Психологічні романи Аґати Крісті (під псевдонімом Мері Вестмакотт, комплект із 3 книг)
Бумажная книга | Код товара 983550
Yakaboo 5/5
Автор
Агата Кристи
Издательство
Snowdrop
Язык
Украинский
Год издания
2019
Переводчик
Евгения Кононенко, Елена Замойская, Игорь Астапенко
Количество страниц
1016
Иллюстрации
Нет иллюстраций
Формат
100x160 мм

Все о книге Психологічні романи Аґати Крісті (під псевдонімом Мері Вестмакотт, комплект із 3 книг)

Вперше українською! Три психологічних романи Аґати Крісті, написані під псевдонімом Мері Вестмакотт. На вас чекають кишеньковий формат, м'яке естетичне оформлення і море задоволення від текстів майстрині британської прози.

Родзинка комплекту

 • Вперше в Україні та українською. Перекладено видатними українськими перекладачами – Євгенією Кононенко, Оленою Замойською, Ігорем Астапенком 
 • Дозвіл на право друку в Україні надано внуком самої Аґати Крісті та його компанією @Agatha Cristie LTD. 
 • Авторка, яка звикла, що її люблять за детективи, соромилася відверто підписувати книги справжнім іменем: думала, її засудять. А твори, на думку критиків, мають більшу літературну цінність, ніж її твори про кримінал. Гостросюжетні. Повчальні. Ті, які втручаються в особисте життя читача. Якщо книга потрапить до рук, відкласти її недочитаною не вдасться.
 • Особливий дизайн – дуже симпатична обкладинка у стилі вікторіанських шпалерів. Набір з трьох романів пропоновано в подарунковій коробочці.

Для кого комплект

Для тих хто любить якісну психологічну літературу, поціновувачів творчості Аґати Крісті та її маловідомих творів.

Книжка 1. Донька є донька

Тематика

Стосунки між батьками та дітьми, чоловіками та жінками, кохання.

Про книгу

Дві жінки прагнуть любові, уваги й турботи, кохання чоловіка, хочуть пізнати життя в його повноті, але їхні ж заплутані стосунки заважають їм це здійснити. Донька впевнена, що має право втручатися в особисте життя матері, яка рано овдовіла й збирається заміж. Мати намагається уникнути конфліктів, через які сімейні будні перетворюються на пекло. Етика невтручання з боку подруги, яка є відомою особистістю й психологом, не дає змоги змінити закономірний хід подій, аж поки обидві жінки не усвідомлять, що самі мусять відповідати за власні вчинки й слова. Хто насправді винен у тому, що життя летить шкереберть: мати, донька чи..?

Цитати з книги

«Ми живемо в непевний час, коли ніщо не є стабільним, і молодь відчуває це. Звідси половина проблем нашого часу. Брак стабільності. Розбиті домашні вогнища. Відсутність моральних стандартів. Ви самі знаєте, що молоде деревце треба прив’язувати до міцного кілка».

«Як несправедливо, подумала Лора, – що від кохання жінка квітне, а чоловік стає схожим на мокру курку».

«Язик людині дано не лише для того, щоб висловлювати думки, але й щоб їх приховувати».

«В народі кажуть, що від розлуки любов лише зміцнюється. А моя тітка Джейн додає: «...хіба що до іншого хлопця».

«Непідходящий чоловік гірше, ніж ніякий».

«Жінки – щаслива частина людства. Але 99% зі ста цього не підозрюють».

Книжка 2. Хліб геніїв

Тематика

Стосунки між чоловіками та жінками, кохання, пошук життєвих покликань.

