратора
  В одному київському дворі живе заможний розбещений хлопець з величезним собакою. В тому ж дворі живе Михась, якого кличуть ботаніком, але він не ображається, бо любить рослини понад усе. Дивна пригода стається з Михасем на відпочинку в Ялті: в омріяному Нікітському ботанічному саду він потрапляє в заборонену зону з казковими рослинами і куштує грушу з драконячого дерева, а кісточку привозить додому, щоб виростити своє власне. Але не рослина виростає в горщику, а справжнісінький дракон, хоч і вегетаріанець! Тепер Михась бачить світ інакше: може чути голоси своїх рослин, розуміти однорічного брата і бачити міфічних істот, як от, наприклад, драконів, похибок, домовика роду Вербицьких, який багато в чому допоможе розібратись хлопцеві. Завдяки таким новим здібностям, Михась лише тепер побачив, що у сусіда Олелько Пихача не пес, а теж дракон, але м’ясоїдний і найбільше чого потребує Спайк - Михасевого грушевого Хому!

  Але стається непередбачуване, батьки Пихача вигнали дракона з квартири, а самі поїхали на море, тож Михась і Хома самі ходять годувати страшного дракона, бо в них добрі серця. Спайк так звикає до них, що коли, Хома і молодший брат Михася викрадені, він приходить на допомогу.

  Далі починається справжній детектив! Тут буде небезпека у вигляді мисливців на драконів, що вбивають і роблять з них сумки і одяг, буде пістолет у скроні Михася, молодший брат у вигляді приманки... А ще хлопці Вербицькі дізнаються, що вони теж дракони! Уявляєте?! Книга надзвичайно цікава, в ній багато подій, подорожей Україною, згадок про народну творчість, назв рослин, небезпечних ситуацій, гумор теж є. Не міг відірватись!
 •  
  Драконий характер 0% пользователей считают этот отзыв полезным
  Современные родители современных детей сталкиваются с проблемой нежелания детей читать. Причину этого явления можно искать долго и рассуждать почему. Однако, я думаю, что ребенка не нужно заставлять читать, достаточно найти интересную книгу, а еще лучше прочитать ее вместе и обсудить наиболее интересные моменты. Рассказ о драконах и приключения подходит для этого как нельзя лучше.
  Книга "Драконы, вперед" привлекает прежде всего обложкой, с неким "мимимишним" дракончиком, пушистым как котенок и крылышками как у бабочки.
  Сюжет сказочной повести представляет собой микс разных жанров: фэнтези с элементами детектива, приключениями и коротенькими энциклопедическими вставками.
  Герой повести, обычный киевский школьник Миша Вербицкий, который увлекается растениями, и именно из-за своего увлечения попадает в удивительные приключения, знакомится с драконами, проживающих в Украине (выявляются такие есть и их достаточно много), спасает их от смертельной опасности, становится «Навигатором драконов» и помогает им вернуться на свою Родину.
  Это книга о дружбе, извечной борьбе добра со злом и ответственность за свои поступки.
  В повести в игровой форме описываются отдельные комнатные растения, их свойства и особенности, даются объяснения непонятных терминов. Кроме того, в книге присутствуют элементы географии: читатель вместе с драконами и Мишей может совершить путешествие, вдоль Днепра, из Киева, в Крымских горах, знакомясь с Олешковскими песками, днепровскими порогами и Днепрогэсом.
 
Характеристики Дракони, вперед!
Автор
Катя Штанко
Издательство
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Язык
Украинский
Год издания
2014
Возраст ребенка
От 6 до 8 лет, От 9 до 12 лет
Иллюстратор
Екатерина Штанко
Количество страниц
272 стр. (иллюстрации)
Формат
145x220 мм
Переплет
Твердый
ISBN
978-617-585-071-8
Вес
430 гр.
Тип
Бумажная
Класс
6-й класс
Литература
Украинская
Литература стран мира
Украинская литература
Литература по периодам
Современная литература