Зося з вулиці Котячої (комплект із 7 книг)
Бумажная книга | Код товара 966028
Автор
Агнешка Тишка
Издательство
Школа (Харьков)
Серия книг
Зося з вулиці Котячої
Язык
Украинский
Год издания
2019
Переводчик
Лина Жекова
Возраст ребенка
От 9 до 12 лет
Иллюстратор
Агата Рачинская

Все о книге Зося з вулиці Котячої (комплект із 7 книг)

Книга 1. Зося з вулиці Котячої

Книги цієї серії розповідають про кумедні пригоди дівчинки Зосі та її чудернацької родини. Тут ви познайомитеся з тіткою Зосі — творчою Маліною, двома кузенами — боягузом Михасем і наївним Кшишем, їхнім навіженим собакою і багато з ким ще. Ви здивуєтесь із того, як Зося заклинає світ, і дізнаєтесь, що з цього виходить. А ще навчитеся всиновляти котів! Також на вас чекає багато несподіванок: конкурс на Павуче Обличчя Року, труп на сходах, танці з пралками і навіть зустріч із таким собі Безпанцировим!

Для дітей середнього шкільного віку.

Книга 2. Зося з вулиці Котячої йде по сліду

Настання осені було б набагато приємнішим, якби не новий шкільний рік, що саме о цій порі падає на людей, як грім з ясного неба. Ніби й відомо, що початок шкільного року неминучий, але все одно це завжди шок. Принаймні для Зосі, бо тепер її життя обмежується школою та будинком. Хоча це не зовсім так. Бо в цій книзі на читачів чекає зустріч із Похмурою Пампірою, приколи на даху та інші захопливі пригоди!

Книга 3. Зося з вулиці Котячої на канікулах

Ура! Нарешті канікули! Зося зі своєю шаленою сімейкою вирушає на відпочинок до моря, де на них чекають приборкування гусей та невелике детективне розслідування. А крім того, тітка Маліна, найкраща та найвигадливіша тітка у світі, везе їх на озера, де на безлюдному острові під камінням сховані шоколадки, а у світлі місяця танцюють... справжні бородаті русалки.

Для дітей середнього шкільного віку.

Книга 4. Зося з вулиці Котячої взимку

Нарешті у дівчинки Зосі починаються зимові канікули у навчанні... але ж не в пригодах! Ще б пак — в одному будинку довкола ялини-кривульки збирається вся її шалена сімейка та нові хатні улюбленці (серед яких і здоровезний короп Полікарп). Тут місця вистачить на всіх — сідайте зручніше та скуштуйте смачного борщику, а на ваших котиків уже чекають прянички з ароматом мишки.

Книга 5. Зося з вулиці Котячої навесні

Нескінченна зима набридає Зосі, і разом зі своєю шаленою сімейкою вона закликає весну, обирає переможницю конкурсу МІС БАГНАРИ, зустрічає полярного, морського та пустельного БЕТМЕНІВ і найдивніших тварин у світі, що їх запросили на день народження Мані, її молодшої сестри. Можете бути певні — на Котячій, 5 нема коли нудьгувати!

Книга 6. Зося з вулиці Котячої на відпочинку

Книги цієї серії розповідають про кумедні пригоди дівчинки Зосі та її чудернацької родини. Тут ви познайомитеся з тіткою Зосі - творчою Маліною, двома кузенами — боягузом Михасем і наївним Кшишем, їхнім навіженим собакою і багато з ким ще. Ви здивуєтесь із того, як Зося заклинає світ, і дізнаєтесь, що з цього виходить. А ще навчитеся всиновляти котів! Також на вас чекає багато несподіванок: конкурс на Павуче Обличчя Року, труп на сходах, танці з пралками і навіть зустріч із таким собі Безпанцировим!

Книга 7. Зося з вулиці Котячої та великі зміни

Зося із Манею приголомшені, адже в них буде сестричка чи братик. Новина про немовля у всіх на слуху, хоча минуло вже кілька місяців. Все крутиться навколо ультразвукових досліджень, одяганок, ліжечок і візочків. Та й це ще не все!..

Сусіди за парканом розбудовують свій дім, що вже нагадує Колізей та затуляє білий світ, а новий директор запроваджує у школі тиранію. Але Зося має таємний план, як з усім цим упоратись і влаштувати шкільне самоврядування!


Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Агнешка Тишка
Издательство
Школа (Харьков)
Серия книг
Зося з вулиці Котячої
Язык
Украинский
Год издания
2019
Переводчик
Лина Жекова
Возраст ребенка
От 9 до 12 лет
Иллюстратор
Агата Рачинская
Рецензии
Купить - Зося з вулиці Котячої (комплект із 7 книг)
Зося з вулиці Котячої (комплект із 7 книг)

Обычная цена: 700 грн

Особое предложение: 630 грн

Отправка с
13.12.2021
 

Рецензии Зося з вулиці Котячої (комплект із 7 книг)

 
Характеристики Зося з вулиці Котячої (комплект із 7 книг)
Автор
Агнешка Тишка
Издательство
Школа (Харьков)
Серия книг
Зося з вулиці Котячої
Язык
Украинский
Год издания
2019
Переводчик
Лина Жекова
Возраст ребенка
От 9 до 12 лет
Иллюстратор
Агата Рачинская
Количество страниц
1528
Иллюстрации
Черно-белые
Формат
150х205 мм
Переплет
Твердый
Бумага
Офсетная
ISBN
978-966-429-426-0, 978-966-429-448-2, 978-966-429-451-2, 978-966-429-509-0, 978-966-429-515-1, 978-966-429-516-8, 978-966-429-548-9
Вес
2 210 гр.
Тип
Бумажная
Литература стран мира
Литература Польши
Литература по периодам
Современная литература