Дара Корній (комплект із 4 книг)
Бумажная книга | Код товара 964286
Автор
Дара Корний
Издательство
Vivat
Язык
Украинский
Год издания
2019
Иллюстратор
Ангелина Канкава
Количество страниц
1280
Иллюстрации
Цветные, Черно-белые
Формат
132x205 мм, 170х240 мм

Все о книге Дара Корній (комплект із 4 книг)

Книга 1. Чарівні істоти українського міфу. Духи природи

Дара Корній - українська сучасна письменниця, журналістка, волонтерка. Пише і для дітей, і для дорослих, гармонійно вплітаючи в сучасний світ елементи слов'янської дохристиянської міфології, майстерно використовуючи для цього народні казки, легенди, обряди й замовляння.

Ця книжка - чарівна. Ви не просто погортаєте її сторінки - ви поблукаєте стежками правічного лісу, почуєте його дихання, подивитесь в очі старенькому лісовикові, послухаєте чугайстрову сопілку. Може, вам щось прошепоче мавка або побалакає з вами поважний цар Ох... Ви постоїте біля річки - заскочите русалок за їхніми пустощами, а звідти недалеко й на гостину до суворих болотяника й болотяниці. А далі - прогулянка полем і луками, де вас зустрінуть і польовик, і спориш, і луговик... Та й вітри з повітрулями супроводжуватимуть вас під час мандрівки. І насамкінець свої таємниці відкриють духи пір року.

Перед вами постане величезний і дуже цікавий шар культурної спадщини давніх українців, химерний світ чарівних істот праукраїнської міфології, досліджений і опрацьований Дарою Корній.

Книга 2. Сузір'я Дів

Є таке сузір’я, в якому кожна жінка від народження має свою зорю. Є така й у Василини — представниці давнього шляхетного роду Коморовських. Мабуть, ця зоря й оберігає дівчину в складні моменти. А може, її захист — то старовинний оберіг, подарований бабусею Терезою? Чи то сама бабуся, яка душею-зіркою-птахою прилинула до онучки, щоб уберегти її від чогось лихого?

«Сузір’я Дів» — то плетиво жіночих доль, пов’язаних давнім амулетом, фатальним прокляттям і родинною історією, яка рясно скроплена моторошними таємницями, лукавими інтригами, безневинною кров’ю, підступними зрадами, безоглядною самопожертвою, справжнім коханням, що густим шлейфом тягнеться за Василиною від XVІІІ століття і до наших днів.

Книга 3. Місяцівна

Терезу кличуть Місяцівною за незвичну зовнішність, бо таких, як вона, — альбіносів — називають людьми Місяця. Мама Василина, прагнучи врятувати її після автомобільної аварії, передає старовинний оберіг — лунницю, що багато століть супроводжує жінок із давнього шляхетного роду Коморовських. Однак після цього життя Терези кардинально змінюється: з настанням повні щось лихе наче вселяється в дівчину — і вона опритомнює на старому сокальському цвинтарі з кров'ю під нігтями та присмаком крові в роті. Щоб здолати зло, Терезі доведеться пройти курс реабілітації в психлікарні, розплутати вузлики страшних родинних таємниць, зазирнути в очі власному майбуттю, повернути на місце чорне серце темного янгола та знайти своє призначення там, де гори підпирають небо.

Книга 4. Зірка для тебе

Іноді достатньо подивитись у нічне небо, щоб знайти свою зірку. Сергій зустрічає Зоряну. Або ж так: Лічозір знаходить свою Зірку. Якийсь містичний зв'язок між ними пробуджує любов, на яку чатують випробування часом, відстанню і навіть протистояння смерті, що йтиме за ними крок у крок. «Зірка для тебе» — роман про беззастережне кохання, де вир спогадів майстерно вплітається у сучасність, де чарівна атмосфера Львова просякнута мандрами у часі й просторі, де віра стає чи не єдиним шансом на спасіння. Це роман про зоряне сяйво, яке сповнює по вінця серця людей.

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Дара Корний
Издательство
Vivat
Язык
Украинский
Год издания
2019
Иллюстратор
Ангелина Канкава
Количество страниц
1280
Иллюстрации
Цветные, Черно-белые
Формат
132x205 мм, 170х240 мм
Рецензии
Купить - Дара Корній (комплект із 4 книг)
Дара Корній (комплект із 4 книг)

Обычная цена: 769 грн

Особое предложение: 665 грн

Есть в наличии
 
Информация об авторе
Дара Корний
Дара Корний

Дара Корний — украинская писательница. «Дара Корний» — это писательский псевдоним, настоящее имя Мирослава Ивановна Замойская. Местом рождения самобытного автора стало село Секунь Волынской области, а датой — 20 сентября 1970 года. После школы Мирослава поступила в Украинскую академию печати в городе Львове, на журналистско-редакторское отделение. В данное время Дана Корний проживает во Львове и р...

Подробнее

Рецензии Дара Корній (комплект із 4 книг)

 
Характеристики Дара Корній (комплект із 4 книг)
Автор
Дара Корний
Издательство
Vivat
Язык
Украинский
Год издания
2019
Иллюстратор
Ангелина Канкава
Количество страниц
1280
Иллюстрации
Цветные, Черно-белые
Формат
132x205 мм, 170х240 мм
Переплет
Твердый
Бумага
Офсетная
ISBN
978-617-690-898-2, 978-966-942-569-0, 978-966-942-801-1, 978-966-942-946-9
Подарочные издания и комплекты
Комплекты
Тип
Бумажная
Литература стран мира
Украинская литература
Литература по периодам
Современная литература
 

Об авторе Дара Корній (комплект із 4 книг)