Для неї (комплект із 5 книжок)
Бумажная книга | Код товара 1388573
Автор
Лори Минц, Кэтрин Грей, Скарлетт Кертис
Посмотреть все
Издательство
Видавництво Старого Лева, #книголав, Yakaboo Publishing
Посмотреть все
Язык
Украинский
Год издания
2021
Переводчик
Анна Лелив, Елена Замойская, Наталия Палий
Посмотреть все
Количество страниц
1568
Иллюстрации
Нет иллюстраций, Черно-белые
Формат
140х200 мм, 150х215 мм, 125х185 мм

Все о книге Для неї (комплект із 5 книжок)

До комплекту увійшли наступні книжки:

Книга 1. Гормони

Науково-популярна розвідка відомої британської журналістки і психологині Елеонор Морган відкриває перед читачами дивовижний і складнющий світ жіночого тіла, а ще не менш дивовижний світ жіночих переживань у пошуках самих себе та свого місця в суспільстві, закони і стереотипи в якому впродовж не одного тисячоліття створювали чоловіки. Багатий, непростий і часто контроверсійний матеріал авторці вдалося викласти максимально доступно, тому книжка стане незамінним путівником для будь-якої жінки на шляху до самопізнання, а для будь-якого чоловіка дороговказом до якнайкращого розуміння своєї коханої, матері, сестри, дочки.

Книга 2. Кінчай! Твоє право на задоволення

Кожна друга жінка віком від 18 до 35 років зазвичай не отримує оргазму під час сексу з партнером. І причина не в жінках. Науковиця Лорі Мінц, яка викладає курс з психології сексуальності в Університеті Флориди, провела ґрунтовне дослідження, що охоплює сфери біології, соціології, культурології, лінгвістики та сексології. У ньому вона пояснює, чому так багато жінок не кінчають із партнерами, як з’ясувалось, причина в суспільстві, культурі і навіть мові. Вона також розповідає про найважливіший жіночий статевий орган і жіночу сексуальність, а головне – дає настанови та практичні поради, що допоможуть жінкам отримувати оргазми. Проте книжка не тільки для жінок, у ній є окремий розділ і для чоловіків.

Книга 3. Несподівана радість самотності

Вам за тридцять і ви неодружені? Батьки і родичі тиснуть на вас, щоб шукали собі пару? Помічаєте жалісливі погляди в одружених колег чи знайомих?

Ми живемо в культурі, яка цінує переважно повноцінні парні стосунки, а самотніх таврує білими воронами, нездатними знайти когось, хто б їх покохав. Але самотність – не вирок і ця книжка про те, як прийняти її, знайти радість у ній та абстрагуватися від громадської думки, яка вимагає жити у парі.

Однак, авторка книжки не намагається переконати читача, що шлюб чи життя в парі це погано.

Книга 4. Феміністки не носять рожевого та інші вигадки

«Феміністки не носять рожевого та інші вигадки» — це збірка есеїв видатних жінок (акторок, співачок, активісток, письменниць, блогерок, дизайнерок), серед яких Кіра Найтлі, Сірша Ронан, Гелен Філдінґ, Емма Вотсон, Джемма Артертон, Скарлетт Кертіс...

Ця книжка — не посібник про те, як бути ідеальною феміністкою, чи історія руху. Це приватні історії дуже різних жінок — відвертих, зворушливих, іноді смішних, часом збентежених, частіше невимовно сміливих. Вони користуються косметикою (якщо хочуть), носять рожеве (якщо хочуть), плачуть (або ні) та почуваються сильними (або ні). Кожна з них має свою історію, свій досвід і свій голос — і всі вони цінні та важливі. Ця книжка не розповідає всього, що треба розуміти чи знати про фемінізм, зате показує, що в серці фемінізму — жінки.

Книга 5. Матера вам не наймичка, або Чому діти це — прекрасно...

Немає значення, планували ви дітей чи ні, дивлячись на дві смужки тесту на вагітність, жінка все одно переживатиме купу суперечливих емоцій. І чоловік, коли дізнається, до речі, також.  Ця книжка про реальне, живе, неідеальне материнство. Про матеру, яка через призму гумору та самоіронії, використовуючи легку дозу елегантних матюків, намагається день перестоять і ніч передержатись. Від тесту на вагітність до баталій у садочку. Про перші купання, зуби, соплі й незручні запитання. Поважною ходою пройдемося по всіх періодах материнства, намагаючись триматися курсу на збереження здорового глузду та душевної рівноваги. Розберемо стереотипи, зруйнуємо шаблони, ніжно «обезврєдимо» бабу. Виробимо імунітет до непрошених порад і забобонів.  

Ця книжка для мам, щоб підтримати і надихнути; майбутніх мам, щоб налаштуватись і знати, чого чекати; бабусь, щоб згадати і пережити знову; і татусів, щоб краще зрозуміти всіх цих дам. Катя Бльостка — «матера» чотирьох синів, блогерка. Народилась і виросла в смт Гоща Рівненської області. У 2014-му переїхала у США.

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Лори Минц, Кэтрин Грей, Скарлетт Кертис
Посмотреть все
Издательство
Видавництво Старого Лева, #книголав, Yakaboo Publishing
Посмотреть все
Язык
Украинский
Год издания
2021
Переводчик
Анна Лелив, Елена Замойская, Наталия Палий
Посмотреть все
Количество страниц
1568
Иллюстрации
Нет иллюстраций, Черно-белые
Формат
140х200 мм, 150х215 мм, 125х185 мм
Купить - Для неї (комплект із 5 книжок)
Для неї (комплект із 5 книжок)
1 215 грн
Нет в наличии
 
Информация об авторе
Кэтрин Грей
Кэтрин Грей

Кэтрин Грей - писательница и редактор, корреспондентка The Guardian, Stylist, The Telegraph, Cosmopolitan, GLAMOUR, Fabulous, The Lancet Psychiatrist, Mr & Mrs Smith, BBC Earth и Women's Health. Автор книг «Неожиданная радость трезвости», «Неожиданная радость обычности» и «Неожиданная радость одиночества». Когда Кэтрин не пишет книги или колонки, то снимает...

Подробнее

Характеристики Для неї (комплект із 5 книжок)
Автор
Лори Минц, Кэтрин Грей, Скарлетт Кертис, Элеонор Морган, Катя Бльостка
Издательство
Видавництво Старого Лева, #книголав, Yakaboo Publishing, Snowdrop, Віхола
Язык
Украинский
Год издания
2021
Переводчик
Анна Лелив, Елена Замойская, Наталия Палий, Зорина Тиммерман
Количество страниц
1568
Иллюстрации
Нет иллюстраций, Черно-белые
Формат
140х200 мм, 150х215 мм, 125х185 мм
Переплет
Мягкий, Твердый
Бумага
Офсетная
ISBN
978-966-97901-8-7, 978-617-7820-44-3, 978-617-7544-55-4, 978-617-679-681-7, 978-617-7960-27-9
Подарочные издания и комплекты
Комплекты
Тип
Бумажная
 

Об авторе Для неї (комплект із 5 книжок)