Про книгу

Геніальний композитор, високоосвічений молодий чоловік, нащадок шляхетного роду – Вернон Дейр здобув освіту у Кембриджі, обізнаний з історією мистецтв і найновіших відкриттів науки свого часу, мріє створити найвеличнішу оперу, сценографія й магія музики якої приголомшить людську уяву. Він зачарований творчістю Всеволода Меєргольда, реформатора театру й засновника акторської системи «біомеханіки», Арнольда Шенберґа, творця експресіонізму в музиці, захоплений досягненнями Фейнберґа, Прокоф’єва, Айнштайна…» І жодні війни, фатальні жінки, амнезії чи дисоціативні фуги не можуть перемогти ту гігантську силу, яка панує над людьми й неминуче змінює світ. Бо «у світі не існує нічого такого ж пафосного, недолугого, абсурдного й абсолютно прекрасного, як Людина...»Та хто знає, звідки беруться генії? Хто їх творить? Що їх породжує? Спадковість, оточення? «…шліфує й надає остаточної форми, секс пробуджує... Але є щось важливіше. Те, чим вони живляться».

Цитати з книги

«Бути генієм – це не означає робити щось не так, як інші. В дев’яти із десяти випадків ломка стереотипів – не що інше, як дешевий спосіб змусити про себе заговорити.

«Завжди знайдеться жінка, яка буде ладна витягти тебе з прірви. Але ніхто не складе тобі товариство на вершині гори. Так і залишишся там у гордовитій  амотності.

«Відкриття нової Національної опери в Лондоні стало неабиякою подією. Приїхала королівська родина. Збіглася преса. Прибули численні представники світського товариства. Усіма правдами й неправдами зуміли пробитися навіть музиканти – переважно в останні ряди на райку».

«Є люди, які придумують нове, вишукують нові підходи, нові ідеї, але не мають шансу чогось досягнути, тому що люди бояться нового. А є інші люди – ті, які розуміють, чого прагне загал, і продовжують йому це давати, тому що це безпечно і забезпечує гарантований прибуток. Однак є і третій шлях – знайти нове і прекрасне і дати йому шанс».

«– Гадаєш, жінка не може бути бідною і щасливою? – Може, якщо наділена певними якостями. – Якими? Коханням та довірою? – Ні-ні, маленький телепню. Почуття гумору, товстошкірість, самодостатність. Ти будеш вперто повторювати, що з милим рай в шалаші, що все залежить від кохання ... ні, це переважно проблема внутрішніх налаштувань».

Книжка 3. Розлука навесні

Тематика

Стосунки між чоловіками та жінками, кохання, розлуку.

Про книгу

Леді Джоан, головна героїня роману, через несприятливу погоду змушена лишитися наодинці з найсокровеннішими думками. На краю цивілізації в безкінечній пустелі вона, немов у ритриті, дізнається про те, чого не розуміла й не хотіла усвідомити, зокрема й себе. Переосмислення відчуттів й власного життя, передусім стосунків з найріднішими, змінює її ставлення до тих, хто поруч і тих, хто вплинув на звичний неспішний перебіг подій, які зринули в пам’яті. Леді Джоан прагнула в цій подорожі побачити незнаний далекий світ, провідати доньку в Багдаді, відволіктися від рутини, але, зрештою, чи несподіванки є просто несподіванками, а не закономірністю?..

Цитати з книги

«– Ні, я повертаюся в Багдад до чоловіка. – У тебе є чоловік ? Джоанну щиро здивувало те, що в такої поношеної жінки, у яку перетворилася Бланш,... ще залишилася така розкіш – справжній живий чоловік».

«Насправді життя – це послідовність маленьких драм».

«Якщо людина не має можливості займатися тим, що їй подобається, томатна лише наполовину людина».

«Джоан посміялася з цього, але водночас їй було приємно. Коли щось робиш або говориш, завжди розраховуєш, що хтось це оцінить. Іноді вона запитувала в себе: чи не занадто її сім’я звикла до ідеального домашнього порядку та її особистої турботи й відданості?»

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Агата Кристи
Издательство
Snowdrop
Язык
Украинский
Год издания
2019
Переводчик
Евгения Кононенко, Елена Замойская, Игорь Астапенко
Количество страниц
1016
Иллюстрации
Нет иллюстраций
Формат
100x160 мм
Рецензии
 •  
  Прекрасные романы. 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Удивительный комплект состоящий из трех книг написанных Агатой Кристи, но эти произведения были изданы под псевдонимом Мэри Уэстмакотт. Каждый из представленных романов значительно отличается от тех книг Кристи которые читатели привыкли наблюдать, и именно этот факт делает комплект столь уникальным. Первая книга называется "Донька є донька" автор как бы намекает читателям о том что тема развитая в данной книге будет связана с непростыми отношениями между матерь и дочкой. Вторая книга "Хліб геніїв" похожа по стилистике с первым произведением, но в ней намного больше боли, а также сочетание семейной драмы, творчества, романтики и непосредственно психологии. Третий роман "Розлука навесні" о том как счастливая женщина Джоанна Скудамор благодаря неприятным обстоятельствам осознает насколько она заблуждалась, и неожиданно ее реальность оказывается вовсе не такой сказочной. Абсолютно все книги оказались интересными, а удивительный переплет каждой из них выполнен качественно и в очень красивых тонах что и сделало этот книжный комплект произведением искусства.
 •  
  Хорошие романы о семье и отношениях
  Если Агата Кристи берется за написание детектива, то делает это грамотно, со знанием дела, одним словом на самом высоком уровне. С психологическими романами та же история. Я прочитала все три книги и скажу, что каждый роман трогает душу, вызывает определенные эмоции к героям, заставляет задуматься о жизни, поступках, решениях, которые откладывают свой отпечаток.
  Сразу хочу отметить просто потрясающее качество этой серии. Каждая книга имеет очень красивое оформление, книгу приятно держать в руках, а страницы достаточно плотные и качественные, приятный шрифт. Каждый роман рассказывает об отношениях внутри семьи, о поиске себя и своего предназначения в жизни. Один роман глубоко раскрывает психологию жизни в браке, другой рассказывает нам о проблемах между детьми и родителями, а есть и такой, который посвящен жизни с гением, который не видит ничего кроме своей музыки.
  Эти романы действительно можно назвать психологическими, так как они в полной мере раскрывают характер, психологию героев, дают пищу для размышлений. Каждый из них после прочтения оставил след в моей душе. Читать романы на украинском языке, да еще и в таких качественных изданиях – одно удовольствие. До этого я читала только детективы Агаты Кристи, а теперь убедилась, что она также мастер и в психологической прозе.
Купить - Психологічні романи Аґати Крісті (під псевдонімом Мері Вестмакотт, комплект із 3 книг)
Психологічні романи Аґати Крісті (під псевдонімом Мері Вестмакотт, комплект із 3 книг)
800 грн
Нет в наличии
 
Информация об авторе
Агата Кристи
Агата Кристи

Пожалуй, нет в мире человека, которому ни разу в жизни не довелось купить книги Агаты Кристи. Минимум один экземпляр творения этой популярной английской писательницы, классика детективного жанра, есть в каждой домашней библиотеке. И это не удивительно, поскольку она принадлежит к числу самых публикуемых авторов всех времен и народов, занимая в этом списке почетное третье место. Детективы Агаты Кри...

Подробнее

Рецензии Психологічні романи Аґати Крісті (під псевдонімом Мері Вестмакотт, комплект із 3 книг)

 •  
  Прекрасные романы. 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Удивительный комплект состоящий из трех книг написанных Агатой Кристи, но эти произведения были изданы под псевдонимом Мэри Уэстмакотт. Каждый из представленных романов значительно отличается от тех книг Кристи которые читатели привыкли наблюдать, и именно этот факт делает комплект столь уникальным. Первая книга называется "Донька є донька" автор как бы намекает читателям о том что тема развитая в данной книге будет связана с непростыми отношениями между матерь и дочкой. Вторая книга "Хліб геніїв" похожа по стилистике с первым произведением, но в ней намного больше боли, а также сочетание семейной драмы, творчества, романтики и непосредственно психологии. Третий роман "Розлука навесні" о том как счастливая женщина Джоанна Скудамор благодаря неприятным обстоятельствам осознает насколько она заблуждалась, и неожиданно ее реальность оказывается вовсе не такой сказочной. Абсолютно все книги оказались интересными, а удивительный переплет каждой из них выполнен качественно и в очень красивых тонах что и сделало этот книжный комплект произведением искусства.
 •  
  Хорошие романы о семье и отношениях
  Если Агата Кристи берется за написание детектива, то делает это грамотно, со знанием дела, одним словом на самом высоком уровне. С психологическими романами та же история. Я прочитала все три книги и скажу, что каждый роман трогает душу, вызывает определенные эмоции к героям, заставляет задуматься о жизни, поступках, решениях, которые откладывают свой отпечаток.
  Сразу хочу отметить просто потрясающее качество этой серии. Каждая книга имеет очень красивое оформление, книгу приятно держать в руках, а страницы достаточно плотные и качественные, приятный шрифт. Каждый роман рассказывает об отношениях внутри семьи, о поиске себя и своего предназначения в жизни. Один роман глубоко раскрывает психологию жизни в браке, другой рассказывает нам о проблемах между детьми и родителями, а есть и такой, который посвящен жизни с гением, который не видит ничего кроме своей музыки.
  Эти романы действительно можно назвать психологическими, так как они в полной мере раскрывают характер, психологию героев, дают пищу для размышлений. Каждый из них после прочтения оставил след в моей душе. Читать романы на украинском языке, да еще и в таких качественных изданиях – одно удовольствие. До этого я читала только детективы Агаты Кристи, а теперь убедилась, что она также мастер и в психологической прозе.
 •  
  Рецензия
  Просто невероятный комплект с историями всеми любимой Агатой Кристи, правда, неписаными под псевдонимом Мэри Уэстмаккот. Было очень интересно познакомиться с творчеством автора с немного другой стороны. В первую очередь Агата Кристи известна своими увлекательными детективами, однако мало кто знает, что у писательницы также был опыт написания психологических романов. Все три романа, которые предоставлены в этом комплекте, оказались ничуть не хуже детективов, написанных Агатой Кристи. Книги оставили после себя яркие впечатления и заставили задуматься о жизненных проблемах и ценностях. Сам комплект очень красивый, шикарно подойдёт для подарка. Одним словом, очень рекомендую всем, кто хочет познакомиться с Агатой Кристи под немного другим углом.
 •  
  Романы Агаты Кристи. 0% пользователей считают этот отзыв полезным
  Когда выложила на фейсбуке свою фотографию в тёмно-синем платье и с причёской под пикси, мне сказали, что я напоминаю английскую леди. Хм-м-м... Английская леди? Возможно... Но мой менталитет ближе к французскому. Наверное, есть во мне что-то истинно и английское и французское тоже. В литературе я люблю как английских писателей так и французских. Не могу определиться, какая страна в этом отношении преобладает. Британская литература — это литература Англии, Шотландии, Уэльса и Северной. Мне по духу близки сочинения, в которых обработаны библейские и легендарные сюжеты, также нравится классический английский детектив. Мой любимый персонаж мисс Марпл. Эта старая леди полна бодрости и рвение, которым можно только восхищаться! Мисс Марпл занимается цветами в своём саду, а на досуге разгадывает необъяснимые головоломки и помогает полиции в расследовании сложных и запутанных преступлений. Своими уникальными способностями мисс Марпл прославилась на всю Великобританию, кто про неё только не слышал! Но, кто такая Мери Вестмакотт? Мери Вестмакотт - такой псевдоним взяла себе королева детективов Агата Кристи.
 
Характеристики Психологічні романи Аґати Крісті (під псевдонімом Мері Вестмакотт, комплект із 3 книг)
Автор
Агата Кристи
Издательство
Snowdrop
Язык
Украинский
Год издания
2019
Переводчик
Евгения Кононенко, Елена Замойская, Игорь Астапенко
Количество страниц
1016
Иллюстрации
Нет иллюстраций
Формат
100x160 мм
Переплет
Твердый, Коробка
Бумага
Офсетная
ISBN
978-966-97901-1-8, 978-966-97901-3-2, 978-966-97901-2-5
Подарочные издания и комплекты
Комплекты
Тип
Бумажная
Литература стран мира
Литература Англии, Австралии и Новой Зеландии
Литература по периодам
Литература XX в.
 

Об авторе Психологічні романи Аґати Крісті (під псевдонімом Мері Вестмакотт, комплект із 3 книг